Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.07.2016, 10:36   #101
Gajron
 
Gajron's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Sanok/Rajskie
Posty: 107
Motocykl: "kamertony" TT 350 oraz TY 250'76 + clockwork orange exc 350
Gajron jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 18 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
Jestem rozluzniony ale nie lubie jak sie mnie robi w chuja.

Moze Ty lubisz, ja nie. Jezeli uwazasz ze ktoras z moich wypowiedzi jest bledna to rzeczowo z nia polemizuj a nie pisz takich ogolnowychowawczych tekstow bo te nic nie wnosza. Za stary jestem zeby anonimowy obcy chlop mnie wychowywal. Reasumujac. Z ktora z moich wypowiedzi sie nie zgadzasz?

p.s. podpowiem Ci. Zjebalem oferte yamahy i hondy bo w moim odczuciu jest smieszna i sluzy oszukiwaniu potencjalnych klientow, czesto nowych motocyklistow nie zorientowanych w temacie. Pasuje Ci ten trend? Mnie nie. Wciska sie im 30 letni szajs za chora kase. Trzeba o tym pisac i mowic. Moze cos to zmieni i za solidna kwote dostaniemy solidne motocykle a nie atrapy budowane na jednej ramie, silniku i zawiasie. Enduro, street, czoper, skuter w jednym.

W innym watku zapytalem kolege jakie inne wady ma BF poza tym ze halasuja na autostradzie to nie jest zabawne wg. Ciebie? Mnie to smieszy moze mam jakies spaczone poczucie humoru.

p.p.s. nie wszyscy musza mnie lubic. A dilerzy hondy i yamahy ze swoimi klamstwami niech wogole....

Jezeli mozna to w punktach i po Polsku.
Z całym szacunkiem, ale w którym miejscu Twoje posty miały charakter rzeczowego pytania?
Ja odebrałem je jako prześmiewczy atak, wkurwionego na cały świat kolesia, który wszystko wie lepiej.
Jeśli tak nie jest to przepraszam za błędna ocenę sytuacji.
Jeśli chcesz wiedzieć to do tego auta posiadam jeszcze dwa zestawy kół i zmieniam sobie jak mi przyjdzie fantazja.
W Twojej ocenie jestem napewno skretyniałym lanserem a ja nie mam ochoty z NIKIM dyskutować nałamach jakiegokolwiek forum w takich kategoriach.
Jak już napisałem wcześniej "Ale po co?"
Po kilku latach nie pisania niczego na tym forum, trafiłem przypadkiem na temat który mnie zainteresował bo mam nową zajawkę, którą wypełniam brak po sprzedaniu Afri. Nie miałem czasu ani możliwości nią jeżdzić daleko, ani ochoty latać koło komina, więc sprzedałem. Mam inne motocykle.
Na forum zaglądam od czasu do czasu jako "czytacz".
Za pośrednictwem Tego forum poznałem kilku realnych przyjaciół i kilku znajomych.
Reasumując: Twój sposób "zadawania pytań" sprawia ,że nie mam ochoty polemizować.
I tak wiesz lepiej.
Co do białych napisów to jeśli nie odczytałeś tego prawidłowo to była forma autoironii.
Jak mam być szczery to dla mnie mogą być nawet różowe, albo pedalskie z brokatem.
Dynda mi to.
W którym miejscu napisałem, że hałasują na autostradzie?
Akurat o dziwo jest tak, że przy prędkościach powyżej 90 km/h hałas opon się gdzieś gubi. Ale wydaje mi się, że Ciebie to tak naprawdę nie interesuje.
A jeśli Cię interesuje naprawdę to zmień proszę ton swoich wypowiedzi.

Jeżeli ktoś z użytkowników forum jest faktycznie zainteresowany autem takim jak moje to chętnie podzielę się spostrzeżeniami, ale proszę niech to będzie rzeczowa dyskusja a nie uszczypliwe nic nie wnoszące uwagi powodujące powstawanie offtopiców.
Szkoda naszego czasu i nerwów na takie pierdoły.
Mnie też nie wszyscy muszą lubić, ale nie lubię jak ktoś mnie nie szanuje tylko dla tego, że myśli lub wygląda lub robi inaczej.

