Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 09.06.2011, 13:12   #11
rob
 
rob's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 301
Motocykl: LC4 ADV Puzle Edition ale nie wiele brakuje ;P
rob jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 7 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agent Zobacz post
Do tego wiekszości z nas wydaje się, że to przecież nie ma większego znaczenia że raz sobie przez las przejadę. Trzeba dużej świadomości i wrażliwości przyrodniczej by zrozumieć zależności w ekosystemie w który ingerujemy (zaznaczam, że nie jestem wojującym pseudo ekologiem po prostu z racji wykształcenia ogarniam temat).
Taaa tylko co to ma wsio wspólnego z ekologią. Dookoła mojego miasta 99% to uprawy leśne. Ekosystem JUŻ zmieniony przez człowieka. Magiczne hasło gospodarka leśna... O zrywkach i wpływie na przyrodę chyba nie trzeba pisać. Dla mnie jazda przez taki las to jak jazda chłopu przez pole. Tu i tu trzeba zachować zdrowy rozsądek i nie robić szkód - jeżdzić po śladach czy traktora czy służb leśnych. I DO TEGO Z CICHYM TŁUMIKIEM myśląc o innych UŻYTKOWNIKACH. Jazda w lesie afryką wogóle raczej sprowadza się do jazdy drogami mniej lub bardziej przejezdnymi ale drogami! Cała ta sytuacja z ochroną lasu trochę mi przypomina zabawę w koła łowieckie. Najpierw myśliwi kompletnie rozwalili ekosystem wybijając co się dało (szczególnie drapieżniki - konkurencję) by potem bohatersko stać na straży populacji. Hipokryzja - ale prawo pozostaje prawem...
rob jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jazda po lesie Pils Kwestie różne, ale podróżne. 213 15.10.2018 21:26
Zrobiono zdjęcie tablic rejestracyjnych podczas jazdy po lesie. Nonek_ Inne tematy 27 03.04.2012 10:37
Motorkowa zielen czyli w lesie i w trawie.. puszek Polska 6 19.03.2012 23:00


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.