Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30.08.2014, 07:55   #871
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

Puszku, urodziłeś sie w PRL, więc jestes PRLem. W toku myślenia też. Zniszczyć, a resztę mieć w dupie. Zniszczyć, "bo mnie sie to nie podoba".

A to, że psy szczekają a karawana jedzie dalej - tym bardziej Cię boli. Jesteście jak te psy spuszczone ze smyczy: macie wolność, ale jeszcze nie potraficie z niej korzystać i zero pojęcia o konsekwencjach. A co, nie to teraz jest ważne

Puszku, kłamiesz w tym momencie że nie zaprzeczyłem ani razu. A nie zamierzam za każdym razem jak użyjecie inwektyw krzyczeć "nie prawda". Prawdą jest że zabijamy. Różnica podobna jak w wojsku. Jest zabijanie i jest mord. Za morderstwa się ściga.
Mord byłby, gdy dzikie zwierzęta zapędziłbyś do jakiejś zagrody, skąd nie mają szans uciec i wówczas rozpoczęłoby się strzelanie.
Pewnie dla Ciebie pewnie myśliwy wygląda jest esesman w obozie koncentracyjnym z ckm na wieżyczce? Bo czytając Twoje wypowiedzi, pełne nienawiści takie wrażenie się odnosi.

Teraz pomyśl, że podobnie do Ciebie podchodzą Ci którzy wieszają linki w lesie. Tylko że Ty używasz słów Oni drutu. A mimo to ich oceniasz i nie potrafisz zrozumieć? Thu, ależ to zakłamanie. Mózgi Wam wyprali na nowo koledzy. Usiądźcie i przemyślcie to wszystko od nowa.
Ziarko jest offline  
Stary 30.08.2014, 08:09   #872
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
Puszku, urodziłeś sie w PRL, więc jestes PRLem. W toku myślenia też. Zniszczyć, a resztę mieć w dupie. Zniszczyć, "bo mnie sie to nie podoba".

A to, że psy szczekają a karawana jedzie dalej - tym bardziej Cię boli. Jesteście jak te psy spuszczone ze smyczy: macie wolność, ale jeszcze nie potraficie z niej korzystać i zero pojęcia o konsekwencjach. A co, nie to teraz jest ważne

Puszku, kłamiesz w tym momencie że nie zaprzeczyłem ani razu. A nie zamierzam za każdym razem jak użyjecie inwektyw krzyczeć "nie prawda". Prawdą jest że zabijamy. Różnica podobna jak w wojsku. Jest zabijanie i jest mord. Za morderstwa się ściga.
Mord byłby, gdy dzikie zwierzęta zapędziłbyś do jakiejś zagrody, skąd nie mają szans uciec i wówczas rozpoczęłoby się strzelanie.
Pewnie dla Ciebie pewnie myśliwy wygląda jest esesman w obozie koncentracyjnym z ckm na wieżyczce? Bo czytając Twoje wypowiedzi, pełne nienawiści takie wrażenie się odnosi.

Teraz pomyśl, że podobnie do Ciebie podchodzą Ci którzy wieszają linki w lesie. Tylko że Ty używasz słów Oni drutu. A mimo to ich oceniasz i nie potrafisz zrozumieć? Thu, ależ to zakłamanie. Mózgi Wam wyprali na nowo koledzy. Usiądźcie i przemyślcie to wszystko od nowa.
Jakie szanse ma zwierzyna w starciu z Wami? Porównujesz to do wojska. Na wojnie są ofiary po obu stronach, a jakoś nie słychać by sarny czy dziki zabijały myśliwych.
Doszliśmy do ściany. Wszystkie argumenty zostały powiedziane po obu stronach. Jeśli siłą(prawem) nie zabierzemy wam strzelb to nic się nie zmieni. Dziękuję Tobie bo dzięki tej rozmowie zyskałem nowy pogląd na profesję która tak na prawdę mało mnie obchodziła. Ciekawe co wasze żony i dzieci myślą na tern temat.
puszek jest offline  
Stary 30.08.2014, 08:23   #873
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

Moja córka uwielbia jeździć ze mną do lasu. A żona lubi gulasz ze sarny. My szybciej odbierzemy Wam motocykle o pojemności pow. 125 cm3 - bo po co komu większy motocykl

Wbrew pozorom, zwierzyna ma szanse i to całkiem spore. Bo nie zawsze udaje się nam nawet plan zrealizować. To nie jest strzelanie do koziołka który stoi przywiązany do drzewa. To nie jest, że jedziesz do lasu, znajdujesz zwierze i pach, wracasz do domu - to nadzwyczajne uproszczenie, dający całkowicie fałszywy obraz.

