Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 21.05.2012, 16:20   #1
Lewar
Niepozorny
 
Lewar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wiocha na Jurze, bliżej Krakowa niż Częstochowy
Posty: 561
Motocykl: Bardzo stara Teresa
Lewar jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 19 min 51 s
Domyślnie Biała 2012. List otwarty do nowego posiadacza aparatu fotograficznego Panasonic FT2

Wybacz proszę, że nie dodałem do nagłówka „Szanowny”, bo ze zrozumiałych względów na szacunek nie zasługujesz ani też „Drogi” bo z powodów, o których poniżej to relatywnie drogi stał się dla mnie ten aparat.
Otóż w zeszłym roku miałem trochę wydatków i aby go zakupić musiałem podeprzeć się kredytem. Została mi do spłacenia jeszcze jedna rata. Gdy ją zapłacę, stanę się dla banku na tyle wiarygodny, że będę mógł zaciągnąć następny kredyt na nowy aparat.
Jestem Ci jednakowoż na swój sposób wdzięczny albowiem czyn Twój skłonił mnie do zastanowieniem się nad etosem „bycia prawdziwym czarnuchem”.
Otóż prawdziwy czarnuch to ktoś kto świetnie porusza się motocyklem, jest doskonałym kompanem na trudnych i dalekich wyprawach ale przede wszystkim jest zajebistym kolegą i zawsze pomaga innym czarnuchom w trudnych sytuacjach.
Niestety, podobnie jak w ekonomii, gdzie lepszy pieniądz, jest wypierany przez pieniądz gorszy tak i na forum pojawili się ludzie, którzy na miano „prawdziwego czarnucha” nie zasługują i powodują, że od forum odsuwają się ci, którzy wiele do niego wnieśli. W tym momencie przychodzą mi na myśl Paweł z Jasła, Pastor, Podos a pewnie i wielu innych.
Pal licho miałkie teksty postów i błędy językowe, które powodują, że trudno pojąć o co piszącemu chodzi.
Przymykam oczy na podejrzane interesiki i próby wyrolowania kolegów lub instytucji co też się w naszej społeczności zdarza.
Olewam bezsensowne spory o pierdoły i pisanie o niczym.
Zapewniam Cię jednak, że kilka lat temu, gdy na forum było 50-100 uczestników sytuacja, że ktoś znajduje rzecz należącą do kolegi i nie oddaje jej właścicielowi byłaby NIE DO POMYŚLENIA !!!
Tymczasem, jeśli mnie pamięć nie myli, w zeszłym roku na zlocie w tejże Białej portfel kolegi, którego wszyscy „starzy” członkowie forum cenią za niestereotypowy wybór motocykla a ostatnio za udaną operację plastyczną, wrócił do niego z dokumentami, ale „lżejszy” o kilkaset złotych.
Nie przyjmuję argumentów, że aparat mogła znaleźć obsługa. Jego brak stwierdziłem w piątek przed północą. Sądzę, że mógł mi wypaść z kieszeni polara bo nie dopuszczam nawet myśli, że mógł być z niej wyciągnięty.
Jeśli go znalazłeś, wystarczyło podejść do estrady i ogłosić to przez mikrofon.
Nie zamierzam pisać o szczegółach bo i tak napisałem najdłuższy swój post na tym forum.
Najdłuższy i ostatni.
Mam dzięki temu forum kilka telefonów do sprawdzonych i uczciwych przyjaciół i zamierzam się z nimi spotykać i podróżować dopóki sił mi starczy.
Nie zamierzam pojawiać się na dużych zlotach bo ani myślę bawić się ze świadomością, że coś mi właśnie ginie.
Zawsze propagowałem płacenie składek na forum. Uczestniczyłem W KAŻDEJ forumowej akcji charytatywnej i ZAWSZE przekazywałem 1% swojego podatku dla potrzebujących z forum nigdy o tym nie informując.
Od tej chwili ani myślę płacić składki a 1% przekażę na zwierzęta. One gryzą tylko wtedy, gdy się boją lub są głodne.
Ponieważ jesteś na swój sposób zaradny, to myślę, że znajdziesz jakiś myk, abym nie poznając twojej tożsamości, mógł wysłać ci – zapasową baterię, ładowarkę i instrukcję obsługi. Mnie nie będą już potrzebne. Kartę pamięci masz wypasioną – 4\gigową.
Życzę udanych fotek
Lewar

NIE PRZYJMĘ ŻADNEGO APARATU OD DOBRYCH CZARNUCHÓW. CHCE SWÓJ OD ZŁEGO
__________________
Moja jest tylko racja bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )
Kocham Łódź

Ostatnio edytowane przez Lewar : 21.05.2012 o 20:09
Lewar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Biała 2012. Zwiedzanie Elektrowni Bełchatów Lewar Imprezy forum AT i zloty ogólne 27 22.05.2012 21:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.