Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

Zobacz wyniki ankiety: Czy regulamin jest sprawiedliwy
Tak 10 23.26%
Nie 12 27.91%
Potrzebna korekta 21 48.84%
Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.02.2010, 08:38   #51
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,946
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 45 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
Randal, nie sposob pisac tu tylko na temat regulaminu po tym co napisal tu Rambo.
Ale zacznijmy od regulaminu, ktory jest moim zdaniem niesprawiedliwy. Bezposrednim skutkiem jego wdrozenia bedzie przerzucenie kosztow na kupujacego czyli na przecietnego Afrykańczyka. Sto zlotych to moze i nie duzo, ale jak ktos produkuje na potrzeby forumowiczów produkt na ktorym zarabia 400 zl to zabranie mu tej stówy będzie troche rabunkowa działalnościa. Moim zdaniem nie tedy droga. Nie moze byc tak, ze Franek ktory na sprzedazy 5 motorkow zarobi troche wiecej niż Wasil na produkcji stopki ma placic tyle samo. Zamiast ryczaltu pozostaje wiec podatek od obrotu/dochodu. Ale czy na pewno nam to jest potrzebne?

Wiem ze pieniadze potrafia rozpieprzyc to forum. Nie jestesmy bowiem lepsi od innych, to ze jezdzimy takim a nie innym motocyklem nie czyni nas wyjatkowymi.

Potrzebne jest jednak przynajmniej kasa na utrzymanie forum. Wymagania techniczne rosna i nie mozna tego nie zauwazac. Dlatego niezbedny jest upgrade silnika i dedykowany serwer. Kolegów którzy się wypowiadają w sprawach technicznych dotyczących forum proszę o zastanowienie się czy rzeczywiście maja wiedzę, by w tej sprawie zabrać głos. Serwer wirtualny jest w naszej sytuacji wysoce polecany. Nie niezbędny, bo wciąż działamy, ale jeśli chcemy się rozwijać to baza będzie coraz bardziej obciążona i nasz dostęp do treści stanie się coraz bardziej utrudniony.

Potrzebujemy około 5000 zł rocznie na utrzymanie tego co stanowi ważną część życia wielu z nas. To stosunkowo niewiele i jestem zdania, że należy zrobić wszystko, by to wpływy z DOBROWOLNYCH składek decydowały o budżecie forum. Jestem jednak przeciwny gwiazdkom, naklejkom na motocykle i innym zewnetrznym objawom, które pozwalają kogoś zidentyfikować jako osobę płacącą lub niepłacącą składki. Naprawdę nie znamy sytuacji każdego z nas i nie znamy motywów dla których ktoś nie zapłacił 10 czy 30 zł rocznie na konto forumowe. Nie idzcie tą drogą
Ideą naszą było, by ludzie płacący otrzymywali coś więcej niż pozostali, zarejestrowani członkowie. Myśleliśmy z Podosem o jakiejś dodatkowej funkcjonalności, o poczcie w afrykanskiej domenie, moze o prawie do udziału w ankietach dotyczących kierunków rozwoju forum, które byłyby w jakiś sposób obligujące dla osób podejmujących decyzje.
Z biegiem czasu uważam jednak, że pewne rzeczy powinny przestać być widoczne dla osób, które nie współfinansują forum. Może po 3 miesiącach należy wysłać im maila, a po kolejnym odciąć widzialność działu warsztatowego? A może osoby z niezapłaconymi składkami nie powinny mieć prawa uczestnictwa w zlotach? To są jednak działania restrykcyjne. Stawiałbym mimo wszystko przed Administratorami i Moderatorami zadanie stworzenia mechanizmów stymulujących ludzi pozytywnie.
Reklam banerowych na forum wprowadzać nie należy. Ich wprowadzenie będzie koncem ducha non-profit.

