Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Gadżety / wyposażenie

Gadżety / wyposażenie Dodatki, które możesz zamontować.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.02.2018, 11:18   #51
machoni
 
machoni's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2017
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 315
Motocykl: CRF1100
machoni jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 12 godz 16 min 7 s
Domyślnie

Ja kupowałem tego bumota, sprawnie szybko bez problemu, jak weżmiesz na firmę to sprzedadzą bez vatu, dodatkowo wziąłem u nich osłony chłodnic (plug&play). Nie montowałem jeszcze tej płyty bo wcześniej wysłałem lagi z Madą do anodowania i na razie moto stoi na podnośniku, aczkolwiek widzę że będę maił trochę zabawy bo mam gmole Head i raczej nie będzie ta płyta współgrać z tymi gmolami. Mi się akurat wygląd tej "ordynarnej" płyty bardzo podoba.
machoni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2018, 11:26   #52
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,852
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 1 tydzień 5 dni 19 godz 7 min 46 s
Domyślnie

Jedyna sprawa że do czerwonej bardziej pasowałaby czarna płyta, może bym swojego sw potraktował raptorem...
https://raptor-polska.pl/sklep-produ...tor-zestaw-1l/
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2018, 12:14   #53
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 4 min 35 s
Domyślnie

Się nie chwaliłem, bo to forum sporo dla mnie straciło, więc ostatnio jestem raczej biernym czytaczem.

Narazie też nie ma się czym chwalić, zwykła rally red w manualu, 2017. Na sam koniec roku (30.12) udało się wyrwać w mega fajnej cenie nówkę, ostatnią na salonie. Zupełny przypadek i zbieg okoliczności. Wybierałem między czarną a czerwoną i się okazało, że na czerwoną mam lepszą cenę...i jednak jest ładniejsza. Narazie zrobiłem ponad 600km (w tym 400 z Wawy do Gdyni przy -5'C) i jest zacnie.
Zamówiłem czarny tłumik Ixil'a, krótkie klamki, poszerzenie stopki, małe podwyższenie kiery, zaraz będziemy brać gmole OM, myślę nad płytą, bagsterem i podwyższeniem kanapy kierowcy.

Bumot jest duży, ale jakoś mi się widzi i fajnie osłania, więc pewnie nic więcej by nie trzeba było montować na silniku. Na SW też patrzymy z kumplem, ale jest srebrna, a ja chcę wszystko w czarnym. Można pomalować, ale to kolejny koszt i to amelinium... No i SW mi się osobiście mało podoba...poza ceną. Jeszcze w obwodzie jest płyta OM, w cenie zbliżonej do SW...ale ochrona taka se...

Jakby się znalazł jeszcze jakiś chętny na płytę Bumota, to może by się udało z 10% urwać...ktoś coś? Wtedy by było ok. 1kpln...
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2018, 12:22   #54
rene82
 
rene82's Avatar


Zarejestrowany: May 2016
Miasto: radom
Posty: 106
Motocykl: crf 1000A->790advR/drz 400e
rene82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 17 godz 30 min 33 s
Domyślnie

Jestem zainteresowany tą płytą Bumota. Przyznam się że mam oryginalne gmole i chciałem zamienić je na Heedy plus płytę sw.
Ale mam relację z pierwszej ręki co do oryginału gmolli. Afryka miała uderzanie w bok. Faktycznie gmol od razu się pogiął, wszedł w owiewki po prawej stronie, trochę je łamiąc, na dolnym zaczepie wgniótł,uszkodził blok silnika!. Ale akurat kierownik jest osobą która zawodowo "składa" ludzi i twierdzi że gdyby nie ta "strefa zgniotu" na tych lagach(edit gmolach) to by go nie było, albo by go nieźle połamało. Generalnie padło hasło że ludzie w hondzie wiedzieli co robią i przemyślane to jest. Tak samo z bakiem - cohones nie ucierpiały po wypadku.