Ostatnio edytowane przez Ziarko : 30.08.2014 o 08:27
Ziarko jest offline  
Stary 30.08.2014, 08:30   #874
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 41 s
Domyślnie

Tak to prawda. Przecież możecie do nas strzelać. Córka pomoże wypatrywać celów a żona będzie przeszukiwać zwłoki. A potem zjecie gulasz po mszy niedzielnej.
puszek jest offline  
Stary 30.08.2014, 08:34   #875
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

Eeee, zwłoki przeszukiwać? Gulasz z motocyklisty? Nie słyszałeś że człowiek jest tym co je? Nie dziękuję. Nie mierz nas swoją miarą...

Edyta: obejrzałeś film? Chyba nie.

Ostatnio edytowane przez Ziarko : 30.08.2014 o 08:39
Ziarko jest offline  
Stary 30.08.2014, 08:40   #876
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 41 s
Domyślnie

Gulasz zjecie z sarny co to miała szanse ale ich nie wykorzystała.
puszek jest offline  
Stary 30.08.2014, 09:09   #877
sowizdrzal
Turysta DualSport
 
sowizdrzal's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chorzów
Posty: 584
Motocykl: KTM 1200 6T
Galeria: Zdjęcia
sowizdrzal is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał krzeszu Zobacz post
Nie ma szans... chyba za głupi jestem.
Mimo że stoimy po tej samej stronie "barykady", to mam wrażenie że jesteś jednym z tych , którzy w Naszej sprawie bardziej szkodzą niż pomagają.
Przepraszam. Nie chciałem stworzyć takiego wrażenia. Może kontekst wszystkich poprzednich 85-ciu stron tego wątku
naświetli lepiej moje intencje. Dlatego napisałem, że chętnie pogadam
__________________
Sowizdrzał
KTM 750 6T
Nie wierz, nie bój się, nie proś!
sowizdrzal jest offline  
Stary 30.08.2014, 09:19   #878
pyntront
Hodowca Kalafiora
 
pyntront's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 393
Motocykl: już nie mam AT, tera jest MG
pyntront will become famous soon enough
Online: 1 tydzień 3 dni 2 godz 34 min 42 s
Domyślnie

Nic nie zrozumiałeś Puszku, albo wręcz przeciwnie, zrozumiałeś, ale idziesz w zaparte. Nie pierwszy zresztą raz. Gratuluję "zwycięstwa" w dyskusji, wierzę, że odczuwasz satysfakcję.
__________________
To nie burza tata, to Pan Bóg jeździ na motorze!
pyntront jest offline  
Stary 30.08.2014, 09:35   #879
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 41 s
Domyślnie

Dyskusja nie ma sensu. Żadnego .Przegrały sarny i dziki.
puszek jest offline  
Stary 30.08.2014, 09:39   #880
sowizdrzal
Turysta DualSport
 
sowizdrzal's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chorzów
Posty: 584
Motocykl: KTM 1200 6T
Galeria: Zdjęcia
sowizdrzal is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pyntront Zobacz post
Nic nie zrozumiałeś Puszku, albo wręcz przeciwnie, zrozumiałeś, ale idziesz w zaparte. Nie pierwszy zresztą raz. Gratuluję "zwycięstwa" w dyskusji, wierzę, że odczuwasz satysfakcję.
Wybacz, ale to jest argument bardzo nie w porządku, nieważne do kogo skierowany. Twoi adwersarze (w tym ja) rozumieją
Twoje argumenty, ale się z nimi nie zgadzają. To jest pewna różnica.

Spróbuję jeszcze raz: mniej ważne jest to czy prawo o lasach, myśliwstwie prowadzi do słusznych/niesłusznych działań,
dobrych bądź złych z punktu widzenia gospodarki/ekologii/populacji/... i dla kogo, chodzi bardziej o to JAK jest stosowane i przez KOGO.
Tu pojawiają się główne zarzuty.

Postaraj sie sobie wyobrazić, gdyby te metody przenieść na dowolny inny obszar prawa dotyczący życia społecznego,
choćby i na ruch drogowy.
__________________
Sowizdrzał
KTM 750 6T
Nie wierz, nie bój się, nie proś!
sowizdrzal jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dyskusja o pewnej Afric'e Qba Inne tematy 27 19.11.2012 21:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.