Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat AfricaTwin > Samochód Forumowicza > 4x4

4x4 Do gadania o terenowych pudełkach.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.01.2020, 14:29   #141
wojtekk
Moderator

wojtekk's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Warszawa - Saska Kępa
Motocykl: Były: TA, Yamaha Super Terene Xtz 750, DR 650 SE. Motocykla już będzie tylko w duszy.
Przebieg: 20 000
wojtekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 17 godz 45 min 11 s
Domyślnie

Naprawa wydechu, regulacja drzwi, wymiana przedniej szyby bo pękła i jazda dalej
wojtekk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.06.2020, 18:19   #142
wojtekk
Moderator

wojtekk's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Warszawa - Saska Kępa
Motocykl: Były: TA, Yamaha Super Terene Xtz 750, DR 650 SE. Motocykla już będzie tylko w duszy.
Przebieg: 20 000
wojtekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 17 godz 45 min 11 s
Domyślnie

Ałdi przestało pić olej. Legenda, że v6 musi brać olej chyba zweryfikowana głębokim serwisem

Przygód po pachy. Na przykład taka. Jadę se, bierę se zakręt i słyszę jak wyje hydraulika. Nieco się zdziwiłem, ale patrzę, że stoi śmieciarka. Myśl jak szpada Zorro: "To wyje hydraulika śmieciarki!!!". Myśl jednak zmieniła kierunek lotu na następnym zakręcie (który - a jakże! brałem se!), na którym nie było śmieciarki, a hydraulika śmieciarki znów wyła. Zjazd na bok, szybki luk pod auto, a tam się leje jak z kolektora na Wiśle podczas awarii Czajki, albo niedawnych ulewnych deszczy. Szybka jak myśl Stirlitza decyzja, że poszedł się kochać przewód od wspomagania i dalsza jazda spali pompę (zerknięcie na OLX ostudziło moje zapędy na jazdę bez wspomagania - pompka kosztuje majątek i to wcale nie nówka). Laweta, zakład, wymiana. Jakieś zwierzątko przegryzło se mój całkiem świeży kabelek.

Innym razem walnęła opona w dziurze (niestety w tunelu wyszło kawał dalej, zapłaciłem z własnej kieszeni). Po pewnym czasie silne wibracje dały znać, że konieczna interwencja zbieżnikowisty (tak, nowy zawód). W 22 letnim aucie ustawienie zbieżności okazało się niemożliwe więc wymiana pierdykiarda części umożliwiło ów czyn, a wściekłość na brak ściągniecia z OC zawiadowcy drogi tylko zalała mnie złą krwią.

Poza tym - bajka. Bydle jeździ. Czasem. Bo ostatnio częściej hulajnoga (zwykła, napędzana elektrycznością mej prawej nogi, a jak się zmęczy to i lewej), z której pies się bardziej cieszy, bo się bardziej może wybiegać. A auto znacznie mniej wtedy wyje i zupełnie bezawaryjnie służy.

Cieszymy się zatem naszym dojrzałym wiekiem i związek kwitnie
"Mamy wszyscy naprawiać sobie kible, bo baseny mają te świnie kapitalisty i to jest samo zlo. Zamiast chcieć się bogacić, chcemy bogatemu zabrać . To sprawi że w Europie będą kartki na cukier." fassi, 7.05.2020.
wojtekk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2020, 05:59   #143
Tank

Tank's Avatar

Miasto: Zgierz
Przebieg: duży :)
Tank jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 3 dni 14 godz 59 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Ałdi przestało pić olej.
Koń soltysa też przestał pić. Dwa dni pozniej padł.

Wysłane z mojego Hammer_Energy_18x9 przy użyciu Tapatalka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania