Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14.04.2010, 19:11   #1
MECENAS
 
MECENAS's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: TRZEBNICA
Posty: 143
Motocykl: kiedyś było RD07 A teraz sprzęt dla niemieckiego emeryta
MECENAS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 1 godz 1 min 48 s
Domyślnie Kwestie formalne

W związku z ostatnimi postami nazwijmy je politycznymi nie związanymi według mnie z ideą forum proszę GTW, adminów i moderatorów jak również użytkowników o ustosunkowanie się do regulaminu forum i jego zasadności:

Pkt 1 podpunkt 4:
Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana do przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w sytuacji jego łamania.

Pkt 1 podpunkt 6:
Zapoznać się z regulaminem należy przy rejestracji na forum. Należy pamiętać, że dokonując rejestracji automatycznie zgadzamy się na przestrzeganie niniejszego regulaminu.

Pkt 2 podpunkt 1:
Forum africatwin.com.pl służy przede wszystkim wymianie poglądów użytkowników Hondy XRV 750 na temat sprzętów, modyfikacji, imprez które się odbyły lub odbędą oraz poznawaniu nowych ludzi.

Pkt 2 podpunkt 3
Jednym z celów funkcjonowania forum są kontakty towarzyskie oraz tworzenie wspólnoty, dlatego też wszelkie działania mające na celu tworzenie podziałów i wzmaganie antagonizmów pomiędzy użytkownikami forum, nie będą mile widziane.

Pkt 3 podpunkt 12
Wobec zasad obowiązujących na forum, wszyscy użytkownicy są równi. Do przestrzegania regulaminu zobowiązani są zwykli użytkownicy oraz moderatorzy.

Pkt 4 podpunkt 2
Posty, których treść jest wynikiem nieznajomości obowiązujących na forum zasad, będą blokowane lub przenoszone do działu tymczasowego, który jest widoczny tylko dla moderatorów.

Pkt 4 podpunkt 3
Posty w sposób oczywisty, celowy lub rażący, naruszające regulamin, będą bezpowrotnie usuwane z forum.



Jeśli nie przestrzega się i nie sankcjonuje powyższych zasad (niejednokrotnie również i ja je łamałem) to po co zostały stworzone

Pozdrawiam

MECENAS

Ostatnio edytowane przez MECENAS : 14.04.2010 o 19:22 Powód: poprawki lingwistyczne
MECENAS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.04.2010, 19:35   #2
michnpio
Dołączył: 21.1.2006
 
michnpio's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kobiór k.Tych
Posty: 93
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
michnpio jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 8 godz 57 min 56 s
Domyślnie

Niestety nie zawsze da się żyć zgodnie z różnymi regulaminami. Jak widać samo życie nas brutalnie zaskakuje ( czy to się komuś podoba czy nie ) i nakazuje być elastycznym a nie twardogłowym.
michnpio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.04.2010, 19:41   #3
Uriel


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 230
Motocykl: RD03
Przebieg: Cofany
Uriel jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 4 min 25 s
Domyślnie

Na moje poczucie wspólnoty nijak nie wpływa to, że niektórzy afrykanerzy mają odmienne poglądy polityczne. Może jestem dorosły czy coś, nie wiem. W każdym razie mogę dyskutować o polityce i potem pić z człowiekiem albo pojechać w trasę. I nie przebiję mu opony.

Może po prostu powinieneś wyluzować.
__________________
Piszę poprawnie po polsku.
Uriel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.04.2010, 19:52   #4
Zoltan
 
Zoltan's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Chojnice/drogi Europy
Posty: 1,039
Motocykl: RD07a
Przebieg: hgw
Zoltan jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 30 s
Domyślnie

Prawda jest taka, że sytuacja jest bardzo szczególna i budząca ogromne emocje, więc wyjątkowo polityka zagościła i na nasze forum.

Starajmy się jednak wszyscy o zachowanie umiaru i poziomu w wypowiedziach a nie będzie to prowadziło do żadnych podziałów i antagonizmów.

Zamykanie wątków, czy banowanie kogokolwiek, czyli administracyjne utrącanie dyskusji, przyniosłoby z pewnością więcej szkody niż pożytku.
__________________
openSUSE.org

Ostatnio edytowane przez Zoltan : 14.04.2010 o 19:58
Zoltan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.04.2010, 21:18   #5
Marcin z Zakopanego
 
Marcin z Zakopanego's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Zakopane
Posty: 497
Motocykl: Nie mam AT już ;) ale miałem 2x07A, 1x07 i 1x03
Marcin z Zakopanego jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 21 godz 57 min 32 s
Domyślnie

Jak głosi regulamin:
"forum africatwin.com.pl służy przede wszystkim wymianie poglądów..."
- "przede wszystkim" nie znaczy "tylko i wyłącznie", a tytuł działu "inne tematy" też nie wydaje się bez znaczenia.
To nie jest kwestia polityki, tylko poziomu dyskusji, bo obrzucać sie inwektywami można też w wątku warsztatowym.
Moim zdaniem im mniej cenzury tym lepiej, a kto nie umie sie zachować pracuje na opinię, którą ma.
Marcin z Zakopanego jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2010, 00:41   #6
Lewar
Niepozorny
 
Lewar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wiocha na Jurze, bliżej Krakowa niż Częstochowy
Posty: 561
Motocykl: Bardzo stara Teresa
Lewar jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 8 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin z Zakopanego Zobacz post
Jak głosi regulamin:
"forum africatwin.com.pl służy przede wszystkim wymianie poglądów..."
- "przede wszystkim" nie znaczy "tylko i wyłącznie", a tytuł działu "inne tematy" też nie wydaje się bez znaczenia.
To nie jest kwestia polityki, tylko poziomu dyskusji, bo obrzucać sie inwektywami można też w wątku warsztatowym.
Moim zdaniem im mniej cenzury tym lepiej, a kto nie umie sie zachować pracuje na opinię, którą ma.
Ponieważ nie chce mi się bić piany to powiem tylko, że lepiej bym tego nie ujął.
__________________
Moja jest tylko racja bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )
Kocham Łódź
Lewar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.