Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04.11.2020, 22:31   #1
Robur82


Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Łowicz
Posty: 191
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Robur82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 23 godz 17 min 37 s
Domyślnie Zakup Opon Grecja Ateny/Peloponez

Panowie, może ktoś ma doświadczenie w tym temacie
Motocykle poechały w piątek ciężarówką do Aten, Lot wykupiony na ten piątek tzn tydzień później,
Duży GS ADV ubrany w Anakee, a w międzyczasie grupa moja z którą miałem jeździć asfaltami i upajać się winklami, zrezygnowała po tym jak odwołali nam po raz II lot powrotny, stwierdzili że III raz nie będą kupować, tym bardziej że około 15-16 listopada brak lotów do pl. Mi akurat trochę żal kasy wydanej na transport osiołka, za grosze bilet kupiony do Aten, powrotu jeszcze nie ogarniałem, czekam na wynik covida. Ale przejdźmy do tematu, pozostaje mi ekipa która leci DRkami, huskami 701, KTM 690 i nastawia się na TET peloponezki, żeby z nimi jako tako pojeździć muszę przynajmniej oponki zmienić na coś terenowego
Ktoś Coś podpowie, ma doświadczenie, gdzie można ogarnąć temat najlepiej w sobotę, nie potrzebuje serwisu BMW tylko najlepiej zwykły prywatny sklepik/serwisik czy jak to oni tam ogarniają
Robur82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2020, 07:28   #2
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,923
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 17 godz 56 min 52 s
Domyślnie

Bardziej bym się martwił tym że nie będą mieli na miejscu takich opon i rozmiaru jaki chcesz założyć. W takiej Romie gdzie jeździ około dwa miliony jednośladów, kostek w rozmiarze do AT, czy enduraka nikt nie ma na miejscu, tylko zamawiają i są na drugi dzień. Może w serwisem bmw będą mieć na stanie, ale to tylko może. Najlepiej to zabierz ze sobą, taniej wyjdzie dodatkowy bagaż a z wymianą problemu zapewne tam nie będzie.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2020, 08:13   #3
CzarnyEZG
 
CzarnyEZG's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 2,509
Motocykl: RD04
CzarnyEZG jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 13 godz 55 min 10 s
Domyślnie

Jak jesteś na FB, to mam kontakt do ATHellas - dosyć prężnie działają, może coś podpowiedzą.
__________________
www.kolejnydzienmija.pl

2014: Żatki Bolek na promie kosmicznym
2015: Veni Vidi Wypici
2016: Muflon na latającym gobelinie
2017: Garbaty Jednorożec
2018: Czarny Jaszczomp
2019: Rodzina 50ccm plus
2020: Żółwik Tuptuś
2021: Chiński Syndrom
2022: Nie lubię zapierdalać
2023: Statek bezpieczny jest w porcie,
ale nie od tego są statki
2024: Uwaga bo ja fruwam
CzarnyEZG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2020, 17:28   #4
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,923
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 17 godz 56 min 52 s
Domyślnie

Przeglądając włoski portal informacyjny https://www.ansa.it/sito/notizie/mon...4968d373b.html takie informacje dotyczące Grecji, tłumaczone przez googla, ale w miarę sensowne, jadący wiedzą o tym ?
Począwszy od soboty, Grecja wejdzie w drugą blokadę, aby powstrzymać epidemię Covid19. Poinformował to premier Grecji Kyriakos Mitsotakis w przemówieniu do narodu. Premier ogłosił, że blokada w Grecji potrwa trzy tygodnie, donosi Kathimerini w Internecie. „Agresywny wzrost” liczby infekcji w ciągu ostatnich 5 dni „zmusza mnie” do podjęcia działań teraz, zamiast czekać, aż ogłoszone niedawno ograniczenia zadziałają. Gdyby rząd nie czekał, a środki nie przyniosłyby efektu, presja na szpitale byłaby „nie do zniesienia” - wyjaśnił Mitsotakis. Wszystkie sklepy detaliczne zostaną zamknięte, a podróżowanie między regionami zostanie zabronione, a władze ponownie wprowadzą system, który zmusza obywateli do wysyłania wiadomości SMS na numer rządowy w celu powiadomienia ich o opuszczeniu domu i udaniu się do pracy, na zakupy do lekarza lub dojeżdżać do pracy. Szkoły średnie zostaną zamknięte i wprowadzą nauczanie na odległość, podczas gdy przedszkola i szkoły podstawowe pozostaną otwarte. Premier zapowiedział też, że rząd wesprze finansowo obywateli, których dotknie nowa blokada, zaznaczając, że szczegóły planu przedstawi dziś minister finansów Christos Staikouras.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2020, 20:46   #5
Robur82


Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Łowicz
Posty: 191
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Robur82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 23 godz 17 min 37 s
Domyślnie

Sytuacja robi się dynamiczna, Sambor juz jest na miejscu ale za wiele jeszcze nie wie, bo dzis doleciał składać motki. kolejni ludkowie wypisują się, więc nie wiadomo czy wogule poleci się
Ale dzięki za info odnośnie opon
Robur82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.11.2020, 17:25   #6
Wiciu


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 116
Motocykl: Może kiedyś :)
Wiciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 9 min 9 s
Domyślnie

No. Tosmy sobie polecieli. Może innym razem. Może w grudniu. Pieprzony kowid.
Wiciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Grecja, Peloponez, od 2015-08-14 Fitsakis Umawianie i propozycje wyjazdów 1 06.08.2015 10:41
Zakup opon w Turcji MAKROS Pomagamy - za free 3 14.06.2014 11:48
Zakup opon, a indeks prędkości S - H adamsluk Hamulce, kola, opony 12 25.07.2013 12:41
prom Izmir - Ateny naomi_dahmer Przygotowania do wyjazdów 6 06.02.2012 14:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.