Ostatnio edytowane przez Gajron : 18.07.2016 o 10:42
Gajron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 11:18   #102
Nynek
 
Nynek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Myślenice
Posty: 597
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Nynek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 3 dni 4 godz 25 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gajron Zobacz post
Z całym szacunkiem, ale w którym miejscu Twoje posty miały charakter rzeczowego pytania?
Ja odebrałem je jako prześmiewczy atak, wkurwionego na cały świat kolesia, który wszystko wie lepiej.
Jeśli tak nie jest to przepraszam za błędna ocenę sytuacji.
Jeśli chcesz wiedzieć to do tego auta posiadam jeszcze dwa zestawy kół i zmieniam sobie jak mi przyjdzie fantazja.
W Twojej ocenie jestem napewno skretyniałym lanserem a ja nie mam ochoty z NIKIM dyskutować nałamach jakiegokolwiek forum w takich kategoriach.
Jak już napisałem wcześniej "Ale po co?"
Po kilku latach nie pisania niczego na tym forum, trafiłem przypadkiem na temat który mnie zainteresował bo mam nową zajawkę, którą wypełniam brak po sprzedaniu Afri. Nie miałem czasu ani możliwości nią jeżdzić daleko, ani ochoty latać koło komina, więc sprzedałem. Mam inne motocykle.
Na forum zaglądam od czasu do czasu jako "czytacz".
Za pośrednictwem Tego forum poznałem kilku realnych przyjaciół i kilku znajomych.
Reasumując: Twój sposób "zadawania pytań" sprawia ,że nie mam ochoty polemizować.
I tak wiesz lepiej.
Co do białych napisów to jeśli nie odczytałeś tego prawidłowo to była forma autoironii.
Jak mam być szczery to dla mnie mogą być nawet różowe, albo pedalskie z brokatem.
Dynda mi to.
W którym miejscu napisałem, że hałasują na autostradzie?
Akurat o dziwo jest tak, że przy prędkościach powyżej 90 km/h hałas opon się gdzieś gubi. Ale wydaje mi się, że Ciebie to tak naprawdę nie interesuje.
A jeśli Cię interesuje naprawdę to zmień proszę ton swoich wypowiedzi.

Jeżeli ktoś z użytkowników forum jest faktycznie zainteresowany autem takim jak moje to chętnie podzielę się spostrzeżeniami, ale proszę niech to będzie rzeczowa dyskusja a nie uszczypliwe nic nie wnoszące uwagi powodujące powstawanie offtopiców.
Szkoda naszego czasu i nerwów na takie pierdoły.
Mnie też nie wszyscy muszą lubić, ale nie lubię jak ktoś mnie nie szanuje tylko dla tego, że myśli lub wygląda lub robi inaczej.
Pisz wszystkie spostrzeżenia odnośnie użytkowania .. kibicuje. Sam też biorę taki wóz pod uwagę na przyszłe wyjazdy z familia Pozdrawiam
Nynek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 13:20   #103
spider2you
 
spider2you's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Krasne koło Rzeszowa
Posty: 883
Motocykl: RD04
Przebieg: 99 999
spider2you jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 23 godz 33 min 29 s
Domyślnie

Gajron-wrzucaj foty swojej zmoty.
Ja też mam lanserskie BFG AT na swojej Sorento i jeżdżę przez cały rok. Byłem 2 razy w Czarnogórze po czarnym i lekkiego offa robiłem i jakoś łba mi nie oderwało, a dzieciaki nie straciły słuchu. Kolejne opony do Kia też będą AT.
Na MT-kach byłem w Gruzji Discoteką i też przeżyłem.
__________________
Chory na off-road - Discovery I
Africa Twin RD04
spider2you jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 13:46   #104
Louis
 
Louis's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Międzyzdroje
Posty: 598
Motocykl: CRF1000L
Louis jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 20 godz 41 min 9 s
Domyślnie

Też nie łapię o co chodzi z tymi AT. Miałem 3 pickupy i we wszystkich AT bo były bardzo uniwersalne. Po szutrach i lekkim terenie dawały radę, a i po autostradzie do Hiszpanii w deszczu z lawetą, uślizgów sobie nie przypominam. Ja może miałem to szczęście że pożyłem kilkanaście lat w PRL, bo mniej delikatny jestem albo zwyczajnie stary i głuchy bo tego strasznego huku opon na suchym też nie zarejestrowałem, pamiętam jednak że całą drogę gadaliśmy bez przeszkód.

