Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.02.2015, 07:21   #21
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,933
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 32 min 55 s
Domyślnie

Dziś jest już za późno w takich krajach jak IT czy FR na pokojowe rozwiązania problemu , trza spakować większość na statek i wysłać do ojczyzny , niech się tam zjadają miedzy sobą , to brutalne ale jedyne sensowne rozwiązanie . W 93 roku jak zaczęli przypływać pontonami do IT albańczycy i rom , rodziły się problemy z prostytucją , narkotykami , bronią ale komuniści mówili że to biedni ludzie szukający pracy i schronienia , wdział kto pracującego cygana czy albańczyka ? Kiedyś ci sami też twierdzili że muzułmani to biedni ludzie i trzeba im pomagać i budować meczety żeby imman robił im rozpierdol we łbie , długo trzeba było czekać na efekty ? Nie jestem rasistą ale pewne problemy należy rozwiazywać .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2015, 08:16   #22
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 45 min 0
Domyślnie

Zgadza się!
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2015, 23:00   #23
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 46 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Dziś jest już za późno w takich krajach jak IT czy FR na pokojowe rozwiązania problemu , trza spakować większość na statek i wysłać do ojczyzny , niech się tam zjadają miedzy sobą , to brutalne ale jedyne sensowne rozwiązanie . W 93 roku jak zaczęli przypływać pontonami do IT albańczycy i rom , rodziły się problemy z prostytucją , narkotykami , bronią ale komuniści mówili że to biedni ludzie szukający pracy i schronienia , wdział kto pracującego cygana czy albańczyka ? Kiedyś ci sami też twierdzili że muzułmani to biedni ludzie i trzeba im pomagać i budować meczety żeby imman robił im rozpierdol we łbie , długo trzeba było czekać na efekty ? Nie jestem rasistą ale pewne problemy należy rozwiazywać .
Bardzo mądre słowa. Mamy pierwszy meczet w Wawie. Jestem Katolikiem, ale nie chcę aby mochery broniły nam wolności. Wolę aby Państwo dmuchało na zimne. Póki co podpalili most i odcięli MSW od sieci ... takie bezpieczeństwo mamy. Nie znam się na IT. Szwecja za sam pomysł przystąpienia do NATO dostała ruskich pod wodą na kilka dni. Mamy wojnę hybrydową od ruskich i zagładę ludności od islamistów. Co robi nasz kraj? Zamiast obligatoryjnie wezwać każdego mężczyznę na szkółkę - odpuszcza. Nie jestem fanem murów żydowskich, ale z tym mają rację - skoro siedzą po środku gniazda. co prawda po cichu powołują obecnie rezerwę, ale to za mało, dużo za mało. Łotwa szkoli siły specjalne i ma plan poddania się. To wejście via Italia i ilość muzułmanów w FR jest mówiąca sama za siebie. Nic im nie zrobiłem jak gonili mnie w Milue...
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2015, 07:17   #24
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,933
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 32 min 55 s
Domyślnie

Widzisz Jorge , nasze szczęście to że jesteśmy dość daleko od Afryki i mamy stosunkowo mało muzułmanów w kraju . Nie sądzę aby byli zainteresowani przeprowadzeniem zamachów w naszym kraju bo ich nie prowokujemy . Uważam że nie powinno być zgody na budowę meczetów ani u nas ani gdzie indziej , emigrujesz i chcesz mieszkać w innym kraju to akceptujesz religie i obyczaje a modlić możesz się w domu i nikt cię za to nie potępi . Byłem w wielu krajach Afryki północnej i rozmawiałem z miejscowymi na przeróżne tematy , często religijne i nie zauważyłem fanatyzmu . Każdy z nich chciał by mieć motor i móc pojechać gdzieś a nie moze . To jedyna bariera jaka nas dzieli , ale my też 30 lat temu mogliśmy pojechać palcem po mapie .
Myślę że zasadniczym probelmem w naszym kraju jest powolna utrata patryiotyzmu spowodowana wzajemną nienawiscią tych na górze .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2015, 07:25   #25
herni
 
herni's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Stalowa Wola/ MIELEC
Posty: 1,025
Motocykl: TransAlp+Multistrada + Cagiva Elefant
Przebieg: hohoho
Galeria: Zdjęcia
herni jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 20 godz 31 min 47 s
Domyślnie

