Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.02.2009, 15:20   #41
firefighter80
Dołączył: 5.3.2006
 
firefighter80's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Ostrołęka
Posty: 133
Motocykl: RD07a
firefighter80 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 44 min 39 s
Domyślnie

Koleżko, jak się tu zjawiłes po to żeby obrażać "starych" użytkowników, i wszczynać jakieś bezsensowne dysputy, to znikaj migiem.
Jak ci się nie podoba na forum Africa twin, to sie pakuj i żegnamy. Nikt cię tu nie zapraszał zreszto.
Z tego co widzę wielu kolegów udzieliło ci bardzo rzeczowej odpowiedzi w temacie o który pytałeś.
Czasami zdarza się że dyskusja schodzi na "inne" tory, ale to nie powód żeby komuś podnosić ciśnienie.

Żegnam kolegę, i proponuje forum BMW.
__________________
N 53o03.728 E 021o36.273
firefighter80 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2009, 15:28   #42
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 11 godz 58 min 0
Domyślnie

Eeeee !! czytacie czasami swoje własne posty albo inaczej: zastanawiacie się nad sensem postawionych przez samych siebie pytań
Nie wiem co miał na myśli Rambo /jak go znam to czasem pewnie on sam nie wie - bez urazy, to ma być żart/ ale kilka innych osób napisało już co myśli o twojej Grzegorzu koncepcji. Powiem tak, a w zasadzie to zapytam: mam cztery nadpalone felgi 14" czy dam rade na ich bazie odbudować Mazde czy innego katamarana pewnie tak, pod warunkiem, że felgi będą pasowały na rozstaw szpilek .... Zastanów się i sam sobie odpowiedz, zaś o kosztach takiego przedsięwzięcia i ewentualnych "jajkach niespodziankach" to nawet pisać nie ma sensu

Ps.
Mam nieodparte wrażenie, że albo nas wkręcasz zadając to pytanie albo już dawno podjałeś "jedynie słuszną" twoim zdaniem decyzje i szukasz jej popleczników i uzasadnienia
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2009, 15:33   #43
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2009, 15:36   #44
Greg555


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 21
Motocykl: RD03
Greg555 jest na dystyngowanej drodze
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał firefighter80 Zobacz post
Koleżko, jak się tu zjawiłes po to żeby obrażać "starych" użytkowników, i wszczynać jakieś bezsensowne dysputy, to znikaj migiem.
Jak ci się nie podoba na forum Africa twin, to sie pakuj i żegnamy. Nikt cię tu nie zapraszał zreszto.
Z tego co widzę wielu kolegów udzieliło ci bardzo rzeczowej odpowiedzi w temacie o który pytałeś.
Czasami zdarza się że dyskusja schodzi na "inne" tory, ale to nie powód żeby komuś podnosić ciśnienie.

Żegnam kolegę, i proponuje forum BMW.

Ja kogoś obraziłem?

Rambo sugeruje ze jestem jakimś dresem bo chce BMW

Cytat:
Gość jest w USA i chce budować motor na czymś co sie spaliło ale ma tablicze BMW 2009
Wez sie koles zastanow co piszesz bo zle reprezentujesz to Forum
Greg555 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2009, 15:46   #45
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Ok Pany dajcie sobie na wstrzymanie.

Wg mnie Greg555 nie obraził Rambo a Rambo nie uważa że Greg jest drechem

Greg, ponieważ jesteś tu nowy więc nie rozumiesz specyfiki tego forum więc nie bierz wszystkiego na poważnie.

Natomiast jeśli chodzi o to spalone BMW to mam wrażenie że jesteś na nie po prostu strasznie napalony i szukasz potwierdzenia swojej teorii że odbudujesz to małym kosztem i bez problemów ...
__________________
Hubert


Ostatnio edytowane przez hubert : 18.02.2009 o 15:48
hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2009, 15:52   #46
Greg555


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 21
Motocykl: RD03
Greg555 jest na dystyngowanej drodze
Online: 0
Domyślnie

Zgadza sie, ja go bede próbował jurto kupić
Tyle ze ja sie nie pytalem czy odbudowa jest dobrym pomyslem, pytalem sie czy rama jest do odzyskania.


ja mechaniki się nie boje. Jeżeli ten motor kupie za $500 i drugi na przykład po wypadku z połamanym przodem to do kupienia mi zostaną plastiki, kierownica i tego typu perdoly. moim zdaniem jest to dużo roboty ale dalej finansowo powinno być to bardzo opłacalne.