Tu film z układania trasy zlotowej ADV, Hiluksem na AT. Żaden tam hardcore ale pokazuje ich uniwersalność.

__________________
Louis, motocyklista niedoskonały.
Louis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 13:53   #105
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,788
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 43 min 57 s
Domyślnie

Na AT objechałem Gruzję, Bałkany i Korsykę. Powyżej 80-90 silnik w moim struclu i tak generuje większy hałas niż opony. Zrobione pond 50000 km i następne też będą AT a jeżdżę na nich cały rok.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 14:10   #106
krakus
 
krakus's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sulejówek
Posty: 1,000
Motocykl: Fiddle
krakus jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 tydzień 1 dzień 4 godz 16 min 25 s
Domyślnie

z ciekawości wszedłem na stronę bfg, są dwa modele AT. Jeden jest letni
http://www.bfgoodrich.pl/pl/gamy/Opo...T-A-sup-KO-sup
drugi całoroczny
http://www.bfgoodrich.pl/pl/gamy/Opo...-A-sup-KO2-sup

Czy ten model całoroczny też ma problemy z jazdą w zimę?
Zastanawiam się czy nie sprzedać dwóch kompletów opon (letnie i zimowe), w zamiana kupić opony AT i mieć trochę więcej frajdy przy zjechaniu z asfaltu.
krakus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 14:26   #107
PawelM.
 
PawelM.'s Avatar


Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Marki
Posty: 1,752
Motocykl: RD04
PawelM. jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 22 godz 51 min 48 s
Domyślnie

Gajron opisz jak najwiecej rzeczy o aucie i dawaj foty bo moje 3 krolewny discovery 1 nie chca bo stare to i jednak wiekszy off im nie wygodny ale multivan ok
PawelM. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 15:01   #108
Gajron
 
Gajron's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Sanok/Rajskie
Posty: 107
Motocykl: "kamertony" TT 350 oraz TY 250'76 + clockwork orange exc 350
Gajron jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 18 min 56 s
Domyślnie

Właśnie ta sama droga poszedłem. Disco sprzedałem z bólem bo sporo mnie kosztował wyrzeczeń emocji i pieniędzy ale teraz nie żałuję.Jak będę miał chwile żeby zasiąść przy kompie to coś naskrobie
i fotki wrzucę bo z telefonu to jakos niteges.
Gajron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 17:35   #109
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,933
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 32 min 55 s
Domyślnie

T4 bo jedno z nielicznych aut, które mnie nigdy nie zawiodło a przejechałem nimi naprawdę sporo. Też myślę o wozidle z napędem którym wjechać szutrami w góry porzucić na poboczu i robić wypady. Nie potrzebuję w nim campera, mam zapakować enduraka, rower, trochę bambetli i wio. Byłem niedawno w Alpach sharanem, ale podjazdy szutrowymi drogami to masakra jak się przyjdzie zatrzymać a potem ruszyć. Wychodziły te T4 z silnikami benzynowymi co by je zagazować ? Starym dieslem nie wjadę do Romy ani innych większych miast, benzyniak najbardziej by mnie interesował.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.07.2016, 18:18   #110
wilq.bb
 
wilq.bb's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,280
Motocykl: zJAWA 350 TS
wilq.bb jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 15 godz 37 min 10 s
Domyślnie

Ośki robili z 2,5 benzyna. Gazuje się to poprawnie. Z automatem pali w przedziale 15-20 zależnie od butowania. Pewnie syncro też można takie znaleźć, ale 100% pewności nie mam.

Wytapatalkowane
__________________
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas

Nie piję alkoholu skażonego....akcyzą.
wilq.bb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przeróbka busa na kamper? zbyszek Samochód Forumowicza 285 05.07.2021 10:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.