Teraz troche o dodatkowych motywach, które skłoniły mnie osobiście do ograniczenia swej działalności na forum (obok decydującego braku czasu): Zadne tak duże forum nie ma prawa być demokratycznie zarządzane. Marcin z zakopanego dał kiedyś ładny przykład na populizm: gdyby zrobić w Polsce referendum czy należy ograniczyć maksymalną marżę sklepow do 10 procent to niewątpliwie na tak zadane pytanie odpowiedź padłaby TAK. I zbankrutowalby co drugi sklep. Gdyby Polakow zapytac w referendum czy są za karą śmierci to 80 procent powiedziałoby TAK. Ale takich pytań w referendum się nie zadaje. Zdawanie się na głos większości jest totalną bzdurą, która poprowadzi nas na manowce. Od tego jednak są osoby, które podejmują decyzję w państwie czy na forum, by głupich pytań w referendach nie zadawać, by zachowywać się politycznie. By nie jątrzyć, a MODEROWAĆ. Zachowywać się politycznie to w naszym przypadku rządzić tak, by inni nie czuli się rządzeni.
Wygląda na to Rambo i Adaggio chcieliby zostać zakopani w Luwrze jako wzorce Czarnucha forumowicza. Roszczenie sobie przez kogokolwiek pretencji, że jest bardziej czarny od innych jest śmieszne. Nie jesteście ani lepsi ani gorsi od tych ktorzy Afrykę kupili przed dwoma laty. Ani przebieg, ani staż na forum nie decyduje o tym co kto ma pod kaskiem.
Z jednej więc strony pewna hm... rzutkość i nadwrażliwość nowych administratorów (ktorych prywatnie bardzo lubie i cenię), a z drugiej wypowiedzi takich Afrykańczyków jak Rambo i Adaggio (ktorych prywatnie bardzo lubie i cenię) skłania mnie do trzymania się z boku Waszego Afrykańczycy towarzystwa.
Forum schodzi na psy nie dlatego, że brak tu wiedzy, chęci do działania. Forum schodzi na psy ponieważ przestajemy być dla siebie przyjaciółmi. Bo potrafimy napisać na tym forum słowa, które ranią innych. Nie tylko potrafimy, część z nas wydaje się tu wręcz pisać pod publiczkę, trwa jakiś popaprany wyścig kto komu bardziej przypier...
Forum chamieje, bo coraz nas więcej. I statystycznie chamów również przybywa. Chodzi jednak o to by chamów hamować. Najpierw jednak godnością osobistą a później dopiero siłą.
Tak więc zgadzam się z Adaggio że umiera DUCH forum. Ale myślę, że wielu z nas ma w tym udział. Ja też.

PS Widnieję jako niepłacący składki. Faktycznie nie zaplacilem. Ale na moja prosbe Mateo mi mniej zrefundował za serwer. Bylo nas więc 106.
PS2 Post Rambo faktycznie wymaga zastanowienia się. Napisalem mu cos na , ale nie wyslalem. Podobnie jak Podos zobacze czy sie to jutro obroni...
<O</O
Nie uważam się za lepszego od innych Czarnucha . <O</O
Bez znaczenie jest dla mnie , czym i dokąd jeździsz , liczy się, kim jesteś i co reprezentujesz .<O</O
Dupek pozostanie dupkiem , nawet jak lata helikopterem ! <O</O
<O</O
To także moja wina , że przyczyniłem się do zagubienia gdzieś po drodze ducha i koleżeńskiej atmosfery , panującej tu przed laty , ale to już historia i temat do wspomnień . <O</O
Co będzie jutro , czas pokaże . <O</O
GTW musi/powinna zachęcić ludzi , żeby znów poczuli się częścią zajebistej bandy ludzi z pasją ! Wówczas z ochotą wpłacą datki na utrzymanie serwera .<O</O
A anonimy i nic nie wnoszących wyj..bać na śmietnik , w przeciwnym razie nigdy nie będzie porządku i poszanowania . <O</O
Skoro jest już banda zielonych , to weźcie się do roboty , żeby nie było prowokacji , tematów stymulujących kłótnie , i kopcie w dupę za nie poszanowanie i deptanie dobrego imienia forum . Nie jesteście po to żeby wydzielać sranie po iglakach od konkretnych tematów . Takie bazgranie powinno od razu iść do kasza , bo szkoda waszej roboty i miejsca na forum ! <O</O
<O</O
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 09:13   #52
mirek
XII.2004
 
mirek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Łódź
Posty: 605
Motocykl: CRF 1000 L2
mirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 17 godz 28 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał podos Zobacz post
..... Ta dyskusja nie powinna miec miejsca na otwartym forum i dal dobra wszyskich powinna zostać przynajmniej w czesci zmoderowana - i przesunieta do wlasiwego działu (finansowego).....
W kwestii finansów koniecznie !!!

