Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.08.2012, 15:32   #1
sizyrk
Jak kółka to tylko dwa , a jak chcesz cztery - kup dwa motory :-)
 
sizyrk's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Lancaster UK
Posty: 755
Motocykl: 2x RD07A CRF1100 Adventure Sport
Przebieg: 90 tys
sizyrk jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 14 godz 41 min 40 s
Question Nowe moto...... czyli o przewadze jednych świąt nad drugimi

Potrzebuje porady na temat nowego moto do wypraw.... wiem o tym już było i całkiem sporo, wystarczy myszką poruszać, lecz tym razem kryteria się zmieniły. Mianowicie:
Wpadłem na pomysł co to by zrobić sobie małe wakacje w przyszłym roku i zwiedzić kilka okolicznych krajów moja AT zadowolona i do tego momentu jest ok. I... chciałbym zabrać ojca na drugim moto, lecz on jeździ starą MZ 250 ( stara z 1969 r.) wiec pomyślałem , że może sprawić mu na tą okazje jakąś zabawkę ( czyt. prezent ) co by załadowana za moją AT nadążyła.Nie jest on wielkim człowiekiem ( 170 i jakieś 60 kg ) plus wiek więc coś pokroju AT odpada , za duże, za ciężkie i za wysokie. Myślałem o TA ale cenowo to troszkę za dużo. Chciałbym coś znaleźć z przedziału 5000 - 7500 PLN. Coś co będzie w miarę niskie ( niższe niż AT ), lżejsze no i najważniejsze pozycją musi przypominać AT. Nie musi być na off bo wątpię aby ojciec chciał się w błotku taplać lub latać po połoninach...... i najlepiej prosta konstrukcja co by sobie mógł wszystko sam zrobić( jest mechanikiem ) i mało palić i.......

z góry dzięki za podpowiedzi
sizyrk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Maroko po taniości czyli moto na przyczepie. Szukamy chętnych przestępca Umawianie i propozycje wyjazdów 6 15.05.2014 09:14
Umiejętności, czyli jak położyć moto ? A.Twin Wszystko dla Afrykańczyka 62 02.09.2010 08:31
Nowe Moto 7Greg Inne tematy 16 21.07.2009 15:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.