Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS > Hardware

Hardware Opisy sprzętu, porady dotyczące wyboru...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.09.2017, 18:25   #41
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Problem z telefonem jest taki że korzystając z navi dość mocno się grzeje. W upale zdarzyło nam się kilkakrotnie że telefon się wyłączał bowiem temperatura była za wysoka i soft go po prostu dezaktywował.
Też tak kiedys miałem i błądziłem parę godzin gdzieś w Rumunii, pisałem o tym w watku "Rumuneszti".
A w Kirgistanie spotkałem Greków, którym stopiły się obydwa ajfony. Nie wyłączyły, tylko fizycznie popłynęły ekrany. Ale to było w ten koszmarny dzień, kiedy przez parę godzin było >40 stopni (mi afryka pokazywała 42-46).

Także urządzenie dedykowane, także ze względu na wygodę operowania w rękawicy oraz problem zasilania.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.09.2017, 12:09   #42
diego
 
diego's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: prawie Kielce
Posty: 330
Przebieg: znośny
diego jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 9 godz 10 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sneer Zobacz post
Także urządzenie dedykowane, także ze względu na wygodę operowania w rękawicy oraz problem zasilania.
A w kieszeni, tankbagu czy gdzie tam - telefon w razie W z wgranymi mapami. Gdyby navi padło/zgubiło się etc.
GpsMap 64 potrafię obecnie w czasie jazdy (w rękawicach) znaleźć sobie najbliższą stacje benzynową, przełączać waypointy, wyświetlać wszystkie potrzebne mi informacje (np. komputer podróży). Wymaga to trochę wprawy i wcześniejszego przygotowania (np. przed wyjazdem wklepuje sobie waypointy, które sądzę że będą przydatne). Natomiast jak sobie przypomnę jak wyglądała nawigacja z telefonem...
diego jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.09.2017, 12:11   #43
siwy
 
siwy's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,454
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 2 dni 6 godz 48 min 33 s
Domyślnie

mój Oregon 600 ma dotykowy ekran i da się obsługiwać w rękawicy, inaczej niż w telefonie
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
ZUMO seria 500 SZUKAM OBUDOWY Lupus Hardware 13 22.03.2013 11:42
Nowa mapa Polski na garmina Miszel Mapy 0 16.02.2012 16:03
prawdopodobnie nowa VFR i jej nowa skrzynia rambo Inne tematy 12 19.09.2009 16:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.