Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Forumowy Mechanik

Forumowy Mechanik Poradniki ludzi doświadczonych w dziele nie gębie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.04.2019, 06:43   #1
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 11 godz 58 min 0
Domyślnie Xt660Z Tenere - PILNE !!

Panie i Panowie, wczoraj kumpel zanabył drogą kupna takiego wynalazka z 2009/2010 roku. Motorek ma nalatane koło 40.000 km., przez zimę stał u poprzedniego właściciela w ogrzewanym garażu. Odpalił, zagadał i pojechał do nowego domu - aku takie sobie ale zakręciło. W trakcie jazdy ponoć wszystko OK choć Ja słyszałem jakiś wystrzał z wydechu /akcesoryjne LeoVince SBK więc katalizator wykastrowany/. Moc i wszystko ponoć ładnie. Ja do siebie on do siebie gdzie miał 20 km. Mija godzina i dzwoni, że moto w garażu po zgaszeniu nie odpali a na blacie przy próbie rozruchu pojawia się kontrolka "engine". Podał prundy z kabli bo przypadłość zwalił na karb aku ale i to nie pomaga - po prostu rozrusznik nie żyje a kontrolka przy próbie rozruchu świeci - ktoś coś Ponoć jak zgasił po przyjechaniu do garażu to się bawił kierunkami, awaryjnymi i chyba przełącznikiem od świateł ale na zgaszonym silniku i chyba wyłączonym zapłonie Może aku padło ale czy wtedy się "engine" zapala i dlaczego prund z kabla nie pomaga - nie znam zupełnie tego moto.
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
OPONY do xt660z tenere GATEWAYFL Hamulce, kola, opony 9 29.12.2015 10:08
XT660Z Tenere 2013 Niskers Inne - dyskusja ogólna 4 18.05.2013 18:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.