Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22.05.2012, 09:50   #31
slafo
Are we truly alone? The Truth is Out There
 
slafo's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Urzut
Posty: 661
Motocykl: obecnie brak
slafo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 1 godz 2 min 6 s
Domyślnie

@Lewar współczuję. Wiem jak to boli. Sam sprzęt to jedno, ale fakt że zniknął w takich okolicznościach to drugie. Mi w podobnych okolicznościach, na zlocie innej grupy motocyklowej wyparował tajemniczo iPhone. Nikt nikogo za rękę nie złapał, tak więc nie można nikogo obarczyć winą. Niesmak pozostanie. Ale nie wszyscy są źli. Temu jednemu jeszcze życie się odpłaci. Ja się dorzucę do czarnej ściepy, bo wierzę w ludzi. Pozdrawiam
slafo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2012, 11:07   #32
Vertus72
 
Vertus72's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Łódź
Posty: 602
Motocykl: Ansfaltowy pedał
Vertus72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 10 godz 28 min 55 s
Domyślnie

Do tej pory było mi smutno gdyż miałem małe bum na motorze i z tego tez powodu nie moglem uczestniczyć ni w Izi Meating i w Białej, teraz jest mi smutno po przeczytaniu takiej wiadomości, nawet podwójnie, po pierwsze, że znalazła się minoga co dokonała prywatyzacji, po drugie Twój zamiar z jakim się nosisz. Wiele postów jest przed moim namawiających Cie do zaniechania chyba już powziętej decyzji, ja mogę się tylko dołączyć, takie osoby jak Twoja są kręgosłupem tego forum, nie możesz osierocić swoją nieobecnością tych co tu są, ale i tych którzy tu przybędą. Zastanów się proszę raz jeszcze. Pozdrawiam.
Vertus72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2012, 12:13   #33
pocahontas


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Opole
Posty: 6
Motocykl: mam narazie Fazera
pocahontas jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 godz 5 min 8 s
Domyślnie

Ludzie uczą się w 25 procentach od mistrza, w 25 procentach słuchając samych siebie, w 25 procentach od przyjaciół, a w 25 procentach uczy ich czas.

Jestem świecie przekonana, że na aparacik "brać" się zbierze i nie ma co szukać winnych wśród czarnuchów, nowych czy obsługi, gdyż można gro niewinnych osób wrzucić do jednego wora.

Podam radę Cejrowskiego, ma same wypasione aparaty najnowszej generacji, które jak zabiera w podróż obkleja taśmą pakową tudzież innymi taśmami aby wyglądał na totalnego rzęcha. Takie cacko można zostawiać wszędzie - a na pewno sami odniosą.
pocahontas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2012, 12:29   #34
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 48 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin z Zakopanego Zobacz post
Gadałem z Lewarem i to nie jest tak, że ten aparat gdzieś leży w chaszczach. Został na/przy pewnej konkretnej, popularnej ławeczce, a potem go tam nie było - przynajmniej na to wygląda. Oby się znalazł - ale to by chyba musiała być przesyłka od kogoś, kto go podniósł...
Marcin przychodzi mi pomysł do łba aby Ci co mają jeszcze aparaty przejrzeli fotki okolicy owej ławeczki w godzinach prawdopodobnego zaboru Lewaparatu. Potrzebna więc bliża o niej informacja oraz godziny.

PS

Hero nie wracaj do kraju, tu jest diabeł.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2012, 13:40   #35
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Lewarowi nie chodzi o kasę.
Trza mu przywrócić wiarę w drugiego człeka.
To potrwa.
Jedno jest pewne.
Stare nie wróci.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2012, 13:48   #36
ArtiZet
 
ArtiZet's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: akalicy stolicy
Posty: 3,242
Motocykl: była 7-ka, jest 3-ka
Przebieg: 90+
ArtiZet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 15 godz 54 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
.
Trza mu przywrócić wiarę w drugiego człeka.
Tak sobie myślę, że może pomogłaby w tym większa ilość chętnych do ściepy...bo wiele cennych rad już padło tylko konkretów mało...
ArtiZet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2012, 14:11   #37
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
Lewarowi nie chodzi o kasę.
Trza mu przywrócić wiarę w drugiego człeka.
Też tak to rozumiem. I tak też potraktowałem propozycję Marcina. Jak już ktoś napisał "lepiej z nami zgubić, niż z innymi znaleźć".
I po takiej akcji wszystkim nam się przyda przywrócenie wiary człowieka-czarnucha.
zombi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2012, 16:21   #38
ocoloko
 
ocoloko's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 532
Motocykl: RD07a
ocoloko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 9 godz 34 min 32 s
Domyślnie

Z człowiekiem-czarnuchem nie jest aż tak źle. Np. ArtiZet w niedzielę rano, czyli będąc już w stanie względnej trzeźwości nie dość, że kawę postawił, ale jako że chwilowo odpłynęły mi fundusze, dorzucił jeszcze świeżutką paczkę fajek, mimo że sam niepalący. Poznaliśmy się dzień wcześniej i nie wiadomo kiedy będzie okazja by znów się spotkać. Drobna rzecz, a cieszy.
Pomysł Marcina do realizacji.
ocoloko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2012, 19:15   #39
stopa-uć


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łódź
Posty: 1,720
Motocykl: TA,RD04
stopa-uć jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 3 dni 8 godz 59 min 0
Domyślnie

Lewar ?!?
Nie zabieraj nam naszej wiary w czarnego !!!
DLATEGO tam byliśmy, dlatego RAZEM spędziliśmy fajny czas. Nie w podgrupach- RAZEM.
TO BYŁ KOLEJNY WEEKEND Z WARIATAMI !!!!!!
Napisałeś że : NIE PRZYJMUJĘ ARGUMENTÓW, ŻE APARAT MOGŁA ZNALEŹĆ OBSŁUGA--dlaczego wierzysz obsłudze? ?
DLACZEGO w 100% obwiniasz nas czarnych ,Twoich przyjaciół.? ? ?
Dlaczego nie ma trzeciej wersji? ? ?
Chciałbym uświadomić Cię że stojąc w recepcji odmówiliśmy noclegu kilku osobnikom z zewnątrz , a ja osobiście zaczepiałem i wypraszałem z terenu tubylców spotkanych na drodze między barem a recepcją. A ponieważ w piątek nic nie piłem to wiem co się działo.
Lewar , jesteś zdołowany bo ktoś zabrał TWOJE. Rozumiemy Cię!!!!! Jednak nie jest tak źle stary pierniku.Wyciągnij wnioski ze słów ,miłych ,przyjaznych, powiedziałbym nawet przyjacielskich pisanych do Ciebie. Czekamy na Twoje żarty ,relacje . A mnie nie "prubój"
wmawiać że robię błedy ortograficzne.
Graba
Stopa
stopa-uć jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2012, 23:14   #40
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,657
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 46 min 53 s
Domyślnie

My złodzieja nie bedziem bili... bieda go bedzie biła... I żeby reka co aparat brala kujowi uschła!!!
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Biała 2012. Zwiedzanie Elektrowni Bełchatów Lewar Imprezy forum AT i zloty ogólne 27 22.05.2012 21:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.