Nie podawajmy się sami na tacy.
__________________
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez mirek : 17.02.2010 o 09:16
mirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 10:31   #53
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 59 min 25 s
Domyślnie

Wg mnie trzeba zmienic założenia mówiące, że forum jest ogólnodostępne i darmowe. Wprowadzic obowiązkową opłatę 20 zł rocznie od użytkownika i po problemie. Martwe dusze znikną, osoby logujące sie tylko po to zeby napisać ogłoszenie czy wkurzyć innych również. Osoba która nie opłaciła składki miała by ogranioczone "pole widzenia forum " i nie mogła pisac postów. I nie obarczajmy opłatami dostawców, do nie ma ich tak wielu, pozatym mozemy stracić możliwość kupienia tanich opon , oleju, a o ładną afrykę zamiast od Franca będę musiał walczyc na allegro.
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 11:17   #54
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 33 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Dobra, bo jak czytam niektóre posty panów z czarnymi nickami to mam bardzo mieszane refleksje.
Coś między a i a miejscami

Jak chcecie zachęcić takimi metodami do płacenia składek, haraczy dla sprzedawców w dziale DIP, to ja Wam powiem tak.
Mam Was ja i wiele innych osób głęboko i niech forum się rozpadnie. Zawiążemy sobie nową wspólnotę, bez GTW i będzie jak dawniej. Po koleżeńsku i po domowemu. Albo będą dwa fora AT, i wyjątkowość naszego forum, która ostatnimi czasy i tak upadła już chyba zupełnie, zginie na zawsze. Nie będzie już afrykanerów, zostaną użytkownicy motocykla Africa twin. Podzielimy los fora varadero czy vectry i pewnie paru innych które nie przetrwały w jedności.
Nic nie stoi na przeszkodzi by było koleżeńsko i po domowemu. Potrzeba do tego tylko wiecej wyrozumiałości. Forum zmieniło sie i oprócz spotkań na dzidowanie i najebke, pojawiły sie poważne relacje z wyjazdów, forum obrosło róznymi usługami.. Ty tez z tego korzystasz podobnie jak inni ..I dobrze... Ale Twoja obecność i wiedza w dziedzinie GPS generuje wiekszy ruch na forum a wiec to tez TY przyczyniasz sie do problemów które powstały. Czyli generujesz obciażenie serwer a jednoczesnie mówisz mam was głebokow ,...To,ze możemy się mylic w kwestii metody nie oznacza ,ze nalezy od razu iść po bandzie.. Co do tego czy bedzie jeszcze duch Afrykanerów czy nie zalezy także od Ciebie... W tej wypowiedzi akurat tego ducha nie dostrzegam
Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Pomysł z robieniem forum dla Wszystkich zupełnie się nie sprawdza. I zapłaciłbym każdą cenę za składkę, nawet jakby wyszło po 100 czy 200 złoty, by decyzje na forum były znowu demokracyjne i podejmowane przez Sambora i Podosa Bardzo żałuje że cokolwiek kiedykolwiek choćby pomyślałem o tych dwóch Panach na nie
Teraz dopiero doceniam Wasz wkład w rozwój forum i sposób w jaki to robiliście
Demokratyczne ? Robione przez 2 osoby? Nigdy to nie była demokracja i wczesniej tez zdarzały się zgrzyty o czym dobrze wiesz, SG np.. Nigdy tez nie stalismy u progu takich problemów jak teraz. Kiedys Sambor płacił z własnej kieszeni nie ogladajac sie na to czy uda sie zebrać skladke czy nie..
Pamiętam ,ze kiedyś nie chciałeś płacić składek i sporo na ten temat rozmawialiśmy.. Zmieniłes zdanie , za co Ci bardzo jestem wdzięczny :-))
Cytat:
Napisał rambo Zobacz post

