Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.02.2020, 11:34   #1
Marcinnn6
 
Marcinnn6's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Zgierz
Posty: 868
Motocykl: EXC 250 TPI
Przebieg: galanty
Marcinnn6 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 41 s
Domyślnie Kupię liścia - porównanie EXC300 / CR250R

Od pewnego czasu chodzi mi zakup liścia po głowie. Rozważam sprzedaż Huski - ale w sumie to wolał bym ją zostawić. No ale budżet ograniczony więc jeżeli Huska zostaje to chce wydać na zakup nie więcej jak 7tysi. Wiem, że nie jest to dużo i mocno ogranicza mi to wybór sprzętów. Jak po zakupie liścia okaże się, że po sezonie Huska więcej stoi niż jeździ to na kolejny sezon pogonię oba motocykle i kupie jakiegoś świeżego enduraka z budżetem powiedzmy 20-25tysi. A jak będa w użyciu obie maszyny to se będę nimi jeździł.

Znalazłem CR250R - 1999r - zarejestrowaną - ewenement, aczkolwiek 20 lat temu wszystko było możliwe. Czytałem trochę o tym, były kiedyś jakieś myki, żeby zarejestrować takie sprzęty. Z tyłu koło jest 18" tak z ciekawostek jeszcze - do wymiany jest kopka która jest luźna, wałek jest ok. Kiwak, zregenerować, dyfuzor poci się w jednym miejscu. Rynek części jest dosyć duży. Nowe części nie zabijają ceną - no może poza dyfuzorami które tanie nie są.

https://www.olx.pl/oferta/honda-cr-2...tml#24f24e6099


Drugim sprzętem jest KTM EXC 300 2T - no i tak powiem, że wolał bym 250 pojemność, bo 300 to już jest naprawdę rzeźnik. No, ale cóż. Z plusów to ta 300etka ma niezły dół w miarę - podobno bo nie jeździłem. W ekipie jest jedna exc 300 ale nówka więc wogóle nie ma co porównywać. Kat, jest typowym endurakiem. Może porównanie dziwne, ale wynika ono z dostępnego budżetu. CRkę tą konkretnie rozważam tylko dlatego, że warunkiem jest , że ma być zarejestrowana. Przejeżdżam po asfalcie i w razie draki chce mieć OC, PT kwity na legalu, za stary jestem na stresy niepotrzebne.

https://www.olx.pl/oferta/ktm-exc-300-CID5-IDDaY5F.html


Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tych dwóch sprzętów. Obydwa chleją paliwa dużo, to też wiem. Jeździć będę żwirownie, jakieś single tracki, ale na tor też się czasem przejadę żeby uzmysłowić sobie jak bardzo nie potrafię jeździć. Ale tor to rzadziej. Cross Country też jak najbardziej.
Marcinnn6 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Oponki do liścia rrolek Inne tematy 2 13.11.2017 14:36
Kapcie do liścia Mitas XT-754/Metzeler Unicross Emek Inne tematy 73 10.07.2017 20:56
Subiektywne porównanie DRZ WRF zombi Inne - dyskusja ogólna 64 05.07.2013 21:47
Honda XR 400, 600, 650 - Porównanie Olek Inne - dyskusja ogólna 46 09.04.2013 23:12
małe porównanie chłodnic pałeł Układ chlodzenia 3 10.08.2009 23:16


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.