Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22.05.2014, 17:47   #241
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,627
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 20 godz 40 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał bass Zobacz post
.
...dość dobrze go musieli wkurzyć bo wsiadł w landdyskoteke, rozgonił towarzystwo a jedną drz przyholował na lince do domu, kierowca uciekł wieczorem przyjechał z rodzicielami, zapłacili za szkody i zabrali moto, od tamtej pory nikogo na łąkach nie było tylko drz szkoda bo ostatni odcinek to 2 km po asfalcie było :P
Widac ze mlodzi byli ograniczeni a rodzice jeszcz bardziej... Ja bym przyjechal z policja, zaplacil za szkody i poprosil ojca do sadu, za zabranie motoru oraz jego zniszczenie.
redrobo jest offline  
Stary 22.05.2014, 17:51   #242
bass


Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 663
Motocykl: RD07&1000RR
bass jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 3 godz 26 min 56 s
Domyślnie

jakiś mało życiowy jesteś... a motor to w pralce siedzi jakie zniszczenie znalazł na swoim polu i zabrał do domu, żeby nikt nie ukradł... przykładna postawa obywatelska... a Ty gówno byś ugrał...
bass jest offline  
Stary 22.05.2014, 18:04   #243
pyntront
Hodowca Kalafiora
 
pyntront's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 393
Motocykl: już nie mam AT, tera jest MG
pyntront will become famous soon enough
Online: 1 tydzień 3 dni 2 godz 34 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
Widac ze mlodzi byli ograniczeni a rodzice jeszcz bardziej... Ja bym przyjechal z policja, zaplacil za szkody i poprosil ojca do sadu, za zabranie motoru oraz jego zniszczenie.
Wurstów nie sieją, sami się rodzą. Widać przykladne wychowanie w domu odbebrałeś, bo po mojemu to jakby mój syn wyciął taki numerek, to jeszcze bym panu starszemu flaszkę postawił, za to, że dobrze nim potrząsnął. Ale widać miałeś pewnie bezstresowe dzieciństwo to i nie rozumiesz, że cwaniactwo to wada, nie cnota.
__________________
To nie burza tata, to Pan Bóg jeździ na motorze!
pyntront jest offline  
Stary 22.05.2014, 18:04   #244
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,627
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 20 godz 40 min 43 s
Domyślnie

Wybacz, nie bede kontynuowac tej dyskusji. Byc moze nie widzisz roznicy miedzy sadem i samosadem.... dokladnie jak ci co rozwieszaja linki.
redrobo jest offline  
Stary 22.05.2014, 18:16   #245
bass


Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 663
Motocykl: RD07&1000RR
bass jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 3 godz 26 min 56 s
Domyślnie

no tak, tak, nie kontynuuj bo z takim betonem to się nie pogada samosąd kilku młodzieńców startuje do człowieka po 60tce Ty zdejmij te okulary praworządny bufonie
bass jest offline  
Stary 22.05.2014, 18:30   #246
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,627
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 20 godz 40 min 43 s
Domyślnie

Wspanialomyslnie wybaczam ci obraze, usprawiedliwiam przypuszczajac, ze jestes obciazony genetycznie po ojcu. Wspolczuje z glebi serca.
redrobo jest offline  
Stary 22.05.2014, 18:34   #247
bass


Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 663
Motocykl: RD07&1000RR
bass jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 3 godz 26 min 56 s
Domyślnie

wybaczasz obraze i zaczynasz obrażać taki wesoły błazen z Ciebie ale spoko, wybaczam bo lubię cyrk
ps. jak piszesz do kogoś to zdobądź się na odrobine dobrego zachowania i pisz z dużej litery... bo zachowujesz się jak zraniona sarenka...
bass jest offline  
Stary 22.05.2014, 18:54   #248
WojtekBBI
 
WojtekBBI's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Bielsk i Akalice
Posty: 1,213
Motocykl: Była ST, była DR, była RD03 Rejli. Czas na LC8 Ładwenczer. KTM690R. ATRD07
WojtekBBI jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 1 godz 46 min 20 s
Domyślnie

Nie każdy chlop z widłami to Posejdon... także uważajmy gdzie wjeżdżamy
Nie każdy Dzidownik odróżnia kulturę od kultywatora
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg z6786203X.jpg (96.9 KB, 146 wyświetleń)
WojtekBBI jest online  
Stary 22.05.2014, 20:26   #249
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,627
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 20 godz 40 min 43 s
Domyślnie

Opierdol dla mlodych to jedno, a pokazanie swoich praw w takim przypadku to drugie.... ale skoro nie rozumiecie moimi slowami to uzyje takich , ktore moze zrozumiecie, drodzy Basie oraz Elwoodzie. Wyobrazcie sobie, ze ta historia mogla sie skonczyc inaczej: ojciec jednego z oraczy zadzwonil do kumpla, wzieli stara z dzwigiem do wozenia zwiru, wjechali z impetem na posesje gdzie znajdowal sie zryty motocykl mlodego, dali zaraz po krotkiej gadce w ryja ojcu, przewrocili diskowera na dach, wybili zeby wojkowi, zaladowali motocykl na pake i wrocili napic sie wodki. ...Grubo, wiem. Lecz w kraju ciemnogrodu tak sie zdazyc moze.
redrobo jest offline  
Stary 22.05.2014, 20:46   #250
strobus1
 
strobus1's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: mazowiecka wieś
Posty: 1,371
Motocykl: 5 szt
Przebieg: znośny
strobus1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 dni 17 godz 24 min 36 s
Domyślnie

Jeżeli któryś z Was ma dowody, że te linkę rozwiesił leśnik lub na jego polecenie to należy zgłosić to Policji. Trochę się orientuję wśród leśników i nie znam żadnego tak zidiociałego, jeżeli jednak występuje taki w przyrodzie to patrz wyżej. Ostatnio quada dogoniłem pieszo... Liczy się znajomość terenu. Chwila gadki, bezsensownej zresztą, więc typa pozbawiłem kluczyka i udałem się do domu. Samosąd? Nie bo był w terenie gdzie go być nie powinno, o reakcję poprosili mnie sąsiedzi ze wsi. Zbulwersowała mnie jednak w tej całej historii matka typa. Pretensje miała ogromne i żądania jak Redrobo... Cyt: Czy Pan wie, że mój syn ma astmę i musiał przejść trzy kilometry pieszo do domu?!! Sąd też był brany pod uwagę....
nie pierwszy to i nie ostatni raz.
Zapewne wielu z was przebrnęło przez wątek na forum lasów ktoś tam naszą społeczność pouczył o istnieniu społecznej inicjatywy ustawodawczej. A wiecie dla czego? Bo sami leśnicy z LP z niej skorzystali broniąc się przed prywatyzacją. Może zamiast bić pianę nad odwieczną głupotą ludzką pomyślimy nad rozwiązaniem satysfakcjonującym obie strony sporu. zbierzemy 100000 popisów i do sejmu z tematem.
zdrowia
strobus1 jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dyskusja o pewnej Afric'e Qba Inne tematy 27 19.11.2012 21:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.