No i po tym chyba zostawię oryginały plus ta Bumota

Ostatnio edytowane przez rene82 : 10.02.2018 o 12:24 Powód: edit: gmolach
rene82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2018, 12:31   #55
8Bodzio8
 
8Bodzio8's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Posty: 20
Motocykl: NAT CRF1100 DCT 19'
8Bodzio8 jest na dystyngowanej drodze
Online: 23 godz 59 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rene82 Zobacz post
Jestem zainteresowany tą płytą Bumota. Przyznam się że mam oryginalne gmole i chciałem zamienić je na Heedy plus płytę sw.
Ale mam relację z pierwszej ręki co do oryginału gmolli. Afryka miała uderzanie w bok. Faktycznie gmol od razu się pogiął, wszedł w owiewki po prawej stronie, trochę je łamiąc, na dolnym zaczepie wgniótł,uszkodził blok silnika!. Ale akurat kierownik jest osobą która zawodowo "składa" ludzi i twierdzi że gdyby nie ta "strefa zgniotu" na tych lagach(edit gmolach) to by go nie było, albo by go nieźle połamało. Generalnie padło hasło że ludzie w hondzie wiedzieli co robią i przemyślane to jest. Tak samo z bakiem - cohones nie ucierpiały po wypadku.

No i po tym chyba zostawię oryginały plus ta Bumota
Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Dokladnie Majki.Nic ani mru mru a tu nagle plyte kupujesz...
Dowiadywałeś się może czy płyta sw motech podjedzie bez problemu przy gmolach Heed bunkier
8Bodzio8 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2018, 12:31   #56
HarryLey4x4
 
HarryLey4x4's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Wlkp
Posty: 451
Motocykl: CRF 1000D Transalp-XL650V CB750 BMW-R850R
Przebieg: 400
HarryLey4x4 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 53 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rene82 Zobacz post
Jestem zainteresowany tą płytą Bumota. Przyznam się że mam oryginalne gmole i chciałem zamienić je na Heedy plus płytę sw.
Ale mam relację z pierwszej ręki co do oryginału gmolli. Afryka miała uderzanie w bok. Faktycznie gmol od razu się pogiął, wszedł w owiewki po prawej stronie, trochę je łamiąc, na dolnym zaczepie wgniótł,uszkodził blok silnika!. Ale akurat kierownik jest osobą która zawodowo "składa" ludzi i twierdzi że gdyby nie ta "strefa zgniotu" na tych lagach(edit gmolach) to by go nie było, albo by go nieźle połamało. Generalnie padło hasło że ludzie w hondzie wiedzieli co robią i przemyślane to jest. Tak samo z bakiem - cohones nie ucierpiały po wypadku.

No i po tym chyba zostawię oryginały plus ta Bumota
Ciekaw jestem z jakiej wiedzy to wyczarował ten "składacz ludzi". Ech, fajne są czasem te opisy na forum....
HarryLey4x4 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2018, 12:33   #57
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 4 min 35 s
Domyślnie

O seryjnych 'gmolach', a raczej wieszaku pod halogeny NIKT się dobrze nie wypowiada. To nie jest oficjalnie do ochrony, nawet w Hondzie tak mówią i tak mają w prospektach napisane. Ale każdy robi jak uważa.

Radzę tylko przyjrzeć się czy mocowanie gmoli zbytnio nie koliduje z płytą. My bierzemy gmole OM i one wyglądają, że powinny się ładnie zgrać z Bumotem.
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2018, 12:42   #58
rene82
 
rene82's Avatar


Zarejestrowany: May 2016
Miasto: radom
Posty: 106
Motocykl: crf 1000A->790advR/drz 400e
rene82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 17 godz 30 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 8Bodzio8 Zobacz post
Dowiadywałeś się może czy płyta sw motech podjedzie bez problemu przy gmolach Heed bunkier
osobiście nie sprawdzałem
Cytat:
Napisał HarryLey4x4 Zobacz post
Ciekaw jestem z jakiej wiedzy to wyczarował ten "składacz ludzi". Ech, fajne są czasem te opisy na forum....
Miał wypadek - dał swoją opinie, ortopeda - ma dla mnie jakieś pojęcie - Ty możesz czytać jak bajkę.
Widziałem motór, gdyby te gmole były sztywno przymocowane, a cała siła poszła by na rame, ta skręciła by się w przysłowiową ósemkę - a to akurat moja opinia
rene82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2018, 12:46   #59
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 12 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 8Bodzio8 Zobacz post
Dowiadywałeś się może czy płyta sw motech podjedzie bez problemu przy gmolach Heed bunkier
Nic mi o tym nioe wiadomo.Ale w moim przypadku wszystko podejdzie bo sobie poprostu wszystko dopasuje.I tak plyta SW podeszla mi pod dolne,silnikowe gmole OM
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2018, 14:08   #60
Futrzak
 
Futrzak's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Święte chlewiki
Posty: 921
Motocykl: Żółty Kurczaczek
Futrzak jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 46 min 11 s
Domyślnie

Jak byłaby za 1k to Ja też się pisze daj numer konta stukam przelew
Futrzak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.