Święte słowa Adagiio. Zgadzam się w 100 %
herni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2015, 13:30   #26
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 46 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Widzisz Jorge , nasze szczęście to że jesteśmy dość daleko od Afryki i mamy stosunkowo mało muzułmanów w kraju . Nie sądzę aby byli zainteresowani przeprowadzeniem zamachów w naszym kraju bo ich nie prowokujemy . Uważam że nie powinno być zgody na budowę meczetów ani u nas ani gdzie indziej , emigrujesz i chcesz mieszkać w innym kraju to akceptujesz religie i obyczaje a modlić możesz się w domu i nikt cię za to nie potępi . Byłem w wielu krajach Afryki północnej i rozmawiałem z miejscowymi na przeróżne tematy , często religijne i nie zauważyłem fanatyzmu . Każdy z nich chciał by mieć motor i móc pojechać gdzieś a nie moze . To jedyna bariera jaka nas dzieli , ale my też 30 lat temu mogliśmy pojechać palcem po mapie .
Myślę że zasadniczym probelmem w naszym kraju jest powolna utrata patryiotyzmu spowodowana wzajemną nienawiscią tych na górze .
Ponownie nie mam nic do dodania. Może poza tym, że najbardziej zadziwia mnie to, że tak łatwo zabijają swoich. kilka lat temu byłem w Marakeszu. po dwóch tygodniach od mojego wyjazdu wysadzili restaurację, w której jadłem... Takie spokojne miejsce, w moim ulubionym miejscu świata .
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2015, 13:38   #27
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,797
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 14 godz 45 min 5 s
Domyślnie

Jorge, przestanie Cie zadzwiwiac jak poczytasz co to szyici i sunnici

W kweii goscinnosci to podpisujac pakt przystapienia do ewropejskiego sajuza, podpisaliscie wszyscy ze na dobre i na zle bedziem zyc razem. W polskiej prasie nie gadaja o tym, ale w niemczech tak, juz wam wyslali kilka transportow uchodzcow do waszej goscinnosci. A bedzie wiecej bo Kosovo juz nie chce niepodleglosci.

W unii ma byc przeciez po rowno wszystkiego i wszystkich
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2015, 13:49   #28
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 46 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
Jorge, przestanie Cie zadzwiwiac jak poczytasz co to szyici i sunnici

W kweii goscinnosci to podpisujac pakt przystapienia do ewropejskiego sajuza, podpisaliscie wszyscy ze na dobre i na zle bedziem zyc razem. W polskiej prasie nie gadaja o tym, ale w niemczech tak, juz wam wyslali kilka transportow uchodzcow do waszej goscinnosci. A bedzie wiecej bo Kosovo juz nie chce niepodleglosci.

W unii ma byc przeciez po rowno wszystkiego i wszystkich
Fassiku mój drogi - ja wiem co to sunnici, Pasztuni i inni, a bynajmniej mi się tak wydaje. Chodzi mi o fakt, że w każdym kraju są autonomie, ale w tak niewielu jest tak zaciekle. wspieraliśmy Czeczenię, wspieramy ginącymi żołnierzami Amerykańców... Chyba tylko nasza schizofrenia narodowa, wspierania przyjaciela z USA co nam wizy wydaje i jednocześnie jedne z najlepszych rozpoznań islamistów chroni nas przed atakami. Tylko nie wiem czy to takie odległe:

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/wykr...ow,516410.html
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.

Ostatnio edytowane przez jorge : 20.02.2015 o 13:19
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2015, 13:57   #29
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,797
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 14 godz 45 min 5 s
Domyślnie

Jorge drogi, sunnici i szyici to moze nie Autonomie ale wojna od setek lat o racje czy byla pierwsza kura czy jajko.

Na kaukazie nie poszlo o tylko religie ale o wplywy gospodarcze 2 mocarstw swiatowych. Tak samo nie poszlo o dobro ludzi w Libii, Egipcie, Tunezji, Syrii, Iraku i Afganistanie. Wprowadzanie demokracji za pomoca karabinu to tak jakby gwalcic Kobiete aby przywrocic jej dziewictwo.
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.

Ostatnio edytowane przez fassi : 18.02.2015 o 14:00
fassi jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2015, 16:33   #30
Zet Johny
 
Zet Johny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Limanowa
Posty: 1,586
Motocykl: RD07HRC+CRF1100L
Zet Johny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 3 tygodni 3 dni 18 godz 22 min 15 s
Domyślnie

Fassi jesteś mistrzem porównań
Zet Johny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Libia, na zachętę... kiub Trochę dalej 9 31.03.2009 23:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.