Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.03.2012, 09:00   #11
Beddie
instruktor jazdy
 
Beddie's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kraków
Posty: 365
Motocykl: XT600E
Beddie jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 12 godz 16 min 0
Domyślnie

Wojtek przetarł szlak, ja się dołączyłem. Aktualnie sprawa wygląda tak - wystarczy zadzwonić do Crosso i dołączyć do zamówienia powołując się na "dreamotor.pl". Przeróbki są, w ramach tego zamówienia, w cenie. Wzmocnienia w postaci dodatkowych pasków w pionie i poziomie i szlufek do nich, rozgięte haki itp. O wszystko można dopytać telefonicznie. Nie robimy listy, nie pośredniczymy. Crosso z realizacją chce ruszyć niebawem, żeby zdążyć przed boomem sezonowym. Pozdrawiam.
Beddie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.03.2012, 16:41   #12
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Nie wiem czy się nie pogubimy z tymi rabatami. Wszystkim zainteresowanym wcześniej podesłałem inne hasło do zamówienia. Bo jak zamówienie zbiorcze jest duże - to i rabaty większe. Ja już zamówiłem sakwy, kilka osób również. Jak użyjecie kolejnych haseł wywoławczych bez powiązania z innymi zamówieniami - tracicie rabat które tamte zamówienia wypracowało. Mi nic do tego bo zamówiłem, ale następcy stracą.

Nie namiawiam - jedynie daję znać.

Zmiany: wzmocnienia, dodatkowe mocowania, ba - nawet logo - mogą dodać. Fajne jest to, że zmiany nie likwidują gwarancji. Ja sobie dodałem jeszcze np. plastikowe kółka wokół klamer zapinających. Zepnę sobie kłódką (gdybym chciał odstraszyć złodziejaszka na szybko). Dodatkowo możliwość podpięca dwóch przenośnych kieszonek (symetrycznie z przodu i z boku).

Dodatkowym rabatem jest to, że wysyłka za darmo.

Dzięki Panowie za połączenie sił. Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleniu. Moje sakwy powinny wkrótce dotrzeć i zdam relacje jak z nimi trochę polatam.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.03.2012, 22:41   #13
Kuba
 
Kuba's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Częstochowa
Posty: 1,376
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Kuba jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 godz 47 min 14 s
Domyślnie

W taki razie gdzie jest złoty środek? Co powiedzieć/jak zamówić?
Kuba jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2012, 00:48   #14
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN
 
Mirek Swirek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Lublin
Posty: 3,958
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 40 min 36 s
Domyślnie

Pnaowie, poprosze o ceny sakw w tym niby zamówieniu zbiorczym bez zamówienia, bo powoli mnie coś zaczyna brać w tym temacie.
Napisałem maila do producenta.
Cyt:
Witam.
Chce zamówić sakwy, dwa komplety w kolorze czerwonym i czarnym. Proszę podać jaka będzie cena, jak wygląda sytuacja z przeróbką? Czy potrzebne są wymiary stelaża?
Prosze o odpowieź. Pozdrawiam. Mirek.

Odpowiedź:
Jeśli to mają być sakwy z ostatniego zamówienia to:
czerwone (z dodatkową parą kieszeni) - 475,5
czarne z powleczeniem PU (innych czarnych nie mam) - 508,30
W tamtym zamówieniu niczego nie zmienialismy w systemie nośnym. Możemy dokonać przeróbki, w celu wyceny i określenia czy w ogóle jest to w naszym zasięgu proszę może przesłać nam rysunek swojego projektu systemu nośnego. My niestety jeszcze nie mamy gotowej propozycji dla motocyklistów.
Pozdrawiam
Kamil Pietryszyk

Sytuacja z dnia 24-02-2012.

Jeśli sawky mają być w takich cenach,to bardzo polubiłem oferte Prokajaka, na myśli mam worek 70l. Sakwy, czy też kufry same w sobie nie są mi do niczego potrzebne, a już napewno nie w tej kwocie.
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2012, 09:29   #15
Paluch
 
Paluch's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Koło
Posty: 253
Motocykl: XTZ 660 3YF
Paluch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 54 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mirek Swirek Zobacz post
bardzo polubiłem oferte Prokajaka, na myśli mam worek 70l.
Sorry za off top ale podrzuć linka do tego wora bo znalazłem tylko 60l:
http://prokajak.pl/16736000.html
Paluch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2012, 09:49   #16
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN
 
Mirek Swirek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Lublin
Posty: 3,958
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 40 min 36 s
Domyślnie

