Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 01.03.2012, 22:08   #1
Fihu
 
Fihu's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 1,375
Motocykl: RD 03
Przebieg: x83000
Galeria: Zdjęcia
Fihu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 2 godz 2 min 41 s
Domyślnie Zasilanie pompy czyli pompa jest sprawna, a nie działa

Czołem
Mam problem. Motocykl pali pięknie jak podłączam go pod kroplówkę - pomijam pompę paliwa. Gdy podłączę i pompę to nie działa. Ogólnie pompa sama w sobie działa jak oszalała - styki jak nowe - wszystko gitarra. Co jest? Z tego wynika że nie ma zasilania. Co teraz sprawdzić? Bezpieczniki? Sprawdzałem te pod licznikami - wszystkie są okej. Są jakieś jeszcze?
Doczytałem się (mit?) że sterowanie pompy jak i obrotomierza w niektórych modelach było podpinane pod moduł - akurat gdy jeden moduł mi padł na jesieni to nie działał mi obrotomierz i miałem wrażenie że motocykl się dławił, dusił - tak jak by pompa raz działała a raz nie (z naciskiem na to drugie, bo motocykl po paru kilometrach jazdy na jednym cylindrze zgasł i już nawet na jeden nie palił - zachowywał się, pomijając brak iskier na tylnym cylindrze, w dodatku jak by nie miał paliwa). Teraz, po wymianie modułów (+ forumowy regler) iskra jest, obrotomierz działa. Pompa nie. Tzn. działa ale nie ma zasilania. Na co zwrócić uwagę? Jakiś przekaźnik?
Mam XRV rd03 z 1990 roku.
Pany pomóżcie bo sezon idzie a została mi tylko ta pompa i motocykl powinien być jak ta lala w końcu
Fihu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czyli po co jest ten dział. Przeczytaj koniecznie! podos Regularne czynności serwisowe 3 30.04.2021 10:48
Przeróbka pompy paliwa bez przekaźnika, 2 elementy, działa :) pekos1988 Uklad paliwowy i wydechowy 23 19.03.2013 21:26
zasilanie pompy rafalkefir Uklad paliwowy i wydechowy 29 14.04.2011 21:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.