Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.03.2017, 23:33   #21
Gajron
 
Gajron's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Sanok/Rajskie
Posty: 107
Motocykl: "kamertony" TT 350 oraz TY 250'76 + clockwork orange exc 350
Gajron jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 18 min 56 s
Domyślnie

Lukasocc, kup sobie maść na ból du...y, i nie nazywaj ludzi których nie znasz cwaniakami.
Paweł, właściciel Gęsiego jest moim serdecznym przyjacielemi naprawdę wkurza mnie najeżdżanie na niego. Robisz to nie pierwszy raz w internecie. Jak masz jakiś problem to podjedź do Zadwórza i pogadaj z Pawłem, poznaj go i odczep się w końcu.
Pozatym projekt "Classsic Trial" nie wypalił, więc pewnie poczułeś wielką ulgę i satysfakcję.
Gratuluję Tobie.
To co robisz naprawdę jest niesmaczne, w złym tonie i niepotrzebne.
Zawiść i zazdrość bije z Twoich wypowiedzi wielka.
Paweł nie zasługuje na takie słowa z Twoich ust,ciężką pracą i poświęceniem doszedł do tego miejsca w życiu, w którym jest teraz i akurat to czy pochodzi z Warszawy czy z Wólki Małej nie ma żadnego znaczenia (oczywiście nie dla Ciebie).
Dowiedz się również czym jest crowdfunding.
Chciał bym żebyś pamiętał, że internet to "miejsce publiczne", a w miejscach publicznych niektóre wypowiedzi są poprostu nieeleganckie.
Ponadto fora internetowe wcale nie są anonimowe.
Gajron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.03.2017, 06:38   #22
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,925
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 18 godz 33 min 5 s
Domyślnie

Lukasocc powstrzymaj się od osobistych wycieczek pod adresem osoby, której nie ma na forum i nie może ustosunkować się do Twoich zarzutów.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.03.2017, 07:25   #23
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,383
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 6 dni 8 godz 33 min 29 s
Domyślnie

ja warszawiakiem nie jestem a i portfel chudy wybitnie. bylem gosciem Gesiego Zakretu wlasnie dzieki naglosnieniu akcji zbierania srodkow na osrodek trialowy. zaciekawilo mnie miejsce i ludzie, ktorzy je tworza. nie rozczarowalem sie bylo bardzo milo ( pyszne domowe jedzenie), zyczliwi gospodarze, ladny budynek itd. mamy zaproszenie na maj na szkolenie trialowe. z pewnoscia sie wybierzemy. ja moge tylko polecic to miejsce i ludzi.

p.s. sadze, ze nie mogles wyswiadczyc wlascicielom wiekszej przyslugi przed sezonem odswiezajac ten watek
__________________
buziaki

Ostatnio edytowane przez szynszyll : 17.03.2017 o 07:49
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.03.2017, 10:37   #24
Michal
 
Michal's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 647
Motocykl: LC8 1290 Super ADV R i WFM
Michal jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 8 godz 57 min 16 s
Domyślnie

Też znam Pawła i Ankę, nie raz u nich byłem, niestety nie odonoszę wrażenia, że mam gruby portfel, a szkoda.

Idz pogadaj, to naprawdę sympatyczni ludzie, może zrobicie jakiś projekt wspólnie, a to, że są z Warszawy, naprawdę nic nie znaczy, nie uprzedzaj się
__________________
Pozdrawiam
Michał
Michal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2017, 10:53   #25
Lukasocc


Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 7
Motocykl: RD03
Lukasocc jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 godz 10 min 48 s
Domyślnie

Szynszyl ja się ciesze że komuś zrobiłem reklamę zapraszam serdecznie w Bieszczady im więcej ten pan będzie miał turystów tym szybciej nazbiera kasę kupi za swoje pieniądze motocykle i odnowi wtedy uznam to za uczciwe ... ja tylko wyraziłem swoje zdania, mój punkt widzenia za co nie pierwszy raz jestem atakowany i nawet zastraszany ..... co mnie nie rusza...
Lukasocc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2017, 12:28   #26
Gajron
 