Może nie wyraziłem się zbyt precyzyjnie, chodziło mi o Torbe. Prosze. http://prokajak.pl/16111180.html
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2012, 10:25   #17
Beddie
instruktor jazdy
 
Beddie's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kraków
Posty: 365
Motocykl: XT600E
Beddie jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 12 godz 16 min 0
Domyślnie

Każdy, kto interesował się wcześniej - kontaktował się z Wojtkiem. Ja nie czuję się uprawniony do upoważniania innych do posługiwania się jego hasłem, więc dołączyłem do zamówienia oraz rozesłałem wiadomość do moich klientów prosząc o podania hasła "dreamotor.pl", co uzgodniłem oczywiście z panem Kamilem z crosso. Myślę, że nie ma różnicy, czy ktoś powie, że od Wojtka lub ode mnie. Nie sądzę, żeby ilość zamówień zbiorczych przytłaczała aktualnie crosso.
Pozdrawiam.
Beddie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2012, 11:13   #18
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kuba Zobacz post
W taki razie gdzie jest złoty środek? Co powiedzieć/jak zamówić?
Cytat:
Napisał Beddie Zobacz post
prosząc o podania hasła "dreamotor.pl", co uzgodniłem oczywiście z panem Kamilem z crosso.
I to chyba najlepsze rozwiązanie. Jak Pan Kamil wie "o co kaman " to pewnie będą i rabaty stosowne do naszego "zbiorczego", czyli dreamotor.pl.

Tak jak słusznie pisze Beddie - jak ktoś chce dokupić to raczej teraz albo zimą. W sezonie oni mają sezon i pewnie:
a) są zarobieni więc jakiekolwiek przeróbki mogą być trudniejsze do wprowadzenia
b) mniej skłonni do negocjacji.

Cytat:
Napisał Mirek Swirek Zobacz post
Pnaowie, poprosze o ceny sakw w tym niby zamówieniu zbiorczym bez zamówienia, bo powoli mnie coś zaczyna brać w tym temacie.
Tu ciężko pewnie porównać. Bo każdy mógł zamawiać inaczej. Ja w cenie 425 (moge się mylić) zrezygnowałem z dodatkowej kieszonki (zawsze można dokupić), ale dodatkowe mocowania na takowe kieszonki (włącznie z forntem), rozgięcie haków (łatwiej mi dogiąć niż rozginać), dodatkowe pasy wszerz i wzdłuż zakończone klamrami, plastikowe kółka na kłódki, gratis przesyłka i logo forum XTZ (to oni przetarli szlaki). To chyba tyle, ale nie mam korespondencji z Crosso więc mogłem coś pominąć.

Cytat:
Napisał Mirek Swirek Zobacz post

bardzo polubiłem oferte Prokajaka, na myśli mam worek 70l. Sakwy, czy też kufry same w sobie nie są mi do niczego potrzebne, a już napewno nie w tej kwocie.
Pewnie. Gusta i potrzeby nie podlegają dyskusji. Ja worki wcześniej kupiłem i też się super sprawdzały.

****

Do mnie sakwy jeszcze nie doszły, ale widziałem u Kolegów z forum XTZ. Super fajne - wytrzymałość, szczelność, systemy mocowania. O swoich wrażeniach napiszę jak nieco z nimi polatam. Generalnie tani nie są (szczerze to nawet drodzy), ale odpowiednio do jakości (bdb). W tej relacji cena / jakość - trudno moim zdaniem coś lepszego znaleźć.

Ostatnio edytowane przez wojtekk : 06.03.2012 o 12:09
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2012, 15:23   #19
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN
 
Mirek Swirek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Lublin
Posty: 3,958
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 40 min 36 s
Domyślnie

Wojtekk, pozwole sobie zaczekać na Twoje sakwy, poprosze w ów czas o kilka zdjęć. Do maja jeszcze chwilke, więc nie pali mi się.
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2012, 17:33   #20
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

@ Mirek - nie ma sprawy. Gdybyś był w Wawie to wpadnij na osobiste oblukanie. Albo (jak powstanie forum XTZ) napisz do ludzi z Twojego regionu - może ktoś już tam ma.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
sakwy Crosso megi Szpej turystyczny - Produkty i Porady 20 24.05.2018 20:06
stelaże pod sakwy Crosso ACUPS Kwestie różne, ale podróżne. 0 21.01.2013 13:58
Przeróbki do dalszych podróży... sambor1965 Przygotowania do wyjazdów 3 11.06.2008 17:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.