Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.05.2017, 21:56   #891
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,343
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 5 dni 15 godz 29 min 49 s
Domyślnie

Autentyczna rozmowa z dzis...

- dzien dobry ja od pana kolegi kupilem tdm850
- witam. poznaje mam numer w ksiazce, w czym pomoc?
- z tym motorem cos nie tak jest. z silnikiem.
- a co sie dzieje?
- no nie idzie na kolo. koledzy byli probowac i mowia ze powinien isc a nie idzie.
- a koledzy na czym jezdza?
- na krosach po lesie, ja nie wiem.
- no ale taka TDM to duzo wieksza i ciezsza. szkoda motocykla na takie proby.
- to co ja mam zrobic?
- motor albo kolegow zmienic, moze.
- aha. to bede probowal.
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.06.2017, 09:13   #892
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

List desperatki do serwisu technicznego
W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich, jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie nie chciane aplikacje KOMPUTER i SPORT. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA, aby naprawić problem, ale bezskutecznie.

Desperatka

***

Droga Desperatko!
Pragniemy na wstępie zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas, gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym.

Spróbuj wprowadzić komendę C:\\MYSLALAM_ZE_MNIE_KOCHASZ, włączyć ŁZY, oraz zainstalować WINĘ. Jeżeli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY.

Pamiętaj jednak, że nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędów GROBOWA_CISZA, lub PIWO.

PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączyć plik GLOSNE_CHRAPANIE.MP3. Cokolwiek byś robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ.

Ponadto proponujemy uruchomienie doskonałej aplikacji antywirusowej typu SEX. Niestety wiele użytkowniczek po zmianie systemu, zapomina o stosowaniu i upgradowaniu tego oprogramowania, co jest jedną z głównych przyczyn zawirusowania systemu MĄŻ i znacznego spadku jego wydajności.

Serwis techniczny
Ziarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.06.2017, 21:12   #893
Zmyler
 
Zmyler's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,276
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Zmyler jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 53 s
Domyślnie

Kobieta jest jak wuwuzela, nie wkurwia Cię jej wycie jeśli sam w nią dmuchasz ...
Zmyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.07.2017, 00:12   #894
tomajkAT
 
tomajkAT's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Rudnica
Posty: 179
Motocykl: SD04
Przebieg: 30k 25k
tomajkAT jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 9 godz 28 min 19 s
Domyślnie

Odnośnie "listu Desperatki" program "MĄŻ" jest samouczącym się programem, tzw."inteligentnym", który stawia duże wymagania, chociaż tak naprawdę jest prosty w obsłudze. Jest wiele patentów na bezproblemowe użytkowanie, jednak stosując cały czas jednakowe skróty klawiszowe można przypadkiem uruchomić dodatkowe funkcje, które z czasem mogą doprowadzić do znacznego skomplikowania obsługi. Dlatego ten program powinien obsługiwać zaawansowany użytkownik, ponieważ obsługa wymaga pewnego doświadczenia. Dobrze jest przed uruchomieniem programu przez pewien czas poćwiczyć na prostszych symulatorach. Przed instalacją należy dokładnie sprawdzić interfejs i firewall'a - z punktu widzenia użytkownika najlepiej jest, jak pracuje on na jednostkowej stacji; nie wolno dopuścić, aby program ten pracował w sieci i korzystało z niego wielu użytkowników, bo może to doprowadzić do utraty licencji oraz do niepożądanych zakłoceń w działaniu programu, a nawet do jego zniszczenia. Z drugiej strony sam program czasem dąży do interakcji z innymi użytkownikami (zwłaszcza z grupy PANIENKI_NA_BOKU), ponieważ nie jest programem tak do końca stabilnym; jego zabezpieczenia i funkcjonalności są labilne i mało przewidywalne.

Dobrze pamietać, że program wymaga pewnej swobody w działaniu (jest samouczącym się programem inteligentym, jak wspomniałem) i okresowo samodzielnej pracy, bez udziału użytkownika. Użytkownik powinien z dużym wyczuciem ingerować w jego funkcjonalności w taki sposób, żeby nie wywołać niepożądanych sprzężeń, mogących prowadzić nawet do okresowego lub stałego zawieszania się programu. Program okresowo musi synchronizować się z innymi kompatybilnymi programami (programy KOLEDZY, WYJAZD_NA_RYBY, wspomniane PIWO itp.). Synchronizacja prowadzi do upgrade'u, ale skutki mogą być pozytywne lub negatywne dla użytkowania, w zależności od rodzaju jego wpływu na program.

