Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki

Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki– tylko oryginalne rozwiązania!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30.03.2018, 16:07   #11
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,739
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 3 tygodni 4 dni 2 godz 48 min 33 s
Domyślnie

Nie trzyma ustawienia w żadnej pozycji. Stale wibruje, że i tak nic nie widać. Do tego telepie się na wszystkie strony niezależnie od docisku. Jedynie jak skręcisz na maksa jako tako trzyma pozycję ale wtedy się nie da go złożyć. Shit. Muszę w końcu kupić Doubletake.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.03.2018, 16:38   #12
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,324
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 1 godz 27 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Nie trzyma ustawienia w żadnej pozycji. Stale wibruje, że i tak nic nie widać. Do tego telepie się na wszystkie strony niezależnie od docisku. Jedynie jak skręcisz na maksa jako tako trzyma pozycję ale wtedy się nie da go złożyć. Shit. Muszę w końcu kupić Doubletake.
Może to kwestia motocykla. U mnie najpierw jeździły w XTZ660 a od pewnie dwóch lat na XR650. W każdym wibracje są niewielkie to i nie telepie. Nie luzuję ich i nie dokręcam i nie skręcam. Składam kiedy mi pasuje, a to w trakcie jednego wyjazdu potrafi być kilkanaście razy. Obluzowywania nie stwierdziłem.

PS. Otworzyłem linka ponownie i przyglądnąłem sie uważniej. Moje są minimalnie inne. Może inny producent i lepsza jakość. Inne są śruby i delikatnie nawet kształt plastiku.
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.04.2018, 12:43   #13
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,739
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 3 tygodni 4 dni 2 godz 48 min 33 s
Domyślnie

To chyba kwestia egzemplarza, który mam. W sobotę latałem z kumplem, który ma identyczne i wszystko chodzi bajka. Moje chyba jest słabej jakości lub wadliwe bo nie da się z niego korzystać.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.05.2018, 16:39   #14
struk


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Gliwice
Posty: 51
Motocykl: RD07a
Przebieg: 34t
struk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 8 godz 13 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
https://gmoto.pl/lusterko-okragle-la...oss,86788.html
Tego goowna zdecydowanie nie polecam. Mam tylko dla sztuki coby się psy nie czepiały ale kompletnie nie da się z tego korzystać.
Właśnie, że jest genialne widzę w nim wszystko co jest za, pod, z boku motocykla, skanuje niebo co by mi helikopter na głowie nie usiadł. A cały obszar podglądu regulujesz manetką. . W moja wersja telepie jak durna trochę to wku...
struk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.