Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.06.2012, 21:56   #11
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 45 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Co z tego że chwilę trzeba je podmuchać .... ich zalety są tego warte , żeby kolejny dzień zacząć wypoczęty a nie prawie wyspany .
Zrobiła się dyskusja przewadze materaca.. Miałem wiele materacy i zawsze było coś nie halo, a to schodziło powietrze, a to zagłówek zbyt duży mi przeszkadzał, żeby je pompowac woziłem pompkę, a przekręcająca się na bok moja żona powodowała że ja sie huśtałem i zbierało mi się na wymioty- szczególnie po wódzie. Kupiłem Gumowany jak ze zdjęcia Dzieja - ale smród gumy tak mi przeszkadzał że spać na nim mogłem tylko pod gołym niebem. Potem kupiłem matę samopomującą - jakaś podróba terma- resta. Niestety po paru spaniach powłoka zewnętrzna odczepiła się od wypełnienia i żeby nie spać na ziemi trzeba było matę dopompować i robił się z niej balon.... następna mata którą kupiłem w decatlonie - była tak śliska że ciągle się z niej zsuwałem ...... na szczeście komuś ją pożyczyłem i mi jej nie oddał.. W końcu kupiłem terma-resta - jest wspaniały... Ucz się na cudzych błędach - kup od razu to co sprawdzone i polecane przez wiele osób.
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.