Długotrwała praca z jednym, doświadczonym użytkownikiem powoduje, że program staje się bardziej przewidywalny, chociaż żaden użytkownik nie jest w stanie opanować w pełni jego bezproblemowej obsługi, a i program pozornie współpracujący satysfakcjonująco, w każdej chwili może wykazać się nieprzewidywalnością, a nawet okresową (ekstremalnie - stałą) odmową współpracy z użytkownikiem. Użytkownik powinien urozmaicać i wzbogacać miodność programu poprzez wprowadzanie drobnych aplikacji peryferyjnych, wzbogacających pracę z programem. Program, mimo, że jest programem inteligentnym, nie jest zaprogramowany na satysfakcjonowanie użytkownika, a raczej na zaspakajanie swoich wewnętrznych potrzeb. Również w każdym okresie "życia" programu może dojść do nieprzewidywalnych zakłóceń, których skutkiem może być nawet utrata licencji przez użytkownika. Z resztą sprawa licencji to odrębna kwestia. Licencja nie gwarantuje, że z programu będzie korzystał jedynie jeden, licencjonowany użytkownik. Paradoks polega na tym, że do programu dość łatwo zalogować się nieuprawnionym użytkownikom, poza tym wiele programów okresowo korzysta jednocześnie z dwóch i więcej użytkowników, licencjonowanych lub nie, często mających licencje na inne programy.

I na koniec - użytkownik musi pamiętać, że niezależnie od wersji programu każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju, napisanym podobnie, ale nie jednakowo. Dlatego też nie jest możliwe sprecyzowanie jednakowej instrukcji obsługi (manuala) dla wszystkich rodzajów i wersji programu. Użytkownik musi przechodzić na kolejne levele programu bazując jedynie na swoim doświadczeniu i umiejętnościach.
tomajkAT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.07.2017, 21:36   #895
Artek
Dominator.
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 2,547
Motocykl: RD03 lekko młotkiem dłubnięta
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 5 dni 22 godz 2 min 44 s
Domyślnie

Gdzieś w Iraku...
-Halo. Dzień Dobry
-Witam. Tu Telefon zaufania w czym mogę pomóc?
-Mam myśli samobójcze.
-Świetnie, potrafi pan pilotować samolot?
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.07.2017, 21:47   #896
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zmyler Zobacz post
Kobieta jest jak wuwuzela, nie wkurwia Cię jej wycie jeśli sam w nią dmuchasz ...
Zmyler - masz u mnie browara. Albo dwa
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.07.2017, 22:27   #897
northb
 
northb's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Dębica
Posty: 120
Motocykl: RD07a
Przebieg: 27k+
northb jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 10 godz 36 min 47 s
Domyślnie

Syn: a dlaczego nasza siostra ma na imię Madonna ?
Ojciec: Bo mama powiedziała że jedna madonna to za mało aby zmienić świat.
Syn: Aha ... dzięki tato!
Ojciec: Nie ma sprawy Adolf.
northb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.07.2017, 13:02   #898
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,343
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 5 dni 15 godz 29 min 49 s
Domyślnie

srogo smiechlem
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg demot-230-550.jpg (70.0 KB, 437 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.07.2017, 11:53   #899
Emsi
MC. Wcześniej Ypsi
 
Emsi's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Zabrze
Posty: 1,334
Motocykl: RD07b HRC
Emsi jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 11 godz 50 min 9 s
Domyślnie

Przychodzi żaba do lekarza.
- Co pani dolega?
- Panie doktorze, coś mnie jebie w stawie.
__________________
Jak chcesz, to uciekaj................ Radzimy zostać!...
Emsi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.07.2017, 12:25   #900
motoola


Zarejestrowany: May 2017
Posty: 10
Motocykl: RD03
motoola jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 2 min 54 s
Domyślnie

dosc mocne...
motoola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
NAT tylko na asfalt ŁukaszWP CRF 1000 L 50 23.10.2018 11:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.