Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne > BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.09.2019, 14:08   #381
stopa-uć


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łódź
Posty: 1,709
Motocykl: TA,RD04
stopa-uć jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 3 dni 55 min 10 s
Domyślnie

Nie jesteś taki wyjątkowy.
My mieliśmy to samo:
Spróbuj .........i niedziela.


WAŻNE
ZNALAZŁ SIĘ jeszcze jeden kanister cytrynówki.

TRZEBA WRACAĆ.


ciał
stopa-uć jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.09.2019, 15:59   #382
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,307
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 5 dni 3 godz 29 min 21 s
Domyślnie

Gula huśtacie że człowiek nie był z Wami!
Ale ciszę się że dobrze się bawiliście!
Pikne foty.
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.09.2019, 16:43   #383
Mallory
Moderator
 
Mallory's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Poznan
Posty: 2,418
Motocykl: RD04
Przebieg: kto wie
Mallory jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 dzień 11 godz 22 min 3 s
Domyślnie

Konrad... Ty mi przypominasz Chrisa o poranku z przystanku alaska.... bez obrazy.. i z sympatia piszę:))
__________________


Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien.
Mallory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.09.2019, 17:22   #384
Cynciu
 
Cynciu's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Posty: 635
Motocykl: PD06 prawie Africa
Przebieg: 68000
Cynciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 8 godz 4 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Soltys Zobacz post
...
Są tam jeszcze dwa polary jeden z logo TCP i jeden czarny.
...
Z TCP może do mnie należeć. W piątek wszystko gubiłem szczęśliwie nieświadomy istnienia dóbr materialnych.
__________________
Wlóczęga:
człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..

[ Julian Tuwim ]
Cynciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.09.2019, 20:42   #385
Soltys
 
Soltys's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Uć
Posty: 813
Motocykl: Junak M10, RD04
Soltys jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 5 dni 14 godz 47 min 33 s
Domyślnie

Cynciu daj adres na to odeślę
Soltys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.09.2019, 23:32   #386
trzykawki


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 507
Motocykl: Brak
trzykawki jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 23 godz 21 s
Domyślnie

Ale piękne dziewczyny się wokół Was kręcą. Zupełnie tego nie rozumiem skoro mnie tam nie było... A może właśnie dlatego
trzykawki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.09.2019, 23:50   #387
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,781
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 1 min 31 s
Domyślnie








Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.09.2019, 01:34   #388
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,751
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 23 godz 11 min 37 s
Domyślnie

W koncu dotarlem do kompa wiec zatymczasem postawie ciag liter, ktore moze w kilku procentach potrafia oddac to co sie tam dzialo i dlaczego lubie tam byc. Jako zawodowy germanski najezdzca wpadlem aby palic i gwalcic, a tu wyskakuja mi z 2ma nagimi flaszkami i tortem podlaskim... Szybko zapomnialem po co tu przyjechalem.

Po pierwsze to ludziska. Tak, te czlowieki to niewiem skad sie urwali. Pewnie dozorca uchylil drzwi klatki i udalo sie spierrrrdolic choc na moment tym kocurom i wskoczyc na ten deskowy parkiet, witac z rana i wieczora ludzi usmiechem i chocby niewiem jak sie jest zmeczonym to energie widac u kazdego. wejdz gdzies miedzy ludzi to zaraz muwio: Sprobuj stary tegooooo no i probujesz . Gdziekolwiek zawitasz to morze pozytywnej energii. Sobota, cos kolo 23 ciej, pacze na ta wiate ze sciana z folii sniadaniowej i idealnie widac jak wszyscy tancza i nikt nie siedzi. Tak, poszedlem specjalnie zobaczyc i nie bylo nikogo siedzacego tylko wszyscy niszcza deski podlogowe. Banany i emocje na gebach takie ze nie da rady sie nie dac w to wciagnac i zedrzec pare mm desek.


Te ludziska sie nie spotkalyby gdyby nie przypadkowe stale spotkanie organizatorow FAT Bialy Brzeg, ktore jest zawsze organizowane rownolegle do tego spotkania. Przypadek Nie sadze....

Soltys, Stopa, Kasia, Blazimir i inni. Dziekuje z serca ze wam sie chce, ze macie energie i pomysly, umiecie spawac hulajnogi i taczki i ze waszym jestestwem tworzycie zlot o takim charakterze i w takim sposobie. Spotkanie ludzi na ktore sie czeka caly rok i przyjezdza jak do domu. I tym wszystkim ludziom oblewajacym zwykly zakup alkoholu... Naprawde mozna sie cieszyc z tych krotkich chwil w zyciu.