Pod każdym Waszym nowym, jedynym w swoim rodzaju pomysłem, nad którym jak twierdzicie ślęczycie po nocach z powiekami na zapałki, jest lawina głosów na NIEEEEEEEEEE !! Ale widać że macie jeszcze jedną metodę ala gestapo, czyli pod każdym takim wymysłem nocnych wydumań zawsze są wpisy JarkaG Ramieresa i 7greg by przypadkiem nie doszło do zamieszek w zakładzie. I na każdy sprzeciw, a każdy Wasz pomysł jest mocno na NIE dla reszty forum, próbujecie spławić delikwenta bo przecież Wasze decyzje są najmądrzejsze.
Lawina na Nie? Jakos tego nie dostrzegam... jesli używasz porownanie do lawiny to biorac pod uwage ,ze na forum jest prawie 2000 osób spodziewałbym sie około 500 glosów w lawinie... A jak widzisz w tej ankiecie tutaj na nie jest kilkanaście osób. Gdyby GTW zagłosowała w tej sondzie to mogłbym Ci powiedziec ze jest lawina na TAAAAKKK. Zapewniam Cie ,ze rozsadne głosy beda miały wpływ na kształt decyzji GTW ..Nie jestesmy nieomylni i wszystkowiedzacy.. Każdy kto ma pomysły czas i chęci moze pomoc w prowadzeniu tego Forum.
Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Da się od Was trzech szczególnie odczuć, po tonie waszych postów, że nie macie szacunku do innych forumowiczów, a jak Wam coś napisać to żółte kartki i inne takie lipne zagrywki siejecie. Pewnie ten tchórz co wlepił mi tą badziewną żółtą kartkę, z której całe forum sobie robi jaja nie ma tyle jaj by wlepić ją np Adaggio ani się przyznać osobiście że to zrobił, a wiem że był to sabotaż.
Rambo, Twoje odczucia co do "Tych Trzech " sa subiektywne.. To ,że Ty to tak postrzegasz nie oznacza ,ze inni forumowicze maja takie same zdanie. Musisz odzielić w wypowiedziach ja, mnie, od my i nam.. Znam mnóstwo przykładów w których Tych Trzech cieszy sie wdziecznościa forumowiczów za pomoc . Co nie znaczy ,ze nie zdarzaja sie błedy i nieprzemyślane wypowiedzi...
Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Kolejną Waszą zagrywką jest używanie profilu madejskiego, i sposobu w jaki go wykorzystujecie. Nie sądze by Sambor do takich celów go stworzył. Już samo to że 99% w ogóle nie wie jak to działa, a Wy nie raczycie nikogo o tym poinformować, że Medejski to postać nie istniejąca, i służy do prób realizacji waszych szaleńczych decyzji, które to są takie drogocenne dla Nas ludzi na forum, i tam bardzo nam się podobają. Nie wybierałem Was, nie oddałem na Was głosu na TAK ani na NIE. Ale zupełnie nie odpowiada mi i wielu z Nas to co tworzycie i próbujecie Nam wcisnąć.

Madeyski to postac nie istniejaca. Nie ma Go wsród nas ciałem ale jest duchem...Czuwa nad tym by forum nie zeszło na zła droge... Jak Go znam to zareaguje w odpowiednim momencie.
Nie mamy ,zadnych szaleńczych pomysłów, staramy sie by forum w miarę bezpiecznie sie rozwijało...Czasem popełniamy błedy..Ale rambo...czy podrzynasz gardło komuś kto przypadkiem przewrócił Twoj motocykl? Twoje wypowiedzi są troche hmm jakby przesadzone... Problemy sa i trzeba je likwidowac ale... nie przez stwarzanie nowych..

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post

Jeśli zbanujecie moję konto wróce oknem i bedzię dopiero dym.

Widzisz, nie zbanowaliśmy Ciebie i nie zbanujemy chociaz Twoje wypowiedzi bywaja czasem bardzo niemiłe. Daltego staraj sie Ty tez mieć troche wyrozumiałości .
PS: Mam nadzieje że forumowicze z którymi rozmawiam o sytuacji na forum via mail, priw, gg i na codzień wesprą forum w tym trudnym dla niego momencie.[/QUOTE]

Jeszcze jedno. Dla jasności. Twój osobisty konflikt i niechęć do 7Grega oraz reakcja w odwrotna stronę w coraz większym stopniu przesiakają do Twoich wypowiedzi. Proponuje byście te sprawy załatwili na Priv i nie mylili prywaty z dbałością o forum . Gubię się czasem w rozumieniu tych wypowiedzi.. czy chodzi o składki czy o dowalenie jeden drugiemu.



Damy rade...

Ostatnio edytowane przez puszek : 17.02.2010 o 11:32
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 15:12   #55
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,033
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 13 godz 36 min 32 s
Domyślnie

