Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.07.2014, 12:44   #31
Jaro-Ino
 
Jaro-Ino's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Inowrocław
Posty: 896
Motocykl: RD07a
Jaro-Ino jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 34 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jaro-Ino Zobacz post
Bass, jeżdże 100km/h. Jeżdże też 120 w trasie jak jest mały ruch, jest miejsce do wyprzedzania i obserwuje droge. Jeżdże też 80km/h i 50-60 w mieście. I nie musisz w to wierzyć. Ale nic Ci nie daje prawa wymagać dostrzeżenia pojazdu, który jedzie z prędkością znacznie powyżej przepisów. I nie będę zakładał, że jakiś idiota weźmie się za wyprzedzanie szpaleru pojazdów zwalniając z 200 do 160. Jak jest 90km.h dozwolone i pojedzie 120 to mało kto zaskoczy go manewrem i daje szansę innym na jesgo zobaczenie. A w sytuacjach miejskich wyprzedzasz warunkowo i to Ty masz zachować szczególną ostrożność oraz zaniechać manewru w przypadku niewystarczających warunków do jego wykonania. Jeśli już chcesz się sprzeczać to argumentuj to przepisami z kodeksu, bo innego punktu odniesienia mieć nie wolno. W tym przypadku "wydaje mi się" nie obowiązuje.

A już zupełnie śmieszy mnie Twoje stwierdzenie, że da się uniknąć wielu sytuacji skupiając się. Czytałeś to co ja i koledzy napisali powyżej? Pomimo skupiania się i oglądania non stop lusterek niektórych idiotów nigdy nie zauważysz.
Może się myle, ale odniosłem się również do sytuacji w mieście.... I nie każdy myśli w mieście tylko o czymś innym niż prowadzenie pojazdu.
Jaro-Ino jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Balkan Expres 2013"... czyli jak zabić górali, co manety w lipcu grzali... Sub Trochę dalej 23 30.12.2015 22:00
Akcja "Bezpieczeństwo- forum TA"- potrzebna pomoc!!! Marcin-BB Inne tematy 25 26.09.2011 16:12
Jakby ktoś chciał Mecia Wszystko dla Afrykańczyka 5 02.09.2008 23:17


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.