Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.03.2017, 08:08   #1
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 13 godz 46 min 34 s
Domyślnie Normandia VI br

TAk jak w temacie , chciałem się zapytać bardziej oblatanych w temacie,porady : tanie noclegi Francja jak wygląda sprawa ograniczeń prędkości bo słyszałem ze są bardo aktywni i drobiazgowi stróże prawa i i robią pomiar jedni, drudzy zatrzymują ( jak juz jak wygląda rozmowa ze stróżami prawa język?) jak patrzą na starszy sprzęt jak AT rd04 ,trasa bocznymi drogami bez ciśnienia co jeszcze można zobaczyć ciekawego w okolicy
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.03.2017, 10:53   #2
bicio
przemieszczacz
 
bicio's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Skierniewice
Posty: 1,772
Motocykl: LC8, exc-f 250
bicio jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 3 dni 19 godz 30 min 15 s
Domyślnie

Jechaliśmy puszką w Pireneje w zeszłym roku czyli przez całą Francję. W jedną stronę autostradami, w drugą totalnymi zadupiami. Nie spotkaliśmy ani jednego patrolu, zero psiarni po prostu, aż dziwne jak na panujący stan wyjątkowy
Na ekspresówkach i autostradach jest za to sporo fotoradarów i co ciekawe robią zdjęcia nawet jak przekroczysz prędkość o kilka km/h (wiem bo mi błysnął, miałem 93 na 90 z GPS, mandat nie przyszedł). Dodatkowo bujaliśmy się tam trochę z kolegą, który tam mieszka od lat i raczej nie jeździ przepisowo, tylko na te fotoradary uważa.

Aha i zapomnij, że się dogadasz po angielsku, oni tak już mają
A no i jechaliśmy starym mietkiem w124, to tak mniej więcej jak stara RD04. Ale jeżdżą tam dużo większe strucle także się nie martw.
__________________
'03 Hello Kitty

Słowiański Zimny Wiatr

Ostatnio edytowane przez bicio : 28.03.2017 o 10:56
bicio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.03.2017, 23:18   #3
ATomek
 
ATomek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,560
Motocykl: RD07A
Galeria: Zdjęcia
ATomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 6 dni 11 godz 54 min 9 s
Domyślnie

Ja mogę się pochwalić mandatem 90Euro za 53/h na 50. Niestety, nie zauważyłem, a są dobrze oznaczone. Zwłaszcza te na lokalnych drogach.

1.jpg

W sprawie tanich noclegów, to francuskie przydrożne rowy na prowincji są tak samo gościnne i wygodne jak gdzie indziej,
rosa tak samo zimna, tylko francuskie słońce wschodzi jakoś tak bardziej elegancko

63.jpg I uważaj na szalone cytryny!
ATomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.03.2017, 09:42   #4
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 13 godz 46 min 34 s
Domyślnie

dzięki Tomek właśnie chciałem skonfrontować wiadomości i się potwierdza ale ze aż tak mała tolerancja nie ma ciśnienia w tamtą strome ale jest w powrotną , a że oni nie po angielsku rozmawiają to ja wiem chyba nie lubią dżemojadów kasę za mandat wolę wydać na hotelik lub wachę , na 2CV braknie
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.03.2017, 12:29   #5
Kisiel
 
Kisiel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: wieś pod W-wą
Posty: 662
Motocykl: RD04->ATAS
Kisiel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 33 min 42 s
Domyślnie

Byłem kilka razy we Francji na moto i puszką, trzeba uważać na fotoradary, z policją nigdy nie było żadnych bliższych spotkań poza wjazdem na strefę ruchu pieszego w zamotaniu i zapytaniu żandarmów o drogę - panowie byli uprzejmi, pomocni, bez mandatu widząc turystów i tablice rejestracyjne.
__________________
pozdrawiam!
Kisiel
------
RD04 -> ATAS
Kisiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.