Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.05.2009, 15:21   #51
DrSpławik
tip top
 
DrSpławik's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa / Kraków
Posty: 399
Motocykl: RD07a
DrSpławik jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 55 min 55 s
Domyślnie

Ale medialnie już koledzy pracują
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg basalykowo_15x15.JPG (367.0 KB, 1 wyświetleń)
__________________


Ci sono mari e ci sono colline che voglio rivedere

Znam Bajrasza.
I no Bayrash ( ang )
DrSpławik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2009, 09:41   #52
DrSpławik
tip top
 
DrSpławik's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa / Kraków
Posty: 399
Motocykl: RD07a
DrSpławik jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 55 min 55 s
Talking

Wiem, że wszyscy maja w dupie takie wyjazdy bo teraz to się tylko liczy jak 10000 kilometrów się nakręci, jak na przełęcze po 5000 npm metrów się wjedzie a już jazda po Europie to po prostu obciach. I tylko SeGreg oficjalnie to przyznaje, no ale On to wszystko ma w dupie.

Ale ja w dupie mam wszyskie te opinie bo sobie lubię pojechać gdzie nie byłem i zobaczyć nowe morza i góry. To sobie jadę do Rumuni przez Słowacje i Węgry. Zmieniłem olej i filtr, zamontowałem voltomierz i uchwyty na butelki i popyrkam dzisiaj do Krakowa.... a jutro na południe i na wschód czyli w moim ulubiomym kierunku.
Dziękuje za wszystkie , które poskutkowały zabazdraniem mapy Rumuni zielonym pisakiem.
Pozdrawiam Wszyskie Czarne Gęby... jak będziecie grzeczni to Wam opiszę jak było i fotki dołączę żeby w zimie było co w kiblu czytać i planować Rumunię śladami Spławika.
I przed 22.06 się nie zaloguję na forum więc nie molestować o foty, o smsy, o maile...


Buahahahahahahah....

__________________


Ci sono mari e ci sono colline che voglio rivedere

Znam Bajrasza.
I no Bayrash ( ang )
DrSpławik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2009, 10:11   #53
Sławekk
 
Sławekk's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Strzelin
Posty: 1,677
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Sławekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 8 godz 46 min 23 s
Domyślnie

Szerokości i dobrej pogody .
Sławekk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2009, 12:52   #54
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 11 godz 58 min 0
Domyślnie

Plan jest taki, że 20 czerwca kole 5 z rańca ruszam na Ukraine. Pierwszy nocleg w Nowym Soloncu lub Kaczycy. 21-go będę pewnie na Bicaz a dzień później na Urdelach. Dalej poleci Veliko Tarnovo oraz okoliczne pagórki i kole 25 przez Grecje mam zamiar zameldować się na plaży w rejonie Vlore /chyba, że mnie lepsza połowa zmusi to zostane z dwa-trzy dni na leżakowaniu kole Kavali na północy Grecji/. W każdym razie z Albanii wracam przez Kosovo i Serbie albo Bośnie – się jeszcze zobaczy. Generalnie wstyd się przyznać ale jadę katamaranem w wersji LR-Discomuł /na dziś silnik leżakuje jeszcze obok auta więc „wszystko się zdarzyć może”/ jednak gdyby się udało a kogoś trzeba było „pozbierać” z trasy … albo dotrzymać towarzystwa przy opróżnianiu baryłki … to w podanych wyżej terminach i miejscach możemy się spiknąć – ZDROWIA
Ps.
Nie śmiać się proszę z mało motocyklowego stylu wycieczki !! styl motocyklowy będę w tym sezonie uskuteczniał późną jesienią ewentualnie wczesna wiosną !!
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2009, 20:16   #55
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Paweł, super trasa też tak chce
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.06.2009, 23:15   #56
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 11 godz 58 min 0
Domyślnie

No to prawie pewne już jest, że wyjazd jednak wypali. Silnik w aucie zapakowany i jakoś tak od rzeczy zaczyna gadać, leje jeszcze pompka paliwa, układ chłodzenia, przekładnia kierownicza i ch... wie co jeszcze ale jutro się wymieni i powinno być piknie. Kole 5 rano w sobote wylatuje, potem trasa jak pisałem i kole środy-czwartku mam zamiar zameldowywać się w okolicach południa Bułgarii na wypaśnych kanikułach u jednek afrykańskiego ziomala. Jak kolege ziomala namówie to dalej, po zakończeniu turnusu na full wypasie polecimy na dwie terenufffki /on ma zamiar lecieć "autem z gwiazdą" ale nic straconego, postaram się go namówić na wyjazd bardziej offową furą albo Ja zmienie trase na tym odcinku w wersje "lait"/. Trzymta kciuki bo wyjazd katamaranem bezpośrednio po rrrymoncie nie jest najlepszym pomysłem - POZDRAWIAM

