Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.11.2019, 16:23   #22
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Może zacznę od podsumowania: Ludwiku - MASZ RACJĘ! Nie wiem jaka w tym logika, że wiesz nie mając ich, że buty plastikowe, ale na pewno są. Nie wiem, co widzisz w moich stopach, ale skoro Cię kręcą - proszę bardzo. Nie wiem, co oznacza biurko pobrudzone keczapem, ale mogę to zrobić jeżeli pozwoli to mi pisać. Rozumiem, że można wypasione bnuty trekkingowe kupić już za mniej niż 300 i widzisz w tym logikę porównań do butów za ledwo powyżej 100... MASZ RACJĘ!!

Pierwsze podsumowanie dłuższego użytkowania. Noszę praktycznie codziennie, łażę w różnym terenie (od chodnika po krzaki) jeżdżę na rowerze, moknę. Super. Nie puszcza wody, super łatwo się czyszczą, podeszwa dobrze trzyma podłoże i łatwo oddaje błoto.
  Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Recenzja butów Tantu (kopia Garmont Dragontail) wojtekk Szpej turystyczny - Produkty i Porady 3 16.05.2019 14:42
Recenzja namiotu Naturehike Cloud Up 3 wojtekk Inne 9 11.02.2019 08:25
Recenzja użytkownika kkbike po połowie sezonu mostry1988 Rama, zawieszenia, napęd 17 19.01.2019 22:35
Softshell z aliexpress Onufry22 Ciuch Afrykańczyka 17 10.01.2018 13:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.