Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.07.2012, 17:23   #11
anax


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 58
Motocykl: BMW F800GS
anax jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 23 godz 43 min 17 s
Domyślnie

Organizatorem jest m.in. Bmw, moze doplaca do kazdego motoru z ich logo kazdy ma prawo zrobic sobie komercyjna imprezke- ma to sens poki sa klienci- a jak widac sa
A jak ktos ma ochote wystartowac w kwalifikacjach do gs trophy w ameryce poludniowej to neistety tylko tam ma mozliwosc no i tak jak Jagna napisala, najpierw sprawdze a potem wyraze opinie...
anax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2012, 22:15   #12
Jaskola
 
Jaskola's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 384
Motocykl: Honda Wave 110i
Jaskola jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 18 godz 12 min 30 s
Domyślnie

a w gymkhanie organizowanej przez Honde nie bylo taniej dla Hondy?
W Honda Fun&safety to samo

Pzdr
M.
Jaskola jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.07.2012, 08:35   #13
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał anax Zobacz post
Organizatorem jest m.in. Bmw, moze doplaca do kazdego motoru z ich logo kazdy ma prawo zrobic sobie komercyjna imprezke- ma to sens poki sa klienci- a jak widac sa
A jak ktos ma ochote wystartowac w kwalifikacjach do gs trophy w ameryce poludniowej to neistety tylko tam ma mozliwosc no i tak jak Jagna napisala, najpierw sprawdze a potem wyraze opinie...

Szkoda bo niejednorazowo jak widać po użytkownikach AT przesiadają się na BMW. Gdyby BLOB miał salon BMW to zaprosiłby afrykańców niech w końcu podotykają tych wystających części u ..................BMW
Zdrowia
__________________
Niech moc będzie z wami ...........
BLOB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.07.2012, 09:29   #14
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,027
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 40 min 38 s
Domyślnie

Ludzie za śmigłem na baku są jak najbardziej spoko czego jednak o „legendzie” marki i związanym z nią marketingiem powiedzieć już nie można. Rozumiem, komercja ! ale to już nieco po bandzie pojechane. Osobiście udział brałem w dwóch imprezach organizowanych przez i dla BMW /w pierwszej za namową Adagiia/, zabawa doskonała, ludzie w zdecydowanej większości sympatyczni ale cena moim zdaniem mocno przesadzona i za wyimaginowane z bani „pozwolenia” czy inne zgłoszenia o których nikt oprócz organizatora nic nie słyszał.
To właśnie między innymi takie imprezy budują mit Będziesz Miał Wydatki i dają poczucie „specjalności” ich użytkownikom /szczególnie tym z kompleksami, których na całe szczęście jest zdecydowana mniejszość/. Za tą przyczyną dostrzegam też i podział cenowy na My - BMW i Wy - reszta chłamu. Gwarantuję głową, że do „swoich”, których traktuje się jak bawarskie dojne krowy ta firma ze śmigłem nie dopłaciła grosza a jedynie chce im wmówić jaką to dzięki wydaniu cirka 60 tysi zostali „elytą”. Ja nie dyskutuję „czy warto” bo pewnie warto ! zawsze można się nieźle zabawić i poznać ciekawych ludzi tylko niech kurwa nikt mi nie pisze, że we wpisowym są jakieś pozwolenia, instruktor i inne ściemy w promocyjnej cenie 250 zł. od łeba dla wybranych i 450 dla innowierców i że nagrodę główną ufundował sponsor. Przy takiej odpłatności to z 20 kolesi jest w stanie ufundować podobną nagrodę bez zewnętrznego, finansowego wsparcia a sponsorem z BMW to Ja w piątek byłem jak zsiadając gdzieś na zupełnym zadupiu przy białoruskiej granicy ze swojego G-sa na prośbę miejscowego żulika wsparłem go całymi złoty dwadzieścia, których mu do nagrody głównej czyli „la vino” brakowało /dowieczorna wdzięczność biła z jego twarzy jak pierwsze wiosenne słoneczka promienie a czarowna woń nie pozostawiała jakichkolwiek wątpliwości, że czyn mój jeszcze dnia następnego wychwalany będzie/.
Miłej zabawy dla wszystkich, którzy jadą bo na 100% ten elemnet zapewnią sami uczestnicy bez niczyjej pomocy !!
Życząc wygrania głównej nagrody czekam na opinie o imprezie i tej kwestinowanej relacji ceny do "rasy".

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 30.07.2012 o 09:35
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jedzie ktoś do USA?? betu Inne tematy 19 23.12.2013 12:56
Berlin, Budapeszt, Frankfurt... Jedzie ktos? sambor1965 Inne tematy 1 13.01.2011 17:49


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.