Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.07.2017, 07:24   #11
chemik
 
chemik's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,425
Motocykl: Husqvarna 701 Enduro
chemik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 15 godz 21 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
z innej beczki - weekend, piękna pogoda, żona, kajaczek i na podwrocławskim bajkale sobie weekendujemy. moczenie gir, ptaki śpiewają i takie tam.
no i słyszę, że kurwa jadą... chyba z pięciu.
Mogę Ci pokazac palcem, którzy to byli. Wystarczy wejśc na FB na grupę Enduro&cross Wrocław (czy jakoś tak). To ostatnio bardzo polularna miejscówka dla wrocławian, gdyż z poligonu zaczęli gonić.
chemik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2017, 07:45   #12
Misza
22.10.2006, DTN :)
 
Misza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 3,778
Motocykl: RD07
Przebieg: IIszlif
Galeria: Zdjęcia
Misza jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 2 dni 15 godz 44 min 51 s
Domyślnie

Chemik mieszkam 12km od Ślęży w linii prostej a nigdy tam nie wjechałem bo wiem, że tam są.ludzie.. tak samo z wielką sowa dużo dalej nie mam. Jakoś wśród znajomych wiemy doskonale gdzie nie ma ludzi W OGOLE i absolutnie nikomu nie przeszkadzamy. Są to duże obszary tylko mało efektowne. Nigdy też nie kręcimy się w kółko i nigdy nie żyjemy w miejscu...
__________________
Real adventure starts where road ends...

-AT RD07 Big Bore 'Troll Bagnisty, ziejący ogniem z regulatora Diabeł Pustynny'


http://www.youtube.com/user/Miszapoland
Misza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2017, 08:17   #13
chemik
 
chemik's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,425
Motocykl: Husqvarna 701 Enduro
chemik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 15 godz 21 min 25 s
Domyślnie

Misza, luz - zauważ, że nie napisałem "wszyscy crossowcy/motocykliści/quadowcy". Wiem, że nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Ale znajdzie się jeden idiota w dużej grupie porządnych ludzi i to właśnie zachowanie tego idioty buduje stereotyp. I to właśnie przed tym jednym idiotą nalezy się bronić, gdyż wyrządza on więcej szkód niż cała reszta razem wzięta.

PS
Trasy Enduro na Srebrnej Górze też quadami porozjeżdżali. Jednak to popularna miejscówka wśród rowerzystów i zawsze ktoś tam jest. Na YT sa filmiki ze spotkania quadowców z rowerzystami. Całe zdarzenie ma charakter samosądu, lub mówiąc ładniej natychmiastowego wymierzenia sprawiedliwości. U mnie na wsi się to "wpierdeńko" nazywa. I nie pomogły zbroje, ochraniacze i kaski. W efekcie ani quadocy, ani crossowce się już tam nie pojawiają.
chemik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2017, 08:42   #14
Misza
22.10.2006, DTN :)
 
Misza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 3,778
Motocykl: RD07
Przebieg: IIszlif
Galeria: Zdjęcia
Misza jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 2 dni 15 godz 44 min 51 s
Domyślnie

Daj linka, dobry boxing zawsze w cenie
__________________
Real adventure starts where road ends...

-AT RD07 Big Bore 'Troll Bagnisty, ziejący ogniem z regulatora Diabeł Pustynny'


http://www.youtube.com/user/Miszapoland
Misza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2017, 09:02   #15
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 45 min 0
Domyślnie

Inna spraw.
Sytuacja z przed 3 lat.Poligon Sulejówek -Okuniew. Ciągle użytkowany. W tygodniu jeżdżą wojskowe ciężarówki, scoty i inne takie. Trenują żołnierze z Nato- poligon jest im wypożyczany. A wekend latały crosy, enduro itd. Ale leśnicy z Policją, żandarmerią i co ciekawe z myśliwymi zrobili nagonkę i posypały się mandaty "za niszczenie przyrody".. A w tygodniu na miejscówce gdzie był wyjeżdżony amatorski tor te miejsce "szczególnie cenne dla przyrody" zniwelował wyrabiając kilometrówkę roczną 300 tonowy most zwodzony.
Efekt: całe towarzystwo (oczywiście w tym ja) zaczęło ujeżdżać sąsiednie lasy w stronę Stanisławowa czy Garwolina.

