Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Hamulce, kola, opony

Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.10.2010, 14:37   #21
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał calgon Zobacz post
Krótko mówiac nie kupie wiecej tego shitu!!!!! Kostek to nie miało juz po 1500 km.Nie radze kupowac bo wyje jak samolot itd. Mogłem kupic Mitasa ale nie bo zachcialo mi sie Shinko.Na pytania moze trafiłes na felerny model odpowiadam- nie byłem jedyny a producent nie uznaje reklamacji.
To chyba tyle w tym temacie.
a jaki masz rozmiar metryczny czy calowy ,jaki rok produkcji ja mam tylko z tyłu i jestem zadowolony chyba nawet z przestrzelinamożna jeździć dała nawet rade w Tyrawie ale to żaden wyczyn/ cena rekompesuje wszystko
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.10.2010, 15:22   #22
7Greg
 
7Greg's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DW
Posty: 4,450
Motocykl: Pyr pyr
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 5 godz 5 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wolly Zobacz post
cena rekompesuje wszystko
Nie zawsze.
Nie kupiłbym np. dziurawych kondonów za pół ceny
7Greg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.10.2010, 20:54   #23
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 7Greg Zobacz post
Nie zawsze.
Nie kupiłbym np. dziurawych kondonów za pół ceny
A są kondony Shinko chyba mówimy o różnych gumach i różnych cenach
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.10.2010, 22:31   #24
7Greg
 
7Greg's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DW
Posty: 4,450
Motocykl: Pyr pyr
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 5 godz 5 min 21 s
Domyślnie

Miałem na myśli tylko to, że nie ZAWSZE warto kupować taniej

Jest takie przyslowie, kto tanio kupuje dwa razy kupuje. Calgon właśnie kupił po raz drugi.
7Greg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.10.2010, 08:56   #25
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 44 min 33 s
Domyślnie

Opona była tegoroczna i własnie tylna-pewnie ze mozna jezdzic bez kostek ale w momencie jak masz 2 tys KM do chaty to sredni komfort jak z kazdym odcinkiem ok 100 km kostek ubywa i ubywa. Co do ceny to jest zdaje sie porównywalna z Mitasem.Oczywiscie wszystko zalezy gdzie i od kogo jak zawsze.
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.10.2010, 11:41   #26
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał calgon Zobacz post
Opona była tegoroczna i własnie tylna-pewnie ze mozna jezdzic bez kostek ale w momencie jak masz 2 tys KM do chaty to sredni komfort jak z kazdym odcinkiem ok 100 km kostek ubywa i ubywa. Co do ceny to jest zdaje sie porównywalna z Mitasem.Oczywiscie wszystko zalezy gdzie i od kogo jak zawsze.
Pewnie się nie rozumiemy ,ale trudno . ja mam sr 244 5,10/17i chyba jest to diagonalna bo twarda jak cholera mówimy o boku nawet jak upuscisz wiatru i to solidnie to wyglada normalnie ( a rozkłada się tylko bieżnik ) stąd to moje porównanie ze może jezdzic z pestrzeliną na początku była sliskawa ale teraz jest ok i po prostu nie znika nie jest to bieżnik hardkorowy ale daje rade ,staram sie używać zgodnie z przeznaczeniem i regulować wozduch w razie potrzeby w porównaniu do innych jestem zadowolony (TKC ;6004) cena jakość a co do dalszych wyjazdów to zabieram zawsze drugiego kapcia nawet łysiejącego bo nie lubię jak dętka wychodzi gdzieś bokiem
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.10.2010, 10:44   #27
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 44 min 33 s
Domyślnie

Jesli mam byc szczery to musialem najpierw przeczytac czym rózni sie radialna od diagonalnej bo moj zakup nie był wynikiem jakiegos wnikliwego dociekania:-).Oznaczenia mojej juz nie mam bo wyladowała u wulkanizatora na smieciach.Teraz mam Mitasa ktory nie wyje tak jak Shinko, na razie kostki nie odpadaja i nie rzuca dupa powyzej 110 km/h.Bieznik Shinko jest na fotkach powyzej. Sa tu duzo madrzejsi co zjezdzili mase innych opon.Kazdy pewnie kiedys sam dojdzie do tego co jest lepsze dla niego a co gorsze.Dobrze ze jest nasze forum bo przynajmniej jak sie poczyta to mozna omijac pułapki i wiele sie nauczyc.
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.10.2010, 11:39   #28
majo
 
majo's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: 816
Posty: 4,376
Motocykl: XRV 650:)
majo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 3 dni 1 godz 30 min 7 s
Domyślnie

SR 244 przód i tył nawinąłem ok 4 tys km. nie kupie tej opony więcej gdyż przednia ma index predkosci do 110 tylna do 150(generalnie to mi ta predkosc tyłu wystarczy). Powyżej 110 przednia guma zaczyna lekko myszkowac i robi sie niebezpiecznie niestabilna Są zajebiście głośne, szybko się zapychają błotem, są śliskie na mokrym. poza ceną i małym zużyciem w cyklu mieszanym nic za nimi nie przemawia .
majo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.10.2010, 12:41   #29
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał majo Zobacz post
SR 244 przód i tył nawinąłem ok 4 tys km. nie kupie tej opony więcej gdyż przednia ma index predkosci do 110 tylna do 150(generalnie to mi ta predkosc tyłu wystarczy). Powyżej 110 przednia guma zaczyna lekko myszkowac i robi sie niebezpiecznie niestabilna Są zajebiście głośne, szybko się zapychają błotem, są śliskie na mokrym. poza ceną i małym zużyciem w cyklu mieszanym nic za nimi nie przemawia .
Majo sama prawda , ale która kostka na mokrym nie jest śliska , jest to opona uniwersalna powiedziałbym szutrowa mam tylko z tyłu; jeżdzę raczej majestatycznie bo sprzęt leciwy i drajwer też, a że głośna to Mi osobiście nie przeszkadza ,zapycha się błotem bo jest gęsta taka uniwersalna czyli do niczego ogólnie ale daje radę wbrew pozorom a na przód na przykład MT21, mówimy o turystyce nie wyczynie( i też będzie głośno)
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.10.2010, 15:32   #30
majo
 
majo's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: 816
Posty: 4,376
Motocykl: XRV 650:)
majo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 3 dni 1 godz 30 min 7 s
Domyślnie

he he za mega draivera sie nie uważam ale tych gum nie kupie z w.w. względów. Są naprawdę głośne bez stoperów nie polecam używania ich na suchym asfalcie a moze to po prostu nie jest guma przystosowana an wagi XRV
majo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
opony shinko e705 daniel_87 Inne tematy 11 23.04.2017 11:13
Opony Shinko 700 Series Dual Sport Tire Dzinoafro Hamulce, kola, opony 4 30.05.2012 12:07
Wysłanie opon trzykawki Przygotowania do wyjazdów 15 30.05.2011 08:36
Rozmiar opon KML Hamulce, kola, opony 0 08.04.2008 19:36


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.