Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 26.02.2021, 13:36   #11
managa
 
managa's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Księstwo siewierskie
Posty: 585
Motocykl: NX650 + EC250F
managa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 2 dni 14 min 59 s
Domyślnie

To z Kępiny macie niedaleko na Kamieniołom Warszawski (wpisz w google), dawno tam nie byłam, ale wyglądał interesująco i myślę, że trialem też można tam pojeździć W całości jest kamienisty. To po drugiej stronie jak pustynia siedlecka (ciekawe jak trialem się jeździ po piachu xD)
Z innych miejsc-kamieniołomów, to kamieniołom w Niegowonicach, kiedyś były tak organizowane nawet zawody trialowe. No i kamieniołom Wysoka, moja naj miejscówka endurowo ćwiczebna, bardzo zróżnicowany, tylko tam głównie błoto. Oba te miejsca to gmina Łazy, czyli bardziej na południe, położone obok siebie.
Już nie Jura, ale też super ex-kamieniołom, głazowo-trawiasty, gdzie też organizowane były zawody trialowe, to kamieniołom Sotniki, między Rogoźnikiem a Wojkowicami. A jeśli chodzi o woj. śląskie i typowy tor trialowy (betonowy) - jest w Gliwicach, w okolicach krzyżówki A1 i A4
managa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nocleg na Jurze. chemik Kwestie różne, ale podróżne. 7 06.02.2019 20:48
Grupa Krakuff - offy na Jurze puszek Inne tematy 6 11.09.2015 17:47
Śmiertelny wypadek na Jurze Miras Sc Inne tematy 10 03.06.2014 09:07


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.