Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 28.11.2008, 12:07   #17
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,757
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 22 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał klanol Zobacz post
wszystko pięknie ale to jeszcze jeden badziew do zepsucia się w najdalszej dupie świata. zwykły przełącznik starczy. przecie nie będzie nikt pompował codziennie paliwa a po dłuższym postoju nie widzę problemu w sięgnięciu do przełącznika (u mnie jest przy pompie). zamiast kombinować polecam inspekcję zasranych kostek elektrycznych w całym moto aby za chwilkę nie pojawił się drugi nieśmiertelny wątek tym razem o regulatorze napięcia :P u mnie efekty były zaskakujące ale nie o tym tutaj
No troche przesadzasz - jak kupiłem Afri to nie miała sterownika pompy i na stałe miała mostek zrobiony - pompa chodziła zaraz po przekreceniu kluczyka.
Zastosowanie takiego przekaźnika spowoduje działanie takie że na krótki czas pompa bedzie chodziła tak jakby był właczony twoj wyłacznik poźniej bedzie strowana przez sterownik pompy - co sie może stać - dwa przypadki:
1- przekaźnik się nie rozłaczy - mamy działaniae jakie ja miałem bez sterownika pompy
2- przekaźnik się nie właczy - mamy działanie jakby go wcale nie było - czyli jak pan Honda wymyślił

Poprawcie jak sie myle - ale na logike to nawet jak sie zepsuje przekaźnik nie grozi to przerwaniem pracy pompy .
A co do kostek pewnie masz racje - tylko zastanawia mnie fakt ze nik nie krzyczy że cos się z kostakami dzieje w starych afri - a z reguły problemy dotyczą 07 - pewnie niestety ksiegowi mieli wpływ na jakość wykonania

.
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Knajpa "Dwa koła" czy "Route 66" ? arturro007 Inne tematy 11 14.08.2011 12:26
Pompy " FACET" w Polsce. Mecia Uklad paliwowy i wydechowy 15 04.06.2008 12:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.