Trzeci ciekawy przykład nie związany z motocyklami. Asfaltowa droga prowadząca do betonowego parkingu pod oczyszczalnią ścieków w Sulejówku. Teren gdzie dużo grzybiarzy zostawia swoje samochody - bo parking, asfaltowy dojazd itd. W tą niedzielę wisiał zakaz wjazdu - zresztą na podobnym betonowym parkingu również.. To ludzi wkurwia..
Co do motocyklistów - quadowców- 4x4 - niestety jest moda na off road a procent idiotów jest tak samo wysoki jak w ogóle społeczeństwa. Posiadanie motocykla nie dodaje rozumu.
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2017, 09:11   #16
Sławekk
 
Sławekk's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Strzelin
Posty: 1,677
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Sławekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 8 godz 46 min 23 s
Domyślnie

coś w stylu

Sławekk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2017, 09:45   #17
bicio
przemieszczacz
 
bicio's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Skierniewice
Posty: 1,772
Motocykl: LC8, exc-f 250
bicio jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 3 dni 19 godz 30 min 15 s
Domyślnie

Mała grupa, cichy wydech, nie upalanie jednego podjazdu przez cały dzień, szacunek do innych użytkowników lasu i jakoś przez te ileś tam lat jeżdżenia w offie nie natknąłem się ani na agresję ani tym bardziej mandat. A nawet jakbym mandat dostał to sumienie czyste bo dołożyłem starań w walce z chujowym stereotypem motocyklisty. Minimalizacja terroru w lesie nie musi być wcale kosztem zabawy I nie piszę, że od razu doszedłem do tych wniosków

PS: A nie, raz dostaliśmy zjebkę na szlaku od rowerzystów których też tam nie powinno być
__________________
'03 Hello Kitty

Słowiański Zimny Wiatr
bicio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2017, 09:53   #18
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,787
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 4 tygodni 1 dzień 19 godz 1 min 8 s
Domyślnie

Jak to mówi mój kolega "głupich nie siejo ino się same rodzo". Moje podwórko, lasy w większości są prywatne, nikt tego nie pilnuje. Leśnicy, SM czy policja ma to w doopie. Nielegalna wycinka lasu jest powszechnym zjawiskiem. Nie raz dzwoniłem do SM coby przyjechali i złapali kolesi na gorącym. Mają to w gdzieś. Ale nie o tym. Sam latam po lesie ale staram się to robić po pierwsze tam gdzie raczej nie spotkam gawiedzi a jeśli już się zdarza to zwalniam do trybu spacerowego, pomalutku mijam ludzi grzecznie się kłaniając. Z reguły nikt nie gryzie ani nie jest wrogo nastawiony widząc takie podejście. Jednakże bandy idiotów w liczbie kilkunastu robią ustawki w lesie gdzie ilość szlaków pieszych już mówi o ogromnym ruchu turystycznym. Pałują przez pół dnia jeden podjazd wieloma ścieżkami w sposób totalnie degradujący las. Dodatkowo lecą pełną p@#dą szlakiem pieszym nie zwracając uwagi na ludzi i innych motocyklistów. 2 lata temu taka banda wpadła na mnie tak że nie mając wyboru bo nie szło się zmieścić na szlaku musiałem spierdzielać w las pomiędzy drzewami. Innym razem lekko się trzasnąłem z gościem, który totalnie nie chciał zjechać z drogi mając miejsce na taki manewr (gówniarz lat może 14). Latając po lesie nigdy nie wjeżdżam tam gdzie jest zakaz. Zdarzało się że zatrzymali mnie leśnicy a w zasadzie sam się zatrzymałem bo stali na środku drogi. Miła pogawędka i to w zasadzie tyle. Nigdy nikt nie chciał mi dać mandatu. Do tego teraz wyszła jeszcze gorsza plaga - 4x4. Sam jeżdżę terenówką ale do bólu wkur#$a mnie jak grupa kilku aut przeprawowych, którym mało poruszać się po ścieżce leci lasem na szago a że teren trudny to wyciągarki, siekiery, piły idą w ruch. Drzewa poobdzierane z kory w stopniu niemal gwarantującym ich śmierć, dziury jak leje po bombach, powycinane drzewa etc. Topienie tego syfu w rzekach to już powszechne zjawisko a jak wszyscy wiemy taki LR to cieknące olejem ścierwo, zasyfiające rzeki, które po latach znów się odradzają. Niektórzy inteligenci nawet myją swoje pojazdy stojące w rzece po taplaniu w błocie. Masakra.Obecnie z braku możliwości w PL niszczona jest Ukraina co już budzi wkurw lokalesów. Za parę lat nie będziemy tam tak mile widziani jak obecnie.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2017, 10:27   #19
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Obecnie z braku możliwości w PL niszczona jest Ukraina co już budzi wkurw lokalesów. Za parę lat nie będziemy tam tak mile widziani jak obecnie.
to już tylko kwestia czasu jak mi się wydaje. podobnie pewnie w Rumunii.
niestety na ukraińskie połoniny motocyklem już chyba nie zdążę wjechać
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2017, 10:34   #20
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,327
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 25 s
Domyślnie

To ja sie tak grzecznie zapytam? Gdzie jeździć? Bo tak fajowo, że Błażusiak, że Przygonski, Czachor idt sie naród jara. A młodzi to mają na symulatorach ćwiczyć? Tory motocrosowe też są likwidowane bo za głośno i przeszkadza.
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pomnik Ashanti - Akcja "chcemy innych barier" sambor1965 Inne tematy 150 08.04.2017 15:46
Akcja "Bezpieczeństwo- forum TA"- potrzebna pomoc!!! Marcin-BB Inne tematy 25 26.09.2011 16:12


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.