Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.05.2021, 14:49   #21
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

jak dużo się jeździ i ma się wszystkie możliwe zniżki to dostajesz na bookingu lepszą cenę i nie ma gadania. nie ugrasz tyle na recepcji.
kwestia niejasności pozostaje jak to teraz wygląda, czy obiekty są otwarte 100% i czy na przykład o 23 jest jeszcze otwarta recepcja - ale to ostatnie sprawdzałbym zawsze niezależnie od Covida.

hotel w Gruzji bookowałem jak stałem w kolejce do kontroli paszportowej w Tbilisi o 4.30 - fakt, wiedziałem gdzie chcę spać, ale nie każdy lubi taki spontan ;D
moja żona jajca by mi urwała jakbym w jej towarzystwie wykonał taki manewr. mi to osobiście wisi i jak jadę to śpię tam gdzie zastanie mnie noc. lub dzień

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szosa-szutry Tolecki Inne tematy 18 23.03.2019 12:58
Jakie opony? dojazd 1500 km asfaltem, a na miejscu głównie kamienie Pils Hamulce, kola, opony 64 14.02.2019 19:05
Pytanie głównie do użytkowników rd03 bartek Układ elektryczny i zapłonowy 10 11.11.2008 14:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.