Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki

Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki– tylko oryginalne rozwiązania!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.07.2011, 14:56   #61
GrzesiekM
 
GrzesiekM's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bielsk Podlaski
Posty: 151
Motocykl: RD00
Przebieg: 66666
GrzesiekM jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 9 godz 17 min 33 s
Domyślnie

Od czasu tuningu taśmą rejli w zeszłym sezonie mgg trzyma się dobrze





Tak na prawdę to straszny szit jest. Moja pękła przy delikatnym paciaku w piachu przy zerowej prędkości. Nie polecam.
GrzesiekM jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.09.2011, 10:39   #62
Miklaz
 
Miklaz's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Lublin
Posty: 793
Motocykl: królowa wróciła
Miklaz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 11 godz 7 min 40 s
Domyślnie

W tym sezonie skasowałem już 3 szybę mgg. Są strasznie sztywne. Szyba w trampku mojej dziewczyny jest super elastyczna można ją wyginać że hoho a przy tym nie wibruje/drga za bardzo przy normalnej jeździe. Zastanawiam się czy by przypadkiem nie pobawić się w "zrób to sam-szyba do afry z pleksi domowym sposobem" Wyciąć laserem trochę podgrzać wywiercić dziurki i śmigać. Tylko to jest na razie teoria. Ktoś próbował sam dorabiać szybę? Szkoda mi kolejnych 150zł na mgg.
Miklaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.09.2011, 11:51   #63
Borewicz
 
Borewicz's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Mińsk Mazowiecki
Posty: 528
Motocykl: KTM 1190 adv
Borewicz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 3 dni 10 godz 59 min 57 s
Domyślnie

Na forum TA jest post o robieniu szyby i wygrzewaniu jej w piekarniku

http://forum.transalpclub.pl/viewtop...69&hilit=szyba
__________________
Raz na wozie, raz w nawozie

CUinHell na forum TA
Borewicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.09.2011, 12:22   #64
JuIo
 
JuIo's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Centrum Sterowania Kosmosem
Posty: 524
Motocykl: RD07
Przebieg: słuszny
JuIo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 godz 24 min 13 s
Domyślnie

zafundowałem sobie turatecha wersje turystyczną, mam 187cm wzrostu i gdyby nie to że jeżdże w kasku enduro i wiater naparza mi po daszku to deflektor byłby zbędny.
Sztywnosć wydaje mi sie wzorowa, żadnych drgań nawet przy założonym deflektorze.
Nie wiem jak się zachowa przy glebie, bo takowej jeszcze nie było, natomiast przy wyginaniu na sucho wydaje sie mieć skłonności plastyczne, zatem jest nadzieja ,że przetrzyma. Dodam jeszcze pare słów o estetyce, a więć szyba jest pomalowana do połowy czarną farbą co przyznam ładnie licuje się z owiewką, bynajmniej w moim malowaniu.
Natomiast sama szyba wycięta jest koszmarnie, chyba jakis Heniek cioł ją w poniedziałek na potężnym kacu, boczne cięcia o ile są proste to szyba ma krztałt fal dunaju co wygląda fatalnie z bliska.
Ale w myśl zasady "to ma działac a nie wyglądać" oceniam tą szybę bardzo wysoko, a przerabiałem już 4 różne szyby różnych producentów
. Ostatnią jaką miałem też sobie chwale, choć nigdzie nie mogłem jej dostać, po tym jak zaliczyłem 100 metrowy niemal ślizg, cza było się z nią pożegnać.
Miała mało czytelną naklejkę ale chyba była to five star, szczeże polecam.

Ostatnio edytowane przez JuIo : 08.09.2011 o 12:24
JuIo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.09.2011, 22:31   #65
Daddy
 
Daddy's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Kalisz
Posty: 142
Motocykl: RD07a
Przebieg: 48000
Daddy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 17 godz 17 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JuIo Zobacz post
zafundowałem sobie turatecha wersje turystyczną, mam 187cm wzrostu i gdyby nie to że jeżdże w kasku enduro i wiater naparza mi po daszku to deflektor byłby zbędny.
Sztywnosć wydaje mi sie wzorowa, żadnych drgań nawet przy założonym deflektorze.
Nie wiem jak się zachowa przy glebie, bo takowej jeszcze nie było, natomiast przy wyginaniu na sucho wydaje sie mieć skłonności plastyczne, zatem jest nadzieja ,że przetrzyma. Dodam jeszcze pare słów o estetyce, a więć szyba jest pomalowana do połowy czarną farbą co przyznam ładnie licuje się z owiewką, bynajmniej w moim malowaniu.
Natomiast sama szyba wycięta jest koszmarnie, chyba jakis Heniek cioł ją w poniedziałek na potężnym kacu, boczne cięcia o ile są proste to szyba ma krztałt fal dunaju co wygląda fatalnie z bliska.
Ale w myśl zasady "to ma działac a nie wyglądać" oceniam tą szybę bardzo wysoko, a przerabiałem już 4 różne szyby różnych producentów
. Ostatnią jaką miałem też sobie chwale, choć nigdzie nie mogłem jej dostać, po tym jak zaliczyłem 100 metrowy niemal ślizg, cza było się z nią pożegnać.
Miała mało czytelną naklejkę ale chyba była to five star, szczeże polecam.
o tej szybie mowa?
http://www.touratech.com/shops/009/p...oducts_id=2056
__________________
XRV750 RD07A
Daddy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.09.2011, 22:52   #66
JuIo
 
JuIo's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Centrum Sterowania Kosmosem
Posty: 524
Motocykl: RD07
Przebieg: słuszny
JuIo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 godz 24 min 13 s
Domyślnie

Tak, o tej właśnie.
JuIo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szyba turystyczna jaka? LegacySVX Wszystko dla Afryki 40 17.06.2022 22:06
jaka szyba turystyczna i gmole do RDO7a ?? wojtalek Wszystko dla Afryki 8 02.04.2014 20:56
kupić, nie kupić - oto jest pytanie? norweg Hamulce, kola, opony 31 24.05.2013 19:00


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.