Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.01.2012, 15:56   #391
Scorpi
 
Scorpi's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Koszalin
Posty: 1,028
Motocykl: LC8 ADV była rd07
Przebieg: do uzgo
Scorpi is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 16 godz 17 min 51 s
Domyślnie

kup obojetnie jaki przekaznik samochodowy na 12v
najczesciej takie przekazniki od swiateł są na 30 A a olejarka pobiera nie cały 1A wiec spokojnie moze byc.

Najlepiej podłaczyc sie z tym przekaznikiem za stacyjka np pod swiatła lub pod jakies inne napiecie wychodzace po przekreceniu kluczyka ze stacyjki....
Scorpi jest offline  
Stary 01.01.2012, 19:32   #392
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 18 s
Domyślnie

Na allegroszu pełno tego, brać najtańszy, od razu kilka sztuk, bo czasami się przydają. W sklepach elektrycznych nie wiele drożej. W sklepach motoryzacyjnych potrafią zabić ceną 30zł/szt. Oprócz przekaźnika zalecany bezpiecznik
Podłączenie jak już napisano, albo bardziej rozbudowana wersja coby nie pluło oleum na postoju, czyli dodatkowy przekaźnik sterowany czujnikiem luzu (w większości przypadków sterowanie minusem)

Ostatnio edytowane przez ArturS : 01.01.2012 o 19:35
ArturS jest offline  
Stary 02.01.2012, 14:03   #393
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Witam

Mamy nowy Rok - życzę zatem aby był dla Was szczęśliwy.

Zgodnie z tym co napisałem wcześniej kończę ostatecznie sprzedaż Motooilera w promocyjnej cenie na forum AT. Na innych również, żeby była równowaga.

Od tej pory będzie można zakupić zestaw w cenie 370PLN z wysyłką na terenie PL. Zbiornik w tym zestawie ma 110ml - czyli standard.

Cena taka sama jak na Allegro czy w sklepach i serwisach. Różnice? Proszę:

1. WAŻNE - w skład ceny będą wchodzić 360PLN dla mnie i 10PLN od każdej sprzedanej sztuki, które zasilą kasę naszego forum. Kupujący będzie robił DWA przelewy - jeden dla mnie drugi do kasy forum. Czy warto zasilać forum nie będę wyjaśniał.
2. Będzie możliwość składania zamówień grupowych. JEŚLI uzbiera się grupa 5 osób to takie 5 osobowe zamówienie będzie zrealizowane z rabatem 15% od ceny detalicznej + przesyłka pocztą /8PLN/ do zainteresowanych.

Promocja kończy się z uwagi na coraz intensywniejszą współpracę ze sklepami, które zamawiają jakieś tam ilości a widzą promocje w cenach dobrych na forach.


Osiągalny od tej pory w kwestii olejarki jestem tylko i wyłącznie pod adresem email: office@motooiler.pl, info na stronie www.motooiler.pl

Napisałem do moderatora prośbę o zamknięcie wątku. Wszystkie złożone zamówienia zostaną zrealizowane najdalej do połowy stycznia.

Pozdrawiam
matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez czosnek : 02.01.2012 o 22:58
matjas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Motooiler robertG7 Wszystko dla Afryki 25 29.03.2014 08:19
Porada łańcuchowa pilnie potrzebna ... paku Rama, zawieszenia, napęd 3 10.08.2009 10:51


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.