Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.05.2019, 10:29   #41
tadzik
 
tadzik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Rzeszów
Posty: 571
Motocykl: RD03 czeka na reanimację
tadzik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 2 dni 1 godz 26 min 53 s
Domyślnie

A to nie byłoby lepiej gdzieś wypożyczyć na cały sezon?
tadzik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.05.2019, 10:44   #42
filipo12


Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Morąg
Posty: 5
Motocykl: RD03
filipo12 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 20 min 22 s
Domyślnie

W zasadzie dobry pomysł, rozejrzę się.
filipo12 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.05.2019, 10:47   #43
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Niestety czeka sie. Dlugo sie teraz czeka - zwlaszcza jak ktos wspomnial na ATAS. Swoja zamawialem bodajze w lutym, do odbioru miala byc w kwietniu, a odebralem w maju. Czyli dokladnie 3 miesiace. Bylo jeszcze ryzyko ze dostane zamiast zamowionej wersji 2019 rocznik 2018, bo aktualny rocznik mial sie pojawic dopiero w okolicach czerwiec-lipiec (!). Ale tu chlopakom z dzialu handlowego Plaza szczere podziekowania bo ogarneli temat.
Afryka sprzedaje sie bardzo dobrze, i do zakupu trzeba sie ustawiac w kolejce. No chyba ze bierze sie cos, cokolwiek, co tam w ktoryms salonie akurat stoi i czeka na klienta - jesli czeka, bo to wcale nie jest takie pewne. Ale wtedy "bierzemy co jest" - bez wybrzydzania na temat kolorow, wyposazenia itd.
Filipo jesli zamowisz motocykl teraz, taki jak sobie wymarzyles, i nie bedzie go nigdzie "na stanie", to dostaniesz go gdzies w okolicach sierpnia. Ale tu musisz dopytac dealera o terminy i wziasc poprawke na zapewnienia. No chyba ze bierzesz co jest - a to tez nie zawsze jest mozliwe, trzeba podzwonic po Polsce.
W zeszlym roku chcialem zamawiac jakos przed wakacjami, termin dostawy byl na wrzesien, czyli wlasciwie na koniec sezonu. Pomimo tego ze chcialo sie "juz i teraz" odpuscilem. Zamowilem w lutym rocznik 2019. Pewnym rozwiazaniem jest zakup przechodzonego sprzeta na teraz, na ktorym niewiele juz stracisz, ale ze swiadomoscia ze albo zostanie, albo trzeba bedzie sie jeszcze bujac ze sprzedaza po dostawie nowego.
Osobiscie podzwonilbym i zapytal o terminy dostawy nowki, jeszcze conieco w tym sezonie pojezdzisz. Ale zwlekajac miesiac, poltora, albo przy dostawie na wrzesien - odpuscilbym. No chyba ze akurat maja Twoj wymarzony sprzet od reki, wtedy nie ma sie co zastanawiac i czekac na nowy model w przyszlym roku.
Zreszta jeszcze jedna rzecz - to ze afra 1100 bedzie mial premiere w 2020 (a jesli nie bedzie miala, albo bedzie to listopad 2020 ?) nie znaczy ze ja kupisz. Tak juz jest. BMW gs850 mialo premiere bodajze w listopadzie 2017, pierwszy raz moglem na niego USIASC (zeby sie wogole przymierzyc) w maju 2018, a przy zamowieniu dostawa byla planowana na wrzesien 2018. Po drodze wpadly jeszcze pewne problemy wieku dzieciecego motocykla. To samo jest aktualnie z nowa tenerka, premiera to byl poczatek tego roku, byly rozne nadzieje i zapewnienia, rowniez tu na forum w kwestii szybkiej dostepnosci motocykla - g..o prawda, jeden z delaerow powiedzial wprost - dostawa w sierpniu, dla tych co zrobili przedplate. Reszta prawdopodobnie wrzesien.
Nowy KTM tez gdzies tam sie kreci, cos tam ktos jezdzi, ale jakos poza egzemplarzami testowymi zwyklych userow nie widac - wiec przypuszczam ze bedzie podobnie.
A dochodza jeszcze kwestii problemo wieku dzieciecego ktore juz wyszly i beda wychodzic. Slowem - lubisz byc betatesterem ?
Podsumowujac - przy premierze Hondy w 2020 raczej duzo sie w 2020 nie najezdzisz, o ile wogole. Slowem - stracisz nie jeden ale dwa sezony, i kupisz sprzet nowy, w ktorym to i tamto moze wyjsc. Do wyboru masz model obecny na rynku od kilku lat, nie idealny, ale wystarczajaco juz dopracowany.
Ja tam bym bral aktualna afryke
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.05.2019, 12:10   #44
spoco


Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 58
Motocykl: NAT
spoco jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 18 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał filipo12 Zobacz post
W Gdańsku kilka modeli jest od ręki w tym biała w manualu którą mam chęć kupić (pierwsza oferta to 55tys.). Jednak docelowo czekam na przyszłą wersje, podobają mi się takie gadżety jak np. planowany nowy wyświetlacz TFT, wizualnie póki co nie widzę znaczących różnic. Myślę, że jej masa nie wzrośnie. Jednak boję się, że po jednym sezonie nie wezmę za nią więcej jak 35-40 tys, pomimo planowanego małego przebiegu (jazda w koło komina, bez turystyki). Nie będzie już modelem produkcyjnym.
Muszę cię zmartwić. Tricolor 2018 w manualu z Gdańska właśnie kupiłem
spoco jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.05.2019, 12:26   #45
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,378
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 29 min 2 s
Domyślnie

w przypadku nowego modelu 2020 nie martwiłbym się zbytnio chorobami wieku dziecięcego bo to nie będzie nowa konstrukcja a raczej kolejny lift z uzupełnieniem braków.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.05.2019, 16:19   #46
materna
 
materna's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: KRASNYSTAW
Posty: 223
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
materna jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 8 godz 51 min 5 s
Domyślnie

Ja brałbym NAT lub ewentualnie ATAS, zwłaszcza jak ta nowa ma wyglądać tak, jak niektóre zdjęcia pokazują. Dla mnie słabo...
materna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.05.2019, 13:29   #47
darius
 
darius's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Gdynia
Posty: 460
Motocykl: NAT
Galeria: Zdjęcia
darius jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 10 godz 35 min 55 s
Domyślnie

Hummmmm... Kolejne kilogramy przybędą.

D

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
darius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.05.2019, 16:09   #48
materna
 
materna's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: KRASNYSTAW
Posty: 223
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
materna jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 8 godz 51 min 5 s
Domyślnie

Ale krowa..
materna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.05.2019, 17:32   #49
Zmyler
 
Zmyler's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Lublin
Posty: 2,276
Motocykl: LC8-950ADV,EXC 450, ROAD KING EVO
Zmyler jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 21 godz 59 min 53 s
Domyślnie

Ta 2020 jakaś taka ciut Gs-sowata...
Zmyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.05.2019, 17:42   #50
radiolog
 
radiolog's Avatar


Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,088
Przebieg: 30 000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 3 dni 8 godz 3 min 42 s
Domyślnie

Gmole solidniejsze dostala
A najpewniej to fake, gsa w photoshopie przerobili
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rosja w 2020 bez wizy zz44 Kwestie różne, ale podróżne. 1 16.12.2018 23:42
Yamaha TTR600 vs Honda XR600R vs Honda XR650R Wolo Inne - dyskusja ogólna 84 06.02.2018 11:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.