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 17.06.2009 o 23:20
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.06.2009, 05:07   #57
Mirmil
 
Mirmil's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: mielec
Posty: 1,682
Motocykl: pilnie sprzedam
Mirmil jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 3 godz 32 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawel_z_Jasla Zobacz post

Trzymta kciuki bo wyjazd katamaranem bezpośrednio po rrrymoncie nie jest najlepszym pomysłem
I kto to mowi

Kciuki bedziemy trzymac,tylko wtedy,kiedy Lukasz bedzie prowadzil.Bo w innym wypadku chyba mozna spac spokojnie
Szerokiej drogi i zeby sie wam ta furka nie rozkraczyla gdzies tam.
A lozyska w kolach powymieniales?
__________________
niejedna przestrzen jeszcze moj uslyszy glos
super miejsce i cudowni ludzie www.misja-kamerun.pl
Mirmil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2009, 09:08   #58
DrSpławik
tip top
 
DrSpławik's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa / Kraków
Posty: 399
Motocykl: RD07a
DrSpławik jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 55 min 55 s
Domyślnie

Paweł, gdzie mi się tu w wątek autorski o Rumuni wcinasz i to jeszcze jakaś Grecja katamaranem.
W ryj masz koncertowo...

Moje 10 dni w kraju Drakuli i wrzącej ciorby już zakończone, mam z 1000 fotek z czego większość ostra wiec bedzie co oglądać... hehehe
Kilka słów na szybko bo już muszę się pakować na następny wyjazd:
- na pierwszego offa można wpakować się już 5 km za Satu Mare i to takiego, że pot, krew i łzy
- Rumuni są wierni kolorowi czerwonemu bo tylko tak oznaczone na mapie drogi dają pewność asfaltowej nawierzchni ale ja tam czerwonymi przejechałem z 300 km czyli 10% calości
- na Urdele wjechać nie jest wielkim wyczynem a widoki są naprawde zapierające
- "Palinka je baza" i ma moc więć Sprite na popitkę jest obowiązkowy
- "Palinka je medykament" i znieczula nawet gdy alu kufer chce pozbawić cię stopy w lesie... brrrrrr
- można przycierać podnóżkami na Transalpinie i zamknąć opony kostkowe na winklach wyprzedzając katamarany po zewnetrznej
- Transalpina nie jest nudna jeżeli wybierzesz na nia dojazd przez park narodowy - wjazd kosztuje paczkę Malrboro i szlaban idzie w górę

Itd, itp...

A Lewarowi napiszę, że Rumunki bywają bardzo atrakcyjne, przesympatyczne i komunikatywne. Znają obce języki i nie tylko... No tak ale to te przed 30stką a Ty, Mój Drogi w inny przedział wiekowy mierzysz i zamiast ze Spławikiem to z Wioślarzami jeździsz... Coś stracił to moje... hehehehe
__________________


Ci sono mari e ci sono colline che voglio rivedere

Znam Bajrasza.
I no Bayrash ( ang )
DrSpławik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.06.2009, 22:27   #59
wieczny
Common Rejli
 
wieczny's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,736
Motocykl: R650GS Adventure & LC6 750 Adventure
Przebieg: dupa
wieczny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 5 godz 39 min 17 s
Domyślnie

Albo mnie coś myly Państwo nie działa, albo tutaj nie ma zdjęć... Patrzem i nie widzem.
__________________
BRW 1991
I tak wszyscy skończymy na mineralnym. | Powroty są do dupy. | Trzy furie afrykańskie: pompa, moduł, regulator. Czy jakoś tak... | Pieprzyć owiewki . I stelaże.
NIE SPRZEDAM!

wieczny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.06.2009, 09:37   #60
DrSpławik
tip top
 
DrSpławik's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa / Kraków
Posty: 399
Motocykl: RD07a
DrSpławik jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 55 min 55 s
Domyślnie

Wieczny... Będą za miesiąc, jak oblukam Polarnyj Krug.
__________________


Ci sono mari e ci sono colline che voglio rivedere

Znam Bajrasza.
I no Bayrash ( ang )
DrSpławik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ukraina dlugi wekend majowy 2014 - z Mirmilem Ukrainskie Karpaty od Wschodu do Zachodu Mirmil 4x4 5 16.06.2014 08:32
"PŁACE GOTOWKA" CZARNOHORA, GORGANY, BUKOWINA --->>> tracki potrzebne Mirmil Przygotowania do wyjazdów 5 17.05.2013 13:55
Maroko - gdzie warto jechać electro Przygotowania do wyjazdów 1 09.04.2013 10:01
karpaty ukrainskie 2-5 wrzesien Mirmil Umawianie i propozycje wyjazdów 2 09.09.2012 11:58
Za Karpaty Ukraina by Majo & Bohun, Lipiec 2010 Bohun Trochę dalej 18 25.10.2010 17:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.