Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30.04.2017, 01:17   #1
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie IZI Meeting 2017 - dojazd

Pomyślałem żeby zacząć osobny wątek o dojazdach na tegoroczny IZI Meeting aby uniknąć wielostronicowego bałaganu pod jednym tytułem (wejściówki, uwagi do organizatorów, spotkania, a potem pewnie masa galerii zdjęć i filmów). Jeśli to słaby pomysł, poproszę moderatorów o podpięcie postu pod istniejący już wątek IZI Meeting 2017.

Do rzeczy. Ponieważ na razie nie mam szalonych widoków w tym roku na wyjazdy motocyklowe, chcę wykorzystać posiadany czas możliwie sensownie. Na dziś mam zaplanowany udział zarówno w IZI jak i w Rajdzie Tukan (bez obaw, to nie trasy będą takie łatwe, że 125-tką da się przejechać, tylko ja będę tam w charakterze wsparcia wolontariackiego )

Na IZI ruszam z Łodzi w poprzedzający go czwartek o jeszcze nieustalonej godzinie, możliwe że dopiero po pracy, śpię w Złotym Stoku nieopodal Kłodzka żeby kolejnego dnia móc wreszcie spokojnie i za widoku "zaliczyć" Autostradę Sudecką i Drogę Stu Zakrętów w całości, a nie kawałkami czy po nocach jak do tej pory. Dodatkowo będę chciał zatrzymać się na chwilę w miejscowości Strużnica, gdzie mam do zrobienia kilka fotek (ewentualnie na popas w lokalnej knajpie). Naszkicowałem trasę widoczną tutaj:

https://trips.furkot.com/ts/H8w3TE

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do mnie w piątek w Złotym Stoku do spokojnego przejazdu widokowo-turystycznego, to zapraszam. Nie namawiam na wspólny start w czwartek w Łodzi, ponieważ zdaję sobie sprawę z mało atrakcyjnych prędkości oferowanych przeze mnie na "nudnych" trasach łączących centrum Polski z południem kraju.
__________________
Konto zamknięte na stałe.

Ostatnio edytowane przez Neo : 30.04.2017 o 01:24 Powód: literówki jak zwykle
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.05.2017, 14:50   #2
Vertus72
 
Vertus72's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Łódź
Posty: 602
Motocykl: Ansfaltowy pedał
Vertus72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 10 godz 28 min 55 s
Domyślnie

Masz w Złotym Stoku już jakąś miejscówkę zaklepaną?
Te mało atrakcyjne prędkości to jakiego rzędu?
Vertus72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.05.2017, 21:15   #3
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Preferowane przeze mnie prędkości to maksymalnie okolice 80-90km/h w trasie, do setki dociągam ale sporadycznie żeby nie tracić krajobrazów sprzed oczu i dojechać w całości Wśród wzgórz i gór wolałbym jechać wolniej aby porozglądać się czy nawet zatrzymać na fotki.

Wstępnie klepnąłem przez Booking.com spanie w miejscu o zaskakującej nazwie Gold Stok znajdującym się w Złotym Stoku. Zależało mi na spaniu w Paczkowie aby móc je zobaczyć ale wszystko było zajęte. Jutro dowiem się czy w pokoju który zarezerwowałem są dwa łóżka, czy raczej małżeńskie legowisko i jaka byłaby dopłata za kolejną osobę wraz z dostawieniem osobnego łóżka. Mogę zrezygnować z tego noclegu bez opłat.
Druga wersja to leżące niedaleko Złotego Stoku pole namiotowe: http://www.campingnadstawami.pl
Trzecia rzecz jasna także do rozważenia czyli spanie w namiocie gdzieś na dziko.

Proponuję spotkanie w dogodnym teraz terminie i pogadanie, ewentualnie wspólny przejazd gdzieś po okolicy w ramach łódzkiej integracji i sprawdzenia czy dalszy wypad ma sens. Absolutnie nie obrażę się gdy jednak dojdziesz do wniosku, że szybciej/wygodniej dotrzesz sam, więc daj znać.
__________________
Konto zamknięte na stałe.

Ostatnio edytowane przez Neo : 03.05.2017 o 21:19
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2017, 16:39   #4
Vertus72
 
Vertus72's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Łódź
Posty: 602
Motocykl: Ansfaltowy pedał
Vertus72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 10 godz 28 min 55 s
Domyślnie

Fajny masz pomysł i prędkości 80-90 są mi bliskie, choć technicznie mogę szybciej, ale jadę z kolegą, a on jakoś nie podjął tematu, więc pozostanę przy pierwotnym planie, a my zobaczymy się na miejscu. No chyba żeby się coś zmieniło to oczywiście się odezwę.
Vertus72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2017, 17:01   #5
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Jasne, do zobaczenia na miejscu albo gdzieś po drodze mi śmigniecie z lewej
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2017, 22:11   #6
jagna
 
jagna's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Z.Góra
Posty: 1,783
Motocykl: BMW F700GS, DR 350
jagna jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 17 godz 1 min 45 s
Domyślnie

Pewnie już po ptokach, ale polecam wspaniałe, klimatyczne miejsce w Złotym Stoku: http://zlotyjar.pl

Cudem zachowany przedwojenny pensjonat z werandami.
I kopalnia złota - naprawdę warto. Jedna z najlepszych takich tras w PL.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą
jagna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2017, 23:29   #7
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jagna Zobacz post
Pewnie już po ptokach, ale polecam wspaniałe, klimatyczne miejsce w Złotym Stoku: http://zlotyjar.pl
(...)
Wcale nie po ptokach. Napisałem do nich zapytanie o miejsce w pokoju lub kąt bezpieczny na namiot z motocyklem. Dziękuję za namiar! Wolę sprawdzone i polecone miejsce od losowania z szukajki.
__________________
Konto zamknięte na stałe.

Ostatnio edytowane przez Neo : 05.05.2017 o 23:33
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kalendarz IZI Meeting 2017 IZI Meeting Inne tematy 35 11.12.2017 17:03
IZI Meeting 2017 Mallory Imprezy forum AT i zloty ogólne 91 29.05.2017 16:52
Enduro Pohulanka 29.04.2017 - 01.05.2017 wojtekm72 Imprezy forum AT i zloty ogólne 53 28.05.2017 22:49
Najtańszy dojazd do Maroka motormaniak Kwestie różne, ale podróżne. 26 10.01.2012 14:23
Dojazd do pracy sambor1965 Inne tematy 11 21.05.2010 18:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.