Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 18.10.2016, 12:52   #1
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie Automaty gotujące a la Thermomix-opinie?

Bardziej odjechanego tematu nie mogłem wymyślić na forum motocyklowym, a szczególnie FAT Skoro jednak widziałem dyskusję o Solgazie, to czemu nie pogadać jeszcze o kuchni. Zima podobno idzie, trzeba wypełnić czas bez motocykla (wiem, wiem, niektórzy śmigają po śniegu i sobie chwalą).

Moja druga połowa ma taki mały pomysł który być może doczeka się realizacji za tej kadencji sejmu, chciałaby mianowicie wyposażyć kuchnię w automat do przygotowywania posiłków. Spędzamy oboje porównywalny czas w kuchni, przy czym ja bardziej wolę obsługiwać piekarnik (pieczywa, ciasta, ciastka, pizza...) niż płytę indukcyjną. Kuchnię mamy niewielką więc idea robota łączącego w sobie kilka urządzeń i oszczędzającego miejsce jest dla mnie kusząca. Poza tym pralka pierze, zmywarka zmywa, robot odkurza (a zarówno do zmywarki jak i Roomby byłem dość sceptycznie nastawiony, przyznaję). Czy nadszedł już właściwy moment na automat przy typowych posiłkach? Tak, żeby po pracy spędzać mniej czasu w kuchni, a gotować przede wszystkim dla przyjemności i w nieco wolniejszych chwilach?

W tytule wspomniałem o Thermomiksie ale raczej będę kierował nasze ewentualne plany zakupowe w stronę odrobinę tańszych rozwiązań.

Podoba mi się na przykład Tefal Cuisine Companion (~3700zł), w Lidlu ponoć niedawno było szaleństwo zakupowe na jakiś robot tego typu w cenie poniżej 1000zl. Rozpiętość cenowa jest znaczna.

Tu pojawia się pytanie: może macie jakieś swoje lub znajome wam doświadczenia z tego typu urządzeniami?
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Opinie o KLR600 ferdek Inne tematy 5 26.02.2015 19:08
Honda FMX 650 - opinie Marcin z Zakopanego Inne tematy 2 13.02.2014 08:36
TDM 900 opinie-wrazenia kuras Inne - dyskusja ogólna 14 22.02.2013 19:41
Sprężyny YSS - opinie? Stolek Rama, zawieszenia, napęd 1 18.11.2012 20:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.