Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 20.06.2019, 14:48   #1
kalenji96


Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 1
Motocykl: RD03
kalenji96 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 9 min 30 s
Domyślnie Czy warto jechać po AT na zachód?

Witam, własnie przymierzam się do zakupu pierwszego motocykla. Cały czas myślałem że będzie to drz 400 ale patrząc zdroworozsądkowo drz nie nadaje się dla mnie gdyż motocyklem mam zamiar jeździć cały sezon do pracy(duże miasto+wioski 35km) eksploatacja+ilość i stan maszyn w naszym kraju mnie przeraził. Więc padł pomysł na nowego mt07 nawet mi się podobał, cena i korzyści podatkowe też mnie w jakimś stopniu nakręcały.No i nadszedł ten moment w którym zobaczyłem afryke na mieście stojącą obok jakiegoś nakeda pokroju mt i to rozwiało moje wątpliwości na temat czy chce mieć prawdziwy motocykl na którym będę się uczył podstaw mechaniki czy plastikową zabawkę na której czuje się trochę jak na rowerze gdyż jestem dość rosłą sobą(188 i 100kg+).Przechodząc do meritum mojego pytania gdzie szukać afryki dla siebie? Zauważyłem że w Polsce jest dużo egzemplarzy wstępnie wyglądających dobrze z normalnymi cenami ale też zauważyłem ogromną ilość sprzętów za naszą zachodnią granicą z podobnymi cenami jak w Polsce?Więc co sądzicie o użytkownikach afryki na zachodzie głownie DE ? Czy może najlepiej wziąć ze sobą osobę ogarniającą i jeździć po Polsce?
kalenji96 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Górami ze wschodu na zachód StrzeLuk Polska 18 11.10.2018 15:53
Jechać, czy nie jechać po motor samemu do IT. wojtekm72 Inne tematy 29 08.02.2015 18:17
Maroko - gdzie warto jechać electro Przygotowania do wyjazdów 1 09.04.2013 10:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.