Gajron's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Sanok/Rajskie
Posty: 107
Motocykl: "kamertony" TT 350 oraz TY 250'76 + clockwork orange exc 350
Gajron jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 18 min 56 s
Domyślnie

Jeżeli rzecz o zastraszaniu odnosi się do mojej wypowiedzi to zupełnie źle mnie zrozumiałeś. Chodzi o odwagę cywilną i to żebyś zamiast rozpisywać się na forach miał odwagę faktycznie poznać sprawę a nie pisać, że znasz sprawę bo mieszkasz blisko. Skoro mieszkasz blisko to zbierz się na odwagę i powiedz to co myślisz człowiekowi prosto w oczy. Każdy ma prawo do własnych poglądów ale wypowiadanie ich w formie "anonimowych" postów jest najłatwiejsze i najmniej wartościowe... Podsumowując, jak sam masz okazję się przekonać większość osób nie zgadza się z Tobą w ocenie projektu o którym jest ten wątek. Nie mam nic do Ciebie, nie znam Cię i wątpię czy chciałbym poznać. Nie miałem nigdy zamiaru nikogo zastaszac. Nie mam tego typu akcji w zwyczaju. Niech każdy z nas żyje po swojemu i nie szkodzi innym. Peace. Sezon się zaczął więc mam nadzieję, że miniemy się gdzieś na drodze podnosząc lewą rękę nad kierownicę i żaden z nas nie będzie wiedział czyja głowa chowa się w kasku...
Gajron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2017, 01:08   #27
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie

Ja jestem z pogranicza Bieszczdow i Beskidu Niskiego. Dlatego piszę. Turystów u nas nie ma, przyjezdni to tylko ci co po wojnie przyjechali i zostali, czyli już swij.
Fajnie jak ktoś coś robi dla regionu.
Najbardziej podoba mnie się jak miejscowych sie aktywizuje i kasę na miejscu inwestuje, z crowfindigu lokalnego to Angele Gaber wsparlem bo muzykę lubię i zawsze ją będe mogl usłyszeć bo płytę dostałem!!(Kupiłem, zasponsorowalem?)
Bieszczady głośne... są ale nie gitara niestety.
Ten ma marzenia i tamten też ma.. w górach miejsca dla obu wystarczy!!
__________________
Plany i marzenia to pozwala twardo stapac w rzeczywistosci.... chyba!!!!!!

Ostatnio edytowane przez Boski-Kolasek : 19.03.2017 o 01:14
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.03.2017, 09:32   #28
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 44 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lukasocc Zobacz post
Witam jak już wcześniej wspomniałem że znam temat bo mieszkam nie daleko Szanowny pan nie może narzekać jego pensjonat jest zawsze wypełniony klientami z grubymi portfelami głownie z Warszawy więc ma za co żyć . Ja NP. zbieram kasę na odnowienie mojego Clasic Enduro Suzuki Rm 250 rok 78. ale nie proszę się ludzi o pieniądze na projekt zakasuje rękawy i biorę się za robotę . Moje pojazdy będą dostępny nieodpłatnie moim znajomym a i zawsze znajdzie się miejsce do spania za darmo może nie w takich komfortowych warunkach ale szczerze... A CZY TO JEST NORMALNE ZE KTOŚ CHCE ROZKRĘCAĆ SWÓJ BIZNES ZA CZYJĄŚ KASĘ JAK DLA MNIE BYNAJMNIEJ NIE NA MIEJSCU .......
Czyli co? Możemy wpaść do Ciebie,zaprzyjaźnić się i pohulać na Twoich sprzętach? Później z wielką przyjemnością odwiedzimy drugiego kolegę...
Turyści z Breslau
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Classic moto - ale jaki? zibiano Inne tematy 127 11.04.2023 10:47


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.