Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08.06.2011, 10:50   #1
Kisiel
 
Kisiel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: wieś pod W-wą
Posty: 662
Motocykl: RD04->ATAS
Kisiel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 33 min 42 s
Domyślnie Bluzy ęduro od Stopy z logo FAT

Heja,

Czy po zamknięciu wątku http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9423
z projektami bluz z logo FAT, podjęte zostały przez Starszyznę jakieś decyzje w sprawie wykorzystania logo przy produkcji tych bluz?

Ciepło jest i fajnie by było mieć nasze bluzy na buzzery... a wiem że Stopa jest chętny do produkcji, tylko potrzebne są konkrety dot. użycia logo.
__________________
pozdrawiam!
Kisiel
------
RD04 -> ATAS
Kisiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.06.2011, 14:08   #2
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie

wow bluza FAT jest klasa to co i jak na czym stanelo?
__________________
Plany i marzenia to pozwala twardo stapac w rzeczywistosci.... chyba!!!!!!
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.06.2011, 20:29   #3
dymekw15


Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 15
Motocykl: RD03
dymekw15 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 15 min 37 s
Domyślnie

No bluza wyglada naprawde fajnie wolalbym jazdzic w takim czyms niz w swoim Foxie.
dymekw15 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2011, 12:24   #4
Miętus
 
Miętus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Legnica, Złotoryja, Łódź
Posty: 104
Motocykl: RD07a
Przebieg: Rośnie
Galeria: Zdjęcia
Miętus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 12 godz 24 min 14 s
Domyślnie

Również jestem bardzo zainteresowany tematem i szczerze mówiąc nie widzę przeciwwskazań na umieszczanie naszego logo na koszulkach, a jeśli jednak jest to problemem to może na koszulce umieścić to co w projekcie bez www.africatwin.com.pl ?
Miętus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2011, 13:02   #5
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,027
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 46 min 39 s
Domyślnie

Trafiłem przypadkiem, bluze mam w dupie, kolesi którzy chcą ją kupić nawet nie znam, problem generalnie też mnie lotto ale nie zdzierżę i bez komentarza nie zostawię !!
CO WY KURWA ODPIERDALACIE !! KURWA ktoś opatentował to logo czy jak Ja mam na slipach w okolicy odbytu takie małe rozdarcie po pierdnięciu w/g mojej żony w kształcie logo AT i się pytam, czy slipy do Waszej akceptacji wysłać wyprane czy podsrane
Ile czasu trzeba aby podjęć decyzję w jedna lub drugą mańkę - chłopaki chcą niech mają a jeśli są jakieś przeciwskazania lub dodatkowe warunki do spełnienia to należy je jak najszybciej "ujawnić".

Ps.
Pełny SZACUN i RESPECT za prowadzenie i opiekę nad forum ale wszystko ma swoje granice ...
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2011, 15:15   #6
Jarek
taaak, świeży- od listopada 2004...
 
Jarek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,042
Motocykl: KTM 1190 Adv
Jarek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 5 godz 20 min 43 s
Domyślnie

słyszałem o tych problemach- nie do końca wierzyłem, ale...jednak cos na rzeczy musi być....panowie z GTW....zdaje sie że jestem starszy stażem od z większości z Was (Paweł zresztą też!)- jakoś nikt mnie nie pytał czy się zgadzam bądź nie na wykorzystanie logo..(.zresztą zgadzam się)- logo nie jest Waszą własnością!-popieram Pawła...
__________________
N 51*52'57,12"
E 21*41'15,90"
-życie to taka piękna forma lotu...P.B.
Jarek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.06.2011, 16:57   #7
mirek
XII.2004
 
mirek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Łódź
Posty: 605
Motocykl: CRF 1000 L2
mirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 17 godz 28 min 26 s
Domyślnie

Tak, tak - doskonale pamiętam jak wiele lat temu Szymek opracował kilka wersji logo i jak głosowaliśmy na forum którą wybrać.

Stopę znam, bo jest z mojego miasta, więc nie będę zabierał głosu co do prawa wydawania zgody na używanie logo.

Wiem, że do Stopy zwracali się forumowicze z prośbą o wyprodukowanie koszulek z logo Forum AT.

Prześledźmy jak to było po kolei z tymi koszulkami.

Stopa wiedząc, że jestem na forum AT od początku jego istnienia zapytał mnie, czy można umieścić na koszulkach logo AT.
Odpowiedziałem mu, żeby najlepiej wystosował oficjalne zapytanie na forum.

W dniu 24.03.2011 Stopa grzecznie pyta czy można użyć logo forum i wyjaśnia jak chce to robić http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6939 - post nr 9:

Cytat:
Napisał stopa-uć Zobacz post
Proszę o zgodę na wykorzystanie loga forumowego do drukowania koszulek.
Projekty będę konsultował ze "Starszyzną" forum.
Pozdrawiam
Stopa-uć
Do dnia 11.05.2011r nie otrzymuje żadnych oficjalnych odpowiedzi.

