Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Hamulce, kola, opony

Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 16.01.2019, 19:10   #16
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Husky Zobacz post
uważam że jak tylko teren to Mitas , ale jest wyrażnie twardszy i moim zdaniem na asfalcie , głównie mokrym asfalcie bedziesz miał większy porblem z trakcją.

Testowałem ostatnio w warunkach zimowych Mitasa 07 do Tkc 80 . Wyraznie twardszy i mniej czepny na mokrym.

możesz coś napisać na temat Mitasa E 09 ? chodzi o trakcje przy niskiej temperaturze i dodatkowo na mokrym . Czy jest dramat , trzeba strasznie uważać czy da się spokojnie jechać? Po biezniku sądzę że robi w terenie dużo lepiej niż Tkc 80. Miło będzie jak ktoś się wypowie.

Odnośnie Wilda to zrobisz na nim około 8000 przy średnim katowaniu i bedzie łysy. Nie źle trzyma na mokrej nawierzchni asfaltowej. Ale wydaje mi się, wręcz jestem pewny że Mitas 09 w terenie bedzei znacznie lepszy.

Daj proszę znac jakie opinie masz na temat E 09

pozdr
E09 jest jedna z najlepiej opisanych opon na naszym forum
  Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Michelin Anakee Wild - nowa wszechstronna opona motocyklowa nemo Wszystko dla Afryki 5 05.05.2016 13:39
Michelin Anakee 3 nemo Wszystko dla Afryki 1 15.04.2013 20:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.