Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.04.2009, 19:09   #21
Mroq
 
Mroq's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 157
Motocykl: RD07a
Przebieg: 44 tkm
Mroq jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 5 godz 44 min 20 s
Domyślnie

jezdziłem w weekend i powiem wam,że więcej stresu przeżyłem będąc wyprzedzany z obu stron przez szlifierki niż mając przygody z katamaranami, uważajcie na pojebów na 2oo
Mroq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.04.2009, 21:00   #22
wieczny
Common Rejli
 
wieczny's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,736
Motocykl: R650GS Adventure & LC6 750 Adventure
Przebieg: dupa
wieczny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 5 godz 39 min 17 s
Domyślnie

Taki czas, co zrobisz... Na taką pogodę czekała masa ścigantów. Kilkudziesięciu się zabije, będą liczne pogrzeby, będzie chwila refleksji i trochę się uspokoją. Jak co roku.
__________________
BRW 1991
I tak wszyscy skończymy na mineralnym. | Powroty są do dupy. | Trzy furie afrykańskie: pompa, moduł, regulator. Czy jakoś tak... | Pieprzyć owiewki . I stelaże.
NIE SPRZEDAM!

wieczny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.04.2009, 21:49   #23
zombi


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1,155
Motocykl: exc 250 2T :)
zombi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 15 min 2 s
Domyślnie

Ciuchy to podstawa. Nawet jak jadę do sklepu to zakładam zbroje. Uważam że na moto nie ma stłuczek, są tylko wypadki. W mieście dodatkowo zakładam kamizelkę zieloną. I widzę że naprawdę jestem lepiej widoczne. Jadąc w korku kierowcy wcześniej reagują (może nie zawsze pozytywnie, ale widzą).
Osobiście po wypadku mocno odpuściłem. I ciesze się jak wychodzi ktoś prawie cały. Szerokości
zombi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.04.2009, 07:02   #24
michoo
 
michoo's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wydra
Posty: 788
Motocykl: RD03
Przebieg: 69tys
michoo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 19 godz 57 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wieczny Zobacz post
Taki czas, co zrobisz... Na taką pogodę czekała masa ścigantów. Kilkudziesięciu się zabije, będą liczne pogrzeby, będzie chwila refleksji i trochę się uspokoją. Jak co roku.
Wyjąłeś mi to z ust wieczny
__________________
pozdrawiam
michoo

michoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.04.2009, 10:50   #25
plaku
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zając Zobacz post
Wczoraj chłopaki na plastikach mieli małe spotkanie na lotnisku , niestety zakończyło się wypadkiem. Zderzyły się dwa motocykle , pierwszy zawracał i nie widział w lusterku że jedzie za nim drugi motocykl .Nie byłem tam więc dokładnej wersji nie znam . Jeden wyszedł mniej poturbowany, drugiego zabrał helikopter , ponoć chłopak sam nie oddycha jest pod respieatorem.
Nasz kolega ''marchewa'' reanimował z ratownikiem kolesi bioracych udział w wypadku, jednym słowem MASAKRA!!!!. Ten co zginął ; przy 200km.h uderzył w drugi motocykl, siła uderzenia była taka ze nawet skarpety mu pościągało.....dalej nie opisuje bo nie ma sesu. A najlepsze to to, ze po odlocie smigłowca był drugi wypadek!!!!!. Życze wszystkim żeby na swojej drodze nie spotykali TAKICH DEBILI. A tak na marginesie, mam 3 tyg. córeczke jak śpi to ja wystawiam na balkon, ale ryk ściganta ktory własnie upodobał sobie ten kawałek drogi zawsze budzi mi dziecko. prosiłem kolesia zeby odpuscił,a on ni chu.....ja robi swoje.....isc i mu walnąć , czy poczekać aż sie rozpie......doli.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.04.2009, 12:41   #26
ZJ78


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: RYPIN
Posty: 16
Motocykl: RD04
ZJ78 jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 3 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zombi Zobacz post
Ciuchy to podstawa. Nawet jak jadę do sklepu to zakładam zbroje. Uważam że na moto nie ma stłuczek, są tylko wypadki. W mieście dodatkowo zakładam kamizelkę zieloną. I widzę że naprawdę jestem lepiej widoczne. Jadąc w korku kierowcy wcześniej reagują (może nie zawsze pozytywnie, ale widzą).
Osobiście po wypadku mocno odpuściłem. I ciesze się jak wychodzi ktoś prawie cały. Szerokości
1) Zgadzam sie w 100% chcesz śmigać na moto to zakładaj ciuchy. Ja w zeszłym sezonie śmigałem przez las, szybkość nie duża tak ze 40 .... piasek, muldka, piasek, korzeń, muldka podeprzeć sie chciałem i jak zajebałem w kamień to odrazu okucie z buciaka spadło.... ale nuzia bez szwanku ....
2) a na jazdę po mieście to bezwzględnie trzeba sie ubierać bo te p.e.d.a.ł.y w furach maja nas w du..pie a prawko to chyba za kaczki dostali albo kapustę z ogródka .... lusterka służą im do oglądania włosów z nocha .... w zeszłym tygodniu mało mnie mercem nie rozjechał ... byłem dzielny i dałem radę ... grunt to nie tracic nerwów i nie cisnąc na max hamulców bo wtedy szlif murowany .... najlepiej poćwiczyc sobie przed sezonem troszkę awaryjnego hamowania az się wyczuje jak sie moto zachowuje

Pozdrawiam
ZJ78
ZJ78 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sezon zlotów się zbliża Marcin z Zakopanego Inne tematy 28 03.04.2012 14:46
Sezon obniżek luzMarija Wszystko dla Afrykańczyka 34 20.11.2010 12:11
Ciepełko na koniec sezonu 7Greg Trochę dalej 28 02.10.2008 00:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.