A co do komentarza firefighter80 to jak widać sie nie przejelem. Mam nadzieje ze on mowi za siebie i ze reszta posiadaczy AT jest milsza od niego.
Greg555 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2009, 15:55   #47
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Greg555 Zobacz post
A co do komentarza firefighter80 to jak widać sie nie przejelem. Mam nadzieje ze on mowi za siebie i ze reszta posiadaczy AT jest milsza od niego.
Gdybyś go poznał to byś wiedział że to spoko człowiek ...
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2009, 15:58   #48
Greg555


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 21
Motocykl: RD03
Greg555 jest na dystyngowanej drodze
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
Gdybyś go poznał to byś wiedział że to spoko człowiek ...

...mam nadzieje. Po jego komentarzu miałbym inna opinie.
Greg555 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2009, 16:27   #49
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Ok, nikt sie pobrażał to OK Piszą ludzie, co odbudowywali pojazdy i piszą że sie nie da wyjść na prostą z takim pojazdem. Zawsze będzie wiele "ale" i na końcu za rzeczy których nie dostaniesz w 10 innych złomach zapłacisz w sumie wiecej niż za bmw 2009. Afryke Twin pomimo że jej nie ma w sprzedaży od 6 lat da sie złożyć w HONDA. Ale za byle śrubki czy gumki się płacic po 20zł za sztuke.
Sprzedaż może być czegoś takie ciężka bo świat jest mały a net jeszcze ciaśniejszy. Jak coś raz umarło, niech spoczywa z pokoju.

Nie mniej życze powodzenia, i jak dopniesz swego czekamy na foty
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2009, 16:37   #50
Greg555


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 21
Motocykl: RD03
Greg555 jest na dystyngowanej drodze
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Ok, nikt sie pobrażał to OK Piszą ludzie, co odbudowywali pojazdy i piszą że sie nie da wyjść na prostą z takim pojazdem. Zawsze będzie wiele "ale" i na końcu za rzeczy których nie dostaniesz w 10 innych złomach zapłacisz w sumie wiecej niż za bmw 2009. Afryke Twin pomimo że jej nie ma w sprzedaży od 6 lat da sie złożyć w HONDA. Ale za byle śrubki czy gumki się płacic po 20zł za sztuke.
Sprzedaż może być czegoś takie ciężka bo świat jest mały a net jeszcze ciaśniejszy. Jak coś raz umarło, niech spoczywa z pokoju.

Nie mniej życze powodzenia, i jak dopniesz swego czekamy na foty

Ja się zupełnie zgadzam i wiem jakie mogą być koszty jeżelibym o każdą pierdole leciał do BMW aczkolwiek mój plan jest inny.

Chce kupić dwa zlomy i złożyć do kupy jednego.

Dalej chodzi o to ze ja pytałem czy rama jest do odzyskania i czy jest to bezpieczne. W najgorszym wypadku za $900 mam nowa ramę. Oddaje stara i na nowa nabijają moje numery.

W tych motorach silnik jest częścią nośną wiec dużo obciążenia na nim tez leży + główka ramy nie jest spalona



Greg555 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
rama rd 03 a rd 04 .... mybikeisrat Rama, zawieszenia, napęd 8 04.03.2014 22:03
Rama do AT 04/07 Dzinoafro Rama, zawieszenia, napęd 5 02.03.2010 19:39
Stalowa siatka czyli bezpieczne sakwy, torby sambor1965 Wszystko dla Afryki 2 22.10.2009 02:57
Jak najlepiej przygotowac się do jazdy na motorze, nie mając motoru Elwood Inne tematy 30 05.12.2008 09:47


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.