Pamiec mam slaba, ale dobra do twarzy z usmiechem. Kilka wybuchow supernowych moj musk otrzymal, wiec zapamietam koncentrat malinowy z wkladem, made by Kwintal i Basia Kwintalowa. To jest specyfik ktorym Zeus i Afrodyta upijali sie co wieczor i jak figlowali na Olimpie to w Texasie tornada powalaly 300 letnie deby przy akompaniamencie piorunianowej kanonady.Tylko blagam, robcie dalej to bez certyfikowania...

ATomek i jego najnowszy wynalazek nawigacyjny do czarnej doopy. Przeciez tozto na nagorde jobla zasluguje . Stary dobry afrykanski styl jazdy do czarnej doopy, razem z zapisem sladu w kolorze bialym, w ktorej to powstaja najbardziej posrane pomysly podroznicze. W sumie mozna i w brazowym ale okolicznosci i jedzenie nie te.

Dziekuje za pieczony zuzel z okna podawczego (dzieki Szrek ) ktorego nazarlem sie fhuj i bylo mi naprawde zayebiscieeee

Dziewczynom na parkiecie dziekuje za podtrzymywanie mego pionu i tance ogolnotuptajaco-wirujace

Agawu, dzieki za rozmowy i to ciasto czekoladowe wlasnej roboty. dalej nalegam na ujawnienie modelu piekarnika z ktorego wyciaga sie takie cuda. Otwieram moj piekarnik i zawsze jest pusta blacha...

Lupusowi za 1,5 mkw powierzchni pokrytej pianka z ogrzewaniem w Wilkowozie i porannego kafeja

Seaman, dzieki z flaszkie ktora rok czekala u Soltysa i dojrzewala, mialem nadzieje ze wypijemy razem, wiec zamagazynowalem ja do przyszlego roku. Moze wpadniesz na Biala tym Twoim tankowcem? Pilica ma poziom 2,1m wiec moze jednak da rade dojechac?

Reszte twarzy tez pamietam ale niewiem jak sie nazywajo. Ten z takimi dlugimi wlosami, dzieki za pifko, Ci co siedzieli tak w centrum i whiskaczem mnie wprowadzli do krainy basni. Erwin i Movistar i ten bialy bus ze Slowacji co zaginali czasoprzestrzen i przestawiali zegarki o 3 godziny w bok. Kuki co sie skarzyl ze danie komus tak zwykle w pysk nazywane jest dzis agresja. Lewarze szanowny co masz prawie najlepszy motur swiata, rozmowe dokonczymy w listopadzie, ze wzgledu ze mnie porwali Azja-ci i ktos znowu mi powiedzial: Sprobuj tego...

Roberto, co wyszlo? Wtryski czy panewka? Wrozka dizluszka obstawia na to pierwsze

Narazie wiecej niepamietam , ale stosuje specyfik detonacyjny supernowej ktora rozjasnia mi strefy pamieci i moze sie jeszcze cos przypomi. No bo wiecie, ten Niemiec co mi codziennie te wszystkie rzeczy chowa zawital i do mnie.

Bylo zayebiscieeee i do za rok. Hmmm, w sumie rok to 365 porankow czekania wiec moze cos na wiosne by ten tego?

Ps. Dobrze sobie przypominam, ze Wojtek BBI bardzo zabiegal o adminowanie grupa Podlasie na portalu przezjelitogrubedoserca.peel , tak wiec od teraz Podlasie ma swojego przedstawiciela do ktorego moze sie zglosic osobiscieeeee

koniec pisania
lorem impsum
ide spac

ps2. Brakuje troche przecinkow w tekscie, wiec wstawiam tu i mozecie sobie je wstawic gdzie trzeba [,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,]
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.

Ostatnio edytowane przez fassi : 21.09.2019 o 01:40
fassi jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.09.2019, 02:09   #389
WojtekBBI
 
WojtekBBI's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Bielsk i Akalice
Posty: 1,207
Motocykl: Była ST, była DR, była RD03 Rejli. Czas na LC8 Ładwenczer. KTM690R. ATRD07
WojtekBBI jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 59 min 8 s
Domyślnie

Fazik rozwiń myśl
WojtekBBI jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.09.2019, 13:54   #390
stopa-uć


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łódź
Posty: 1,709
Motocykl: TA,RD04
stopa-uć jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 3 dni 55 min 10 s
Domyślnie

Faziku
chcesz zmiękczyć nasze kamienne SERCA żebyśmy zrobili
ten-teges na wiosnę? ?WŚLIZNĄĆ się w nasze łaski? ?
NIE TĘDY DROGA.(nawiązując do www.........peel)
Najpierw oddaj za szlaban który złamaliście w 1939 (są zdjęcia)
Potem pogadamy .


ciał
stopa-uć jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Stałe Spotkanie FAT: "Biały Brzeg - 2018" Soltys BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT 507 08.10.2018 13:49
Stałe Międzynarodowe Spotkanie FAT - Biała 2017 Soltys BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT 530 20.06.2018 08:33


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.