W dniu 11.05.2011r. Stopa pisze kolejny post http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6939 – post nr 10:

Cytat:
Napisał stopa-uć Zobacz post
Ze względu na liczne prośby od Forumowiczów dotyczących wyprodukowanie koszulek z logo AT, brakiem sprzeciwu i uzgodnieniach ze starszyzną wprowadziłem nowy wzór koszulek.
Informuje, że po sprzedaży koszulek z wykorzystaniem logo zasilę konto forumowe.

Pozdrawiam.
W dniu 13.05.2011r Stopa otwiera nowy temat i uruchamia produkcje koszulek.

http://africatwin.com.pl/showthread....t=bluza+enduro

Akcja rozkręca się.

W dniu 16.05.2011r GTW zamyka temat pisząc http://africatwin.com.pl/showthread....+enduro&page=2 - post nr 19:

Cytat:
„Ponieważ nie zostały do końca ustalone zasady korzystania z logo forumowego akcja koszulek z emblematem forumowym zostaje zawieszona. Postaramy się szybko rozwiązać ten problem . Mam nadzieje ,ze szybko to nastąpi. W związku z tym zamykam ten temat.”

Po tym fakcie Stopa został z koszulkami, kilka rozdał znajomym i nie zabierał więcej głosu w tej sprawie.

Szanowna GTW proszę uniżenie w imieniu Stopy żebyś w chwili swojej łaskawości raczyła po okresie ponad trzech miesięcy wydać werdykt w tej sprawie, a przy okazji określiła jasne zasady używania logo AT – oczywiście tylko w takim przypadku, jeżeli to nie jest tajemnica.
__________________
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez mirek : 20.06.2011 o 17:48
mirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.06.2011, 18:03   #8
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie


Przy takich akcjach zastanawiam się, jaka jest rynkowa wartość adresu www i samo logo. I czy pewnego dnia nie pójdzie to pod młotek
Popieram przedmówców. A troszeczkę odlatując to prawa autorskie, o ile nie były odsprzedane, to należą do Szymka (wnioskuję z poprzednich postów) i teoretycznie on może się zgodzić lub nie.


PS. Podobnie jak Paweł przeczytałem przypadkowo. Koszulki nie chcę, ale to inna bajka

Edit1. Idąc dalej tropem prawnych aspektów, ciekawe czy GTW uzyskała zgodę autora na ingerencję w logotyp - zmiana adresu www (dla niepamiętających kiedyś było prv)

Ostatnio edytowane przez zombi : 20.06.2011 o 18:06
zombi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2011, 00:43   #9
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,027
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 46 min 39 s
Domyślnie

Z uwagi na brak odzewu, chcąc w pełni oddać atmosferę produktu, slipy pozwoliłem sobie wysłać niewyprane, jednocześnie spieszę zaintersowanych poinformować, że bezpośrednio po otrzymaniu akceptacji GTW rozpoczynam masową, stricte komercyjną produkcję. Z uwagi na technologię wykonania nie gwarantuję jednak 100% powtarzalności kolejnych egzemplarzy co w efekcie powinno wpłynąć na podniesienie wartości bielizny w związku z jej niepowtarzalnym charakterem bezpośrednio wskazującym na "ręczną", czysto rzemieślniczą robotę.
Ciekawy jestem czy po otwarciu tej osmologicznej przesyłki ktoś w końcu w temacie głos zabierze i problem wyłuszczy
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia w której osiągnięcie DNA jest miarą sukcesu
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2011, 01:49   #10
czosnek
 
czosnek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Kraków/Brzozów/Gdańsk/Zabrze
Posty: 2,963
Motocykl: RD07a/1190r
czosnek will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 5 dni 20 godz 17 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawel_z_Jasla Zobacz post
Z uwagi na brak odzewu, chcąc w pełni oddać atmosferę produktu, slipy pozwoliłem sobie wysłać niewyprane, jednocześnie spieszę zaintersowanych poinformować, że bezpośrednio po otrzymaniu akceptacji GTW rozpoczynam masową, stricte komercyjną produkcję. Z uwagi na technologię wykonania nie gwarantuję jednak 100% powtarzalności kolejnych egzemplarzy co w efekcie powinno wpłynąć na podniesienie wartości bielizny w związku z jej niepowtarzalnym charakterem bezpośrednio wskazującym na "ręczną", czysto rzemieślniczą robotę.
Ciekawy jestem czy po otwarciu tej osmologicznej przesyłki ktoś w końcu w temacie głos zabierze i problem wyłuszczy
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia w której osiągnięcie DNA jest miarą sukcesu
Produkcja bluz przez Stopę ruszyła jakiś czas temu...
W temacie Twojej własnej produkcji, jedyne co mi przychodzi do głowy to przytoczona wyżej złota myśl o nurkowaniu.

Pozdrawiam
__________________
Wiesz... taki kuter...

czosnek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Moje odczucia w temacie DUNLOP 952 do dużego ĘDURO MOTOMYSZA Hamulce, kola, opony 2 08.10.2013 20:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.