Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 14.01.2020, 17:14   #1
qterhund


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: skierniewice
Posty: 16
Motocykl: nie mam AT jeszcze
qterhund jest na dystyngowanej drodze
Online: 22 godz 20 min 23 s
Domyślnie Garażowanie motocykla za granicą- Pamir.

Nie zaglądam często na forum ale szukałem pilnie tematu o garażowaniu motocykla za granicą. Niestety nic nie znalazłem, ale jeżeli istnieje taki temat proszę mnie odesłać do niego, będę wdzięczny. Czytam i czytam na temat wyjazdów w okolice Pamiru, gdyż ten kierunek mnie interesuje. Wielu motocyklistów jeździe w te rejony niemal co roku. Ja chciałbym kilka lat z rzędu też te rejony pozwiedzać. Ale chciałbym motocykl zostawić tam względnie blisko lotniska . Aby tylko z samolotu i do samolotu i na motocykl i z motocykla. Po co jeździć tyle kilometrów lub wozić ze sobą motocykl, albo zlecać transport, jeżeli dałoby radę go zostawić i za rok znów wykorzystać. Zaoszczędzony ogromny czas i pieniądze. Pytanie tylko czy to możliwe. A może ktoś z forumowiczów już tak podróżuje?

Ostatnio edytowane przez qterhund : 14.01.2020 o 17:41
qterhund jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przegląd motocykla za granicą Nalewa Inne tematy 26 14.02.2021 10:45
Pamir, maj, pogoda - jak to się łączy? (Pamir, Wakhan, Kirgistan, Tadżykistan) Hall Przygotowania do wyjazdów 17 28.02.2019 18:47
Pamir 4x4 gus Umawianie i propozycje wyjazdów 4 19.06.2017 13:46
Sprzedaż motocykla za granicą, a kontuacja podróży wilq.bb Kwestie różne, ale podróżne. 3 26.01.2016 15:44


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.