Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.04.2021, 07:08   #101
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,385
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 5 godz 28 min 41 s
Domyślnie

wszystkiemu winna jest tak naprawdę pogoda, gdyby lało czy padał śnieg to przyjechałoby może z 1000 ludzi i nie byłoby tematu a jeżeli nawet to byliby podziwiani, że pomimo fatalnej pogody przyjechali prosić o wsparcie w zakończeniu epidemii.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2021, 10:01   #102
Mhv
Michał
 
Mhv's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Siedlce-Warszawa
Posty: 2,140
Motocykl: RD07a
Przebieg: do neg.
Mhv jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 21 godz 56 min 13 s
Domyślnie

Panowie, błagam, minimum obiektywizmu.. Proponuję zrobić kilka kroków do tyłu i wziąć głęboki oddech.

Uwaga - ogłoszenie.

- Nikt nie płacił ludziom żeby tam przyjechali. To są dorosłe osoby, sami podjęli tę decyzję.
- Przyjechali tam ludzie z własnej woli, z własnej głębokiej potrzeby spotkania się. Tak samo pojechali na bajzel warszawski (sam byłem) - pewnie przewinęło się nie mniej ludzi, może nie na raz. Tak samo ludzie byli na innych imprezach forumowych i będą za tydzień. To będą/były spotkania na kilkadziesiąt osób lub więcej.
- Zanim będziecie mieć pretensje do organizatorów to proszę sprawdzić kto to organizował i nie mieszać w to mitycznego "kościoła". Raczej "Kościół" jak już.
Też się zgadzam, że to lekkie przegięcie, jeśli chodzi o ilość..
Mhv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2021, 10:13   #103
Jack_*Daniels

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 231
Motocykl: KTM 990 Adv
Jack_*Daniels jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 dzień 2 godz 41 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
W Norwegii nie mamy problemu z uprzywilejowaniem jakiejkolwiek grupy religijnej jak i stawianiem sie jej ponad prawem .....
Jack_*Daniels jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2021, 10:32   #104
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,829
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 23 godz 6 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mhv Zobacz post
- Zanim będziecie mieć pretensje do organizatorów to proszę sprawdzić kto to organizował i nie mieszać w to mitycznego "kościoła".
Tu się z Tobą zgodzę, Mhv. Niestety organizatorzy tego przedsięwzięcia wykazali się totalnym brakiem odpowiedzialności i zdrowego rozsądku. Były ogłoszenia tutaj i gdzie indziej, specjalne ustalanie daty po potencjalnym zniesieniu obostrzeń itp. I MNIE konkretnie o to chodzi.

Inni mogą mieszać w to kościół (specjalnie z małej litery) i polityków, mnie jest to obojętne. Fakt jest faktem, że to nie była sensowna impreza w obecnych czasach.

A propos COVID to jak się weźmie doświadczenia innych krajów Europy z tą falą zakażeń to w Polsce prognozuje się że będzie najgorzej pod koniec tego miesiąca, a jakoś normalnie zrobi się może w lipcu (o ile będziecie mieli szczepienia i ludzie będą minimalizować kontakt z innymi). W UK był lockdown od świąt BN i dopiero wczoraj puby i sklepy otwarli... Proponuję to wziąć pod rozwagę bo 18-go kwietnia znowu usłyszycie o przedłużeniu
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2021, 11:16   #105
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,385
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 5 godz 28 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mhv Zobacz post
Też się zgadzam, że to lekkie przegięcie, jeśli chodzi o ilość..
Jakie ma znaczenie ilość gdy wszystko odbyło się na zewnątrz? przecież wszyscy nie stali w jednym miejscu. Na jesieni były protesty na ponad 100.000 ludzi, którzy maszerowali obok siebie przez kilkanaście godzin przez ponad tydzień dzień w dzień.

Wielu jak nie większość wierzy, że oprócz praw fizyki jest jeszcze coś (Ktoś) więcej.

Trzy lata temu będąc na imprezie gdy zaparkowałem motocykl pod Jasną Górą takie coś wydarzyło się na liczniku, i nie było to planowane a w pierwszej chwili pomyślałem, że licznik się zepsuł bo same zera.


Ostatnio edytowane przez mdxmd : 13.04.2021 o 11:19 Powód: pomyłka
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2021, 11:37   #106
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał nabrU Zobacz post
Tu się z Tobą zgodzę, Mhv. Niestety organizatorzy tego przedsięwzięcia wykazali się totalnym brakiem odpowiedzialności i zdrowego rozsądku. Były ogłoszenia tutaj i gdzie indziej, specjalne ustalanie daty po potencjalnym zniesieniu obostrzeń itp. I MNIE konkretnie o to chodzi.
To co w takim razie z Rajdem Podlaskim, Zlotem ADV, Wyrobiskiem i innymi „spotkaniami” które się odbyły w tym samym czasie lub mają dopiero odbyć. Jakoś nie widziałem w wątkach podobnych wpisów o nieodpowiedzialności


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fizolof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2021, 12:14   #107
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,829
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 23 godz 6 min 10 s
Domyślnie

Fizolof,

Slabo czytasz -> link

Jak przejrzysz moje wpisy na forum to zauważysz moje zdziwienie na inne organizowane czy ogłaszane mniejsze czy większe spotkania motocyklowe tutaj na Forum. Więc ja jestem przynajmniej konsekwentny w moim podejściu do tego tematu. Rozumiem chęć spotkania i pojeżdżenia razem, sam mam takie dylematy, ale czasy są ciężkie i ja wole siedzieć na doopie (mimo że miałem COVID i jestem po szczepieniu) bo nie tylko o mnie tu chodzi.

Inna sprawa to skala zjawiska. Ciężko porównać spotkanie kilku gości co se chcieli potrialować w lesie do zlotu tysięcy ludzi.

Organizatorzy IZI-ego mogli i podeszli do sprawy sensownie. Czy Ci spod Jasnej Góry tego nie potrafią czy może są "kryci"?

Dla mnie EOT w tym temacie....
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2021, 14:26   #108
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Szkoda, że nie ma. miejscowości o nazwie Ciemny Dół. Można by zorganizować zlot i powołać na niedyskryminowanie

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2021, 14:45   #109
sluza
 
sluza's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Bialystok I Akalice
Posty: 1,703
Motocykl: AT RD07a; XR600R
sluza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 17 godz 45 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post

Wielu jak nie większość wierzy, że oprócz praw fizyki jest jeszcze coś (Ktoś) więcej.

Trzy lata temu będąc na imprezie gdy zaparkowałem motocykl pod Jasną Górą takie coś wydarzyło się na liczniku, i nie było to planowane a w pierwszej chwili pomyślałem, że licznik się zepsuł bo same zera.

Serio dopatrujesz się w tym, że przebieg 100 tys km wypadł Ci pod Jasną Górą, jakiegoś Bożego zamysłu? Nie spodziewałeś się tego? Co Bóg chciał Ci w ten sposób powiedzieć? Coś więcej niż przy 97 tys np w Kazimierzu nad Wisłą? Z ciekawości pytam, choć może brzmi złośliwie.
sluza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2021, 15:04   #110
Szok


Zarejestrowany: Jun 2016
Miasto: TKI
Posty: 73
Motocykl: TA 700
Szok jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 14 godz 13 min 9 s
Domyślnie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rozpoczęcie sezonu Jasna Góra 2009 Zoltan Imprezy forum AT i zloty ogólne 60 20.04.2009 22:18
Rozpoczęcie sezonu Jasna Gora Częstochowa 20.04 JOJNA Imprezy forum AT i zloty ogólne 30 28.04.2008 22:12


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.