Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.08.2016, 08:44   #1
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 35 min 21 s
Domyślnie Europa offem (ile się da?) - ktoś chętny?

Wiem wiem - 2017 rok jest jeden a ja już drugie ogłoszenie składam :grin:
Chodzi po łbie taki pomysł, coby przejechać Europę offem (załóżmy w 30 do 50 dni) Co mam na myśli - start oczywiście z Polski, później Ukraina i generalnie Karpatami (Rumunia, Bułgaria) do Grecji, później Albania, Czarnogóra, Macedonia, Serbia, Bośnia, później już chyba Austria, Francja, może Szwajcaria, Portugalia i aż do...Fisterra w Hiszpanii a później szybki tranzyt do domu...
Co rozumiem pisząc "offem" - jak najwięcej poza asfaltem, bez zwiedzania stolic i innych zabytków (chyba, że wylezą na drogę lub taki kaprys będzie), nie na azymut a po szlakach (legalnych, nawet kozich dróżkach ale legalnych) z namiotem.

Jeśli do końca września nie znajdę kompana na Alaskę, realizuję ten plan.

Szukam kogoś kto ze mną się przejedzie offem po Europie, jak najwięcej na dziko, bez napinki i bez planu od linijki. Spanie w namiotach, żarcie z kuchenki, błoto, góry, pot na czole i piwo po "pracy" :grin: Jeśli masz moto ęduro (raczej takie do 200 kg - chyba, że podnosząc go nie nadwyrężymy sobie kręgosłupa :grin: ), czasem lubisz gadać a czasem nie, nie musisz się meldować w każdym napotkanym muzeum, nie boisz się ubrudzić - zapraszam :thumbsup: Szukam jeden osoby, maksymalnie dwóch - ALE TO MAKS. Na zgłoszenia czekam do końca września - trzeba mieć czas na zapoznanie, planowanie i ewentualne rozmyślenie :wink: A tak na serio - im szybciej tym lepiej :thumbsup:

Budżet - nie wiem :lol: dla mnie to bez większego znaczenia, bo chcę jak najtaniej, jak najwięcej na dziko, jeść pić na tarasie przed namiotem :grin: Co prawda mam BMW ale śpię w namiocie i piję z kubka z Juli mg: :haha:

Start - koniec czerwca/początek lipca 2017 roku.

M.
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.10.2016, 21:17   #2
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 35 min 21 s
Domyślnie

Odświeżam kotleta Plan (jaki plan?) lekko się zmodyfikował...a więc:
1) start - koniec czerwca. powrót - koniec lipca
2) Gdzie? Ukraina, Rumunia, Bułgaria,Grecja, Albania, Czarnogóra (generalnie Bałkany) i do domu.
3) Charakter wycieczki: bez napinki, jazda po Karpatach i lekkim offem jak najwięcej, bez planów od linijki, bez napinania na zwiedzanie itp.. spanie głównie w namiocie (ale może od czasu do czasu jakaś kwatera itp) - generalnie ma panować dzicz i low coast
4) Cel: droga ma być celem, jedziemy tam, gdzie fajniejsza połonina czy inna górka, tam gdzie można, tam gdzie fajniejszy bród czy większe błoto
5) Jeśli zjedziemy Karpaty i Bałkany i starczy nam czasu, jedziemy gdzieś dalej...w sumie miejsc do zobaczenia jest tak wiele, że pewnie to prędzej czasu braknie.
6) Piję alkohol ale już nie palę (od 5 miesięcy), rozumiem palaczy i ich potrzebę zatrzymywania się na fajkę - mnie to nie przeszkadza zupełnie - przeszkodą może być fakt niepicia...

Jak ktoś lubi marszrutę i stabilność, jeśli dla kogoś plan jest ważniejszy niż wszystko inne, jeśli nie lubisz błota i masz potrzebę spania w pościeli all day - to się nie dogadamy raczej

Ale jeśli 6 powyższych punktów Ci pasuje - dawaj! Maksymalnie 3 motocykle (łącznie z moim), optymalnie dwa (w tym mój).

Aaa - czasem nie lubię gadać
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.01.2017, 14:24   #3
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 35 min 21 s
Domyślnie

Odświeżam i małe zmiany

1) start - 17 maja, powrót - za MAX miesiąc czyli najpóźniej 15 czerwca
2) Gdzie? Ukraina, Rumunia, Bułgaria,Grecja, Albania, Czarnogóra (generalnie Bałkany) i do domu, może RAJD ETNA na Sycylii?.
3) Charakter wycieczki: bez napinki, jazda po Karpatach i lekkim offem jak najwięcej, bez planów od linijki, bez napinania na zwiedzanie itp.. spanie głównie w namiocie (ale może od czasu do czasu jakaś kwatera itp) - generalnie ma panować dzicz i low coast
4) Cel: droga ma być celem, jedziemy tam, gdzie fajniejsza połonina czy inna górka, tam gdzie można, tam gdzie fajniejszy bród czy większe błoto
5) Jeśli zjedziemy Karpaty i Bałkany i starczy nam czasu, jedziemy gdzieś dalej...w sumie miejsc do zobaczenia jest tak wiele, że pewnie to prędzej czasu braknie.
6) Piję alkohol ale już nie palę, rozumiem palaczy i ich potrzebę zatrzymywania się na fajkę - mnie to nie przeszkadza zupełnie - przeszkodą może być fakt niepicia...

Jak ktoś lubi marszrutę i stabilność, jeśli dla kogoś plan jest ważniejszy niż wszystko inne, jeśli nie lubisz błota i masz potrzebę spania w pościeli all day - to się nie dogadamy raczej

Ale jeśli 6 powyższych punktów Ci pasuje - dawaj! Maksymalnie 3 motocykle (łącznie z moim), optymalnie dwa (w tym mój). Na dzisiaj jestem ja na 100% i jeszcze jeden kolega ale tak na 70 % więc jeszcze jeden, góra dwa motocykle.
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Europa offem (ile się da?) mirkoslawski Przygotowania do wyjazdów 39 21.10.2016 13:59
26 maja -ktos chetny NUROFEN Umawianie i propozycje wyjazdów 0 25.05.2016 15:49
MAROKO 1-15.04.2011, ktoś chętny ? wojtek II Umawianie i propozycje wyjazdów 28 23.04.2011 20:05
Estonia 03-10.09.2010 - ktoś chętny? Roberto Umawianie i propozycje wyjazdów 4 07.09.2010 11:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.