Jest taka teoria, która mówi, iż demokracja to najbardziej idiotyczny system. W masie miliona osób jest średnio 100 profesorów, 200 doktorów i powiedzmy 10.000 mgr oraz inż. zaś pozostałe "dziwięćsetosiemdziesiątdziewięćtysięcysiedems et" to "motłoch" mogący w świetle obowiązującego prawa demokratycznie decydować o przyszłości całej zbiorowości w tym tych 100 profesorów, 200 doktorów, itd. ... Aby demokracja "zdała egzamin" potrzebne są elity, które potrafią do swoich pomysłów przekonać idący do wyborów "motłoch". Za taką elitę uważam adminów, dzięki którym nie muszę się znać na tym całym pojeb... serwerze i innych technicznych fajerwerkach latających mi generalnie koło gwizdka. Mnie tam większy i mocniejszy silnik do szczęścia potrzebny nie jest ale skoro tak trzeba to trudno, świat zapierd... do przodu a mnie, w utrzymaniu poczucia odrębność i i wyjątkowości wystarczy, że mam stary i niezbyt mocny motocykl – może faktycznie z całą resztą trzeba napierać w „kierunku światła”.
Ja osobiście z rożnych względów jakiś czas temu zbojkotowałem opłacanie składek i gdzieś od 2008 roku nie dokonywałem przelewów. Nie wiem też, czy moja aktualna ocena jakości forum jest obiektywna i uprawniona a tym bardziej komukolwiek potrzebna więc się powstrzymam. Generalnie mam głęboko w dupie to czy na forum ktoś coś zarabia pośrednio lub bezpośrednio choć znając osobiście wielu z Was nigdy bym nawet nie wpadł na idiotyczny pomysł aby kogokolwiek o niecne zamiary podejrzewać. W swoim krótkim życiu "wyruchany" byłem wielokrotnie przez różnej maści frajerów a jednak wiarę w ludzi nadal posiadam . Jutro pewnie przeleję kasę za 2009 i 2010 rok /po dwie dychy rocznie bo na tyle mnie stać i tyle uważam za wystarczającą kwotę/ ale nie dlatego, że się z kimkolwiek solidaryzuję tylko z powodu poczucia obowiązku uiszczenia opłaty za przywilej czytania bzdur jakie większość z Nas w tym temacie /i niestety w wielu innych również/ wypisuje Czasem mam wrażenie, że niektórych ponoszą emocje i łatwiej przychodzi im stukanie w klawiaturę jak myślenie.
Zdrowia, spokoju, wiary w ludzi i poczucia własnej wartości życzę sobie i Wam.

Ps.
A Pan Mirek z miasta włókniarzy i Premiera co źle zaczął i źle skończył to ma jak zwykle racje - można się samemu do UKS-u czy innego US-u zadenuncjować tylko pytanie, po co
Ustalcie w zaciszu knajpianego gwaru co macie ustalić, wypijcie co macie wypić a "motłoch" poinformujcie o swoich decyzjach w sposób na tyle porywający i wzniosły co by wrażenie na nim zrobił i pozwolił mu, Wasze pomysły za własne rozwiązania przyjąć .

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 17.02.2010 o 15:18
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 15:32   #56
Franz
Stary (P)iernik
 
Franz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,769
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Franz jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 8 godz 59 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawel_z_Jasla Zobacz post
.... wypijcie co macie wypić a "motłoch" poinformujcie o swoich decyzjach w sposób na tyle porywający i wzniosły co by wrażenie na nim zrobił i pozwolił mu, Wasze pomysły za własne rozwiązania przyjąć .
Mówisz mądrze Pawle, jak Zagłoba
Swoją daninę też uiszczę i ani mi w głowie protestować .
Wszak zależy mi by 404 nie dopadło forum i mieć swoje przyklejone
miejsce w dziale sprzedaży
__________________
<font color=#ffff00><b>.<font color=#000000>Tylko dwie rzeczy są nieskończone</font></b><font color=#000000>: <b>Wszechświat oraz ludzka głupota</b>, <b>choć nie jestem pewien co do tej pierwszej</b>. </font><b><font color=#000000>...  ( A.E)</font></b></font>
Franz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 16:36   #57
Lewar
Niepozorny
 
Lewar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wiocha na Jurze, bliżej Krakowa niż Częstochowy
Posty: 561
Motocykl: Bardzo stara Teresa
Lewar jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 55 min 55 s
Domyślnie

Nie chce mi się siać wiatru czy też podkręcać spirali agresji więc dopóki czy to poprzez demokrację lub poprzez zamordyzm nie ustalimy czegoś sensownego, informuję, że składke wpłaciłem a i nformację o tym umieściłem w swoim podpisie pod postami.
Może to jest sposób na zachęcenie ( zawstydzenie ) tych co nie wpłacili?
Moje zdanie jest takie, że trzeba uzyskać kasę takimi "miękkimi środkami " a jeśli to nie pomoże to byłbym za tym aby nie płacącym odebrać prawo zamieszczania postów. To może wyjść temu forum na zdrowie.
__________________
Moja jest tylko racja bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )
Kocham Łódź
Lewar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 18:18   #58
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie

Słusznie Lewar prawi.
Jeżeli nie można zapewnić usług na odpowiednim poziomie (wydajności serwera) dla 2000 użytkowników ze składek 150. To nie ma powodu robić z forum przedsiębiorstwa. Jeżeli pojawią się osoby, podmioty które płacą za coś to zaczną stawiać wymagania- bo nabędą takie prawa. A to już tylko chwila do zmiany nazwy na GS/TT Travel

"Nasi" dostawcy są i będą mile widziani, a którzy to są "Nasi" to mam nadzieję że każdy wie i czuje.

PS. Nigdzie nie zapisałem, ale zapłaciłem i płaciłem.

Cytat:
Napisał Lewar Zobacz post
Nie chce mi się siać wiatru czy też podkręcać spirali agresji więc dopóki czy to poprzez demokrację lub poprzez zamordyzm nie ustalimy czegoś sensownego, informuję, że składke wpłaciłem a i nformację o tym umieściłem w swoim podpisie pod postami.
Może to jest sposób na zachęcenie ( zawstydzenie ) tych co nie wpłacili?
Moje zdanie jest takie, że trzeba uzyskać kasę takimi "miękkimi środkami " a jeśli to nie pomoże to byłbym za tym aby nie płacącym odebrać prawo zamieszczania postów. To może wyjść temu forum na zdrowie.
zombi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 19:06   #59
randal 76
 
randal 76's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1,015
Motocykl: nie mam AT jeszcze
randal 76 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 10 godz 4 min 32 s
Domyślnie

/QUOTE]

Randal, zaproponuj swoja wizje regulaminu. Zapewniam Cie , że jeśli będzie on spełniał założenia dla których GTW zaproponowała swój-czyli zebranie pieniędzy na serwer, oraz zgodzą się z nim płacący haracz(dla fanów US -wolne datki) to jedynie chwile zajmie nam wprowadzenie go w życie. Rozumiem ,ze masz swoja wizje jeśli nie zgadzasz sie z ta zaproponowana przez A i M . Podziel się nia z nami...[/quote]

Puszek przespałem się z twoją ofertą (była za wysoka na moje obliczenie)
coś tam rano napisałem ale amba wcięła posta i może lepiej nam to wyjdzie na zdrowie .
Więc proponuję Podosa pogląd 5% od sprzedanej rzeczy
czyli
sprzedałem
2 kufry 700 5% leci od sumy na cele forum
franek sprzedał AT za 20 tys 5% na cele forum
wasilij sprzedał podnóżek za 250 ,5% na cele forum
kuba deflektor za 100 5% na cele forum
ITD.
i co sprawiedliwie można zrobić !!!
randal 76 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 19:14   #60
Franz
Stary (P)iernik
 
Franz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,769
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Franz jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 8 godz 59 min 56 s
Domyślnie

Randal napisał :
"Puszek przespałem się z twoją ofertą (była za wysoka na moje obliczenie)
coś tam rano napisałem ale amba wcięła posta i może lepiej nam to wyjdzie na zdrowie .
Więc proponuję Podosa pogląd 5% od sprzedanej rzeczy
czyli
sprzedałem
2 kufry 700 5% leci od sumy na cele forum
franek sprzedał AT za 20 tys 5% na cele forum
wasilij sprzedał podnóżek za 250 ,5% na cele forum
kuba deflektor za 100 5% na cele forum
ITD.
i co sprawiedliwie można zrobić !!![/quote] "

To Franek musiałby za darmo z...dalać , a tylko na forum robić
Z Afryki masz 2 tys brutto co daje 10 %,
- minus koszty ,
- minus 5% na forum
...i zostanie ?
Przyjmuję jako żart lub spierd... z dostawców jak najszybciej.
400 zł rocznie mogę płacić w dwóch ratach i THE END ( dopóki się sprzedają )
__________________
<font color=#ffff00><b>.<font color=#000000>Tylko dwie rzeczy są nieskończone</font></b><font color=#000000>: <b>Wszechświat oraz ludzka głupota</b>, <b>choć nie jestem pewien co do tej pierwszej</b>. </font><b><font color=#000000>...  ( A.E)</font></b></font>

Ostatnio edytowane przez Franz : 17.02.2010 o 19:18
Franz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.