Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.08.2016, 19:47   #11
MOTOMYSZA
 
MOTOMYSZA's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: B Y D G O S Z C Z
Posty: 604
Motocykl: KTM ADV 990 "S"
MOTOMYSZA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 38 min 4 s
Domyślnie

No to kupa�� Nie dam rady jednak pojechać, bo mnie robota porwała i tym samym powrót z delegacji dopiero na koniec września.
Ale wam życzę wielu wspaniałych wrażeń i z jazdy i z ognisk oraz ze spotkań z ciekawymi ludzmi itd. PRZYJEMNOŚCI! !!
MOTOMYSZA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.08.2016, 20:06   #12
Pirania
 
Pirania's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Targ
Posty: 2,325
Motocykl: Ready to Race & AT
Pirania jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 1 godz 8 min 23 s
Domyślnie

Coś mi się zdaje, że XTka się przestraszyłeś...)

Kiedyś było mi dane dosiąść te dwa sprzęty i jest się czego obawiać..
__________________
Życie jest za krótkie żeby jeździć singem czy rzadówką..
Pirania jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.09.2016, 13:53   #13
wator


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Kraków
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 143000
wator jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 7 godz 59 min 0
Domyślnie

Mateusz93 - najprawdopodobniej jadę z Wami. Z Carlosem już gadałem i się znamy z wyjazdu na Ukrainę chyba z przed 5 lat. Moto TA. Obgadajcie z Carlosem bo można zrobić manewr że moto na przyczepkę i nią dojechać pod Ukrainę - jak coś to przyczepkę ( dużą bagażową) i auto do niej mam. W TA mam już kostkę więc nie chcę zmieniać opon w te i na zad. Sprzętem grupowym dysponuję : namiot ( raczej preferuję plandekę pomiędzy moto rozwieszoną), kuchenka benzynowa + garnek grupowy do niej, łyżki do kół, jakieś łatki, gps z wgranym oziexplorer + mapy topo Ukrainy. Jakieś mapy papierowe powinienem mieć. Przypominam że dla kierowcy potrzebny jest waży ( nie wiem ile czasu ) paszport, najlepiej bez pieczątki z Rosji, natomiast dla motocykla zielona karta. Motocykl musi być prowadzony przez właściciela lub notarialnie upoważnienie w języku ukraińskim dla kierowcy ( to przejazd przez granicę). Jeśli coś podałem w sposób niepełny to nieświadomie i z góry przepraszam. Jeśli chcieli byście nocleg pod Krakowem dzień wcześniej to nie ma problemu, moto tez jest gdzie zostawić. Jak dla mnie możemy nie wyjeżdżać z lasu poza sklep spożywczy i wachę.
wator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.09.2016, 08:39   #14
MajQ
Born Bad, Dying Worse


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 26
Motocykl: CRF 1000L Adventure Sports
MajQ jest na dystyngowanej drodze
Online: 13 godz 18 min 45 s
Domyślnie

W zeszłym roku byłem z kumplem (ja na AT, on na Trampku) na Arabatskiej Strelce. To w Chersońskiej Oblasti, zaraz koło Krymu. Bardzo fajne miejsce do offów - dużo bezdroży, piachu, trochę błota, stepów. Polecam, choć to daleko. Z Bielska w jedną stronę 1800 km.
Jak chcecie namioty to tam wszedzie można na dziko się rozbijać, np. na plażach nad Morzem Azowskim.
Mam tam rodzine, więc wiem że jest bezpiecznie.
__________________
Star Riders Brotherhood
Iron Butt Association #56638

Ostatnio edytowane przez MajQ : 03.09.2016 o 09:55
MajQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
wrzesień - PL tomkow Umawianie i propozycje wyjazdów 19 17.08.2016 07:35
moto wrzesień trzykawki Umawianie i propozycje wyjazdów 9 24.08.2015 09:32
Ukraina 5-8 wrzesien. Witamy jesien Mirmil 4x4 0 26.08.2013 23:45
Rumunia, Mołdawia, Ukraina, NRM - wrzesień 2012 lemur Trochę dalej 52 14.01.2013 18:21
Ukraina (Krym)-Rumunia sierpień/wrzesień 2012 sagattic Umawianie i propozycje wyjazdów 10 10.04.2012 16:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.