Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 01.08.2010, 17:45   #1
abrasadera
 
abrasadera's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Mysłowice
Posty: 78
Motocykl: RD07A
abrasadera jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 17 min 2 s
Domyślnie Rurki - jakie kupić i jak poprowadzić (odpowietrzenie baku, przelewow benzynki, odpowietrzenie gaźników )?

Przeglądając dziś moto zauważyłem dwa tajemnicze kroćce wystające z baku kurcze przecież tam były węże - jednak ich nie ma - jak znikneły - nie wiem ale trzeba je dosztukować.
1. Pytanko czy należy puścić dwa osobno czy też wpiąć w trójnik i robić jak oryginalnie do jednej rury? Czy jakoś tajemniczo trzeba te rureczki z baku poprowadzić do ucha na dole ramy?
paliwo.jpg
2. Jakie węże (fi i materiał) są potrzebne nr1 i 2.

rureczki.jpg
3. Do czego służy rurka nr9 i czy nr11 to jest jej oryginalna pozycja czy też tylko przy zdejmowaniu baku ją się tak zakłada?(myślę nr10 paliwko, nr11 odpowietrzenie, nr12 przelew)

rurki-gazniki.jpg
4. Znalazłem również dwie wiszące rurki z odpowietrzenia gaźników i chyba ta nr.1 ma sobie zwisać w uchu na rureczki ale nr2 powinna być umieszczona między gaźnikami ( odpowiada za odpowietrzenie w razie zatkania tej dolnej) jak na tej focie od Podosa - (zielona strzała) ona se poprostu tam jest przymocowana otwarta - czy ma się ją do czegoś wpiąć?
odpowietrzenie-gazniki.jpg
THX jak zawsze
abrasadera jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zapchane odpowietrzenie baku? Nalewa Uklad paliwowy i wydechowy 10 26.05.2013 21:28
odpowietrzenie szpila82 Uklad paliwowy i wydechowy 2 31.03.2013 17:39
Odpowietrzenie mihoo Uklad paliwowy i wydechowy 10 18.11.2012 10:53
przelew, odpowietrzenie itp. Grzesiek3M Uklad paliwowy i wydechowy 1 10.07.2012 10:49
Bak odpowietrzenie Ciapek Uklad paliwowy i wydechowy 7 17.08.2009 11:06


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.