Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Hyde Park

Hyde Park Poza dwoma kółkami

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.03.2013, 21:58   #1
ruda

ruda's Avatar

Miasto: Rzeszów
Motocykl: XT 600E, NX250 Dominator
ruda jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 55 min 59 s
Domyślnie Pies staruszek szuka ciepłego kąta...

Na prośbę Kowala73 wrzucam tutaj serdeczną prośbę o pomoc...

Nie jest łatwo pisać te słowa. Szukam dobrego domu dla mojego owczarka niemieckiego. Pies ma około 15 lat, został znaleziony przeze mnie po wyrzuceniu przez jakiegoś 'dobrego' człowieka z samochodu (są na to świadkowie) Jest ze mną od 12 lat ale ze względu na moją sytuację osobistą i częste podróże zagraniczne (nawet do 10m-cy w roku) nie mam Go z kim zostawiać. Pies jest po szkoleniu na posłuszeństwo. Ze względu na swój wiek jego głównym zajęciem jest spanie. To spokojny, cichy i posłuszny pies. Jedyny jego mankament to to że nie akceptuje innych zwierzaków, nawet psiej płci pięknej. Ogólnie mówiąc potrzebuje świętego spokoju, małego podwórka i ciepłego przedpokoju. Spacery nie są jego hobby, wystarczy trzy razy dziennie wyprowadzić lub wypuścić go na krótką przechadzkę. Pies żywi się tylko suchą karmą którą oczywiście zapewnimy jak i inne niezbędne rzeczy.

Uwierzcie, że publikowanie tego tutaj jest już ostatecznością, wyczerpaliśmy inne możliwości znalezienia mu domu liczymy, że dobrzy ludzie pomogą...

ruda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania