Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.07.2008, 20:52   #71
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,474
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 5 godz 26 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
Przerwa na ochłoniecie...
Amen.
chomik jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2008, 20:11   #72
Marcin z Zakopanego
 
Marcin z Zakopanego's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Zakopane
Posty: 499
Motocykl: Nie mam AT już ;) ale miałem 2x07A, 1x07 i 1x03
Marcin z Zakopanego jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 23 godz 2 s
Domyślnie

Nie wydaje mi się żeby posiadanie Afryki dawało patent na mądrość i urodę - wiele jest fajnych motocykli i na każdym typie można spotkać zarówno idiotów jak i geniuszy na miarę użytkowników AT. Miałem kilka sportowych motocykli, teraz poza Afryką mam Speed Tripla, który jest super i nie wydaje mi się że przesiadając się z jednego sprzęta na drugi staję się kimś innym. Moim zdaniem większość tego wątku to nam jako grupie wystawia kiepskie świadectwo, a nie nikomu innemu.
Poza tym, tak dla porzadku w uwagach osobistych. Bylem trzy metry za stluczka na ślubie Jojny i koleś hamował przednim hamulcem. Hamował obydwoma, ale za szybko jechał wzdłuż kolumny - innymi słowy, oczywiście że w ewidentny sposób zawalił i to była jego wina, ale zawsze mnie irytowało, jak się źle mówi o nieobecnych.

Ostatnio edytowane przez Marcin z Zakopanego : 10.07.2008 o 20:15
Marcin z Zakopanego jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2008, 21:41   #73
zbyszek_africa
księgowy...
 
zbyszek_africa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Radom/Rzeszów
Posty: 1,472
Motocykl: KTM LC8 990 Adv.S 08' E-bike CUBE Fox full
zbyszek_africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 10 min 52 s
Domyślnie

Wiesz Marcin, wydawało mi się że mam uważać na gości którzy jadą przede mna i tak też czynię. Mam duże doswiadczenie jazdą na moto głównie enduro,
koleś króry jedzie przede mną jest święty i mam zrobić WSZYSTKO żeby w niego nie wjechać i jeśli Ci się zdaży coś takiego jesteś wyeliminowany z grupy nikt z tobą nie chce jeżdzić. Jestem wkurwiony, że oprócz strat materialnych niewielkich (stopka ham.nożnego 250pln) aluminium nie daje się prostować i drobnych porysowań moto, przypieprzyłem nieżle o asfalt i prawy bark mnie bolał przez tydzień.
Gościu na Triumphie był przez chwilę na grilu, ale ni me, ni be, ni pocałuj mnie w dupe. Przepraszam by się przydało. Zbychu sorry itp. O nieobecnych się żle nie mówi, to gdzie on jest
zbyszek_africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.07.2008, 06:23   #74
Marcin z Zakopanego
 
Marcin z Zakopanego's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Zakopane
Posty: 499
Motocykl: Nie mam AT już ;) ale miałem 2x07A, 1x07 i 1x03
Marcin z Zakopanego jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 23 godz 2 s
Domyślnie

Zbychu- rozmawialismy zaraz potem i przeciez mowilismy to samo/oczywiscie ze on jechał skandalicznie i moze pamietasz, ze najbardziej mnie rozwalało, że sie po takim numerze do Ciebie w zaden sposob nie odzewal, nie zainteresowal itd.
Natomiast nie daje to podstaw do tworzenia na jego temat dodatkowych nieprawdziwych opowieści.
O to mi tylko chodzilo z ta ochrona nieobecnych
Pozdrawiam i mam nadzieje ze bark przeszedł na dobre.

Ostatnio edytowane przez Marcin z Zakopanego : 11.07.2008 o 07:03
Marcin z Zakopanego jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.07.2008, 19:54   #75
DANDY
 
DANDY's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 254
Motocykl: RD04 CRF 450 R Husqvarna TE 610
Przebieg: 50000
DANDY jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 5 godz 33 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zbyszek_africa Zobacz post
Wiesz Marcin, wydawało mi się że mam uważać na gości którzy jadą przede mna i tak też czynię. Mam duże doswiadczenie jazdą na moto głównie enduro,
koleś króry jedzie przede mną jest święty i mam zrobić WSZYSTKO żeby w niego nie wjechać i jeśli Ci się zdaży coś takiego jesteś wyeliminowany z grupy nikt z tobą nie chce jeżdzić. Jestem wkurwiony, że oprócz strat materialnych niewielkich (stopka ham.nożnego 250pln) aluminium nie daje się prostować i drobnych porysowań moto, przypieprzyłem nieżle o asfalt i prawy bark mnie bolał przez tydzień.
Gościu na Triumphie był przez chwilę na grilu, ale ni me, ni be, ni pocałuj mnie w dupe. Przepraszam by się przydało. Zbychu sorry itp. O nieobecnych się żle nie mówi, to gdzie on jest
Jak to Gość ci wjechał w dupe ty sie wywaliłeś, a on nawet pszepraszam nie powiedział jak dla mnie to mu sie normalnie wpierdol należy .!!!!!!
__________________
i do zobaczenia na trasie

DANDY jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.07.2008, 20:16   #76
Marcin SF
 
Marcin SF's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 687
Motocykl: RD07a
Marcin SF jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 42 min 27 s
Domyślnie

hehehe jadziem Dandy ?
Marcin SF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Naprawa walka zdawczego RD04 szwedzkikucharz Silnik, sprzęgło, skrzynia 41 04.06.2012 23:39
Walka z PZU kto pomoże? Rodezjan Inne tematy 7 21.04.2011 09:28
wypełnienie owiewki rally by Hans - czyli zimowa walka z nudą hans Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki 28 01.03.2011 10:22
Na Wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja! - Czyli jak planować, żeby wyszło kompletnie inaczej niż się planowało czosnek Polska 